Тренировки в домашни условия - 100

  • 23 606
  • 744
  •   1
Отговори
# 135
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Аз тренирам вдигане на чаши на летището, че да се подготвя за голямото ядене и пиене в БГ!
Ооо, Бон Джови на Уембли!!! Страхотно!
Похвалих ли се и аз, че онзи ден взех билети за много по малко вдъхновяващо място, но пък за Куин!?! Много съм щастлива!
Забравила съм какъв кеф е пътуването сама!

# 136
  • Мнения: 1 085
Похвалих ли се и аз, че онзи ден взех билети за много по малко вдъхновяващо място, но пък за Куин!?! Много съм щастлива!
Забравила съм какъв кеф е пътуването сама!

Ах, честито да ти е прекрасно момиче! Kissing Heart
От известно време в главата ми се върти пъклен план как да зарежа всички и да се изнеса нанякъде за едни 2-3 дена Stuck Out Tongue Winking Eye В събота направо си мечтаех за нещо такова, докато ровех плочките на двора с една телена четка, за да разкарам тревите и проклетисвах милата си половинка дето отиде за 2 часа да играе мач и се върна след 5 щото било турнир Angry
Скрит текст:
(Опасявам се, че ако това се случи просто само ще спя, толкова съм изморена) Joy

# 137
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Че аз за какво съм толкова щастлива!? Ще спя 12 часа необезпокоявана Simple Smile))) освен ако не дойдеш да пиеш кафе с мен на летището утре сутрин, Би Wink

# 138
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Похвалих ли се и аз, че онзи ден взех билети за много по малко вдъхновяващо място, но пък за Куин!?! Много съм щастлива!
Забравила съм какъв кеф е пътуването сама!

Ах, честито да ти е прекрасно момиче! Kissing Heart
От известно време в главата ми се върти пъклен план как да зарежа всички и да се изнеса нанякъде за едни 2-3 дена Stuck Out Tongue Winking Eye В събота направо си мечтаех за нещо такова, докато ровех плочките на двора с една телена четка, за да разкарам тревите и проклетисвах милата си половинка дето отиде за 2 часа да играе мач и се върна след 5 щото било турнир Angry
Скрит текст:
(Опасявам се, че ако това се случи просто само ще спя, толкова съм изморена) Joy



Ауу, това красиво момиченце колко е пораснало! Sparkling Heart

Би, вземи си тример, какви са тия телени четки...

# 139
  • Мнения: 10 011
Люба, Агент, благородно да ви завиди човек за страхотните концерти! Браво!

Аз ходих сама на почивка миналото лято за 10 дни (Крит). Бях като преродена след това. Никого не познавах там, сама си бях през цялото време- и на плаж, и на излети, и на тичането на баир всяка сутрин.  Heart Eyes

Вчера направих домашна тренировка с тежести- 5 упражнения за крака  и 3 за бицепс. Кардио-въже.

За днес имам гръб и трицепс.

# 140
  • 1st floor
  • Мнения: 9 104
Никога не ми е минавало през ума, че мога да отида някъде сама!  Shocked Децата започнах да позарязвам, но с ММ сме като скачени съдове.  Crazy
Аманда, аз предполагам, че съпружието ще се закотви с колата на Иракли и няма да иска да мръдне от там, че е голяма борба за място. Затова, ако ви се идва към нас, ще сме там от първи. На седми потегляме на север... Laughing Ще се радвам да ви видя, имаш ми телефона.

За днес отчитам БР9. Смятам да направя още веднъж БР10 и след това да се отдам само на кардио до заминаването ни. Имам доста да чистя и това си го натрупах точно преди морето. Ама здраве да е! Whistling



# 141
  • Мнения: 3 491
За днес това https://www.youtube.com/watch?v=L71n0kPtR_s Отдавна не бях правила нещо, което толкова много да ми харесва. Такива са любимите ми тренировки.
Непо, ММ и той  не е много по разходките. Като си разпъне въдиците и може да стои на едно и също място месец.Но пък е възможно и да успея да го навия, Иракли ми е едно от любимите места.
Агент, децата не искат ли в България?

# 142
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Агент, децата не искат ли в България?
[/quote]
Не искат, но ще дойдат и те де, за много по малко от обикновено!
И ММ много държи да сме скачени, но аз веднъж на 5 год откачам и се разскачвам, имам нужда и аз да си чуя мислите на тихо!

Залез в Бостън и квази изгрев в Амстердам, Би не дойде да пие с мен, мрън!



https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10216365116254698&id=1058813812

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10216365116014692&se … 105600&type=3

Последна редакция: вт, 25 юни 2019, 11:00 от Agent Provocateur

# 143
  • Мнения: 361
Здравейте, ние бяхме на почивка в Созопол няколко дни - събота и неделя почивах от тренировки. В петък преди да тръгнем успях да си направя тренировката за горна част от ФБ. Вчера като върнахме - прибрах багажа, пуснах пералнята и метнах https://www.fitnessblender.com/videos/brutal-butt-and-thigh-work … p-it-like-a-squat и това https://www.fitnessblender.com/videos/burpee-madness-fitness-ble … workout-challenge.
За днес пак ФБ https://www.fitnessblender.com/videos/kellis-upper-body-workout- … -superset-workout
Обмислям да си закупя програмата Booty на ФБ - гледам, че е 4 седмици по 3 дни в седмицата, а останалите дни ще включа горна част и корем или кардио.
На всички, които отиват на почивка, пожелавам приятна ваканция Grinning

# 144
  • Мнения: 4 406
За днес, това, дето си бях чопнала от Звезди - Силова за горна +  кикбоксинг комбинации от ФБ https://www.youtube.com/watch?v=cly7lGbAyyk. И още две по 10 минути за корем.
То аз като вица - къде ще почиваш ти, като година и нещо си безработна.
А и другото - планинарят може да отиде на море, но не вижда смисъл.

# 145
  • Мнения: 1 402
Днес почивка. От вчерашната Strong Body Stacked Sets: Lower  имам мт на задно бедро. Веднага след тренировката планирах да побягам малко, ами абсурд, въобще нямах сили да бягам.Simple Smile
На плие клека ми беше много трудно да си държа лоста пред гърдите, не знам защо, нещо не правя правилно...иначе със клякането нямах проблем, но ръцете ме заболяха да държа лоста. На обикновения клек където лоста е отзад нямам проблем.

# 146
  • Мнения: 4 740
За днес цяло тяло във фитнеса.

# 147
  • Мнения: 2 876
Днес почивка. От вчерашната Strong Body Stacked Sets: Lower  имам мт на задно бедро. В

Арсен, все забравям да пиша. Не знам дали имаш намерение да се придържаш строго към календара, но предупреждавам, че Cardio Party е малко странна/много ми напомня на една стара тренировка на The Firm, чието име обаче в момента ми се губи/. Ако искаш я пробвай, но бъди с готовност да я замениш евентуално с друго кардио. Бонусната към нея - Cardio Party Calorie Crush, е много приятна степ тренировка, но е малко по-сложна и може би не  е най-доброто въведение в степ аеробиката, така че и там обмисли евентуална замяна. Всъщност, ако искаш да пробваш някаква степ аеробика, можеш да почнеш с класиката на Рийбок /без тонизиращите упражнения в края тя е около 40 минути като Cardio Party и в приблизително същия ритъм/.

https://www.youtube.com/watch?v=gT3XM7W-xAw

# 148
  • Мнения: 1 085
Че аз за какво съм толкова щастлива!? Ще спя 12 часа необезпокоявана Simple Smile))) освен ако не дойдеш да пиеш кафе с мен на летището утре сутрин, Би Wink

Ако спрат да ми купуват картините ще взема да започна работа на летището. Поне да се виждаме, когато прелитате над мен! Simple Smile
Прекрасна аз това съобщение съм го проспала. Тази сутрин след като заведох (завлякох) девойките на училище и си пиех кафето, видях публикацията ти как излиташ от Амстердам Simple Smile))
Наслади се на дните без деца, ааах! Олле!

Голяма жега! Ама то едва ли ще се задържи така. Холандците изкупиха салатите в супер маркета да им се не види. Всички ли само на салата минаха вечер?! Stuck Out Tongue Winking Eye Лошото е, че и виното изпиват и по намаленията всичко готино свършва за нула време, мрънн… абе много са!

Днес Total Body Core.


Ей, Полар да знаеш колко ми е драго да те видя в темата! Hug
Снимката е стара, момиченцето е вече на пет и половина и е опасна актриса. Скатава от всякакъв вид работа, не и се учи изобщо и само пее. Иначе е много миличка, за разлика от кака си Joy

# 149
  • Мнения: 3 491
Като ви чета за дните без деца, установявам, че съм доста сбъркана. Няколко дни бяхме без децата и постоянно си мислех, че на малкия много щеше да му хареса  и трябваше да е с нас. Но понеже имаме и трето дете - кучето, а нямаше как да я вземем с нас, децата трябваше да останат при нея, за да я разхождат. Баба им и дядо им не поемат този ангажимент, предупредили са ни още като беше мъничка. Изобщо - сложна работа. И не че  ни беше зле с мъжа ми да сме сами двамата, но явно аз нещо не съм си наред..... Големият си има компания, с която излиза вечер и вече хич не му се идва с нас, но дребното все още иска.... Но пък не иска и да оставя бате сам... Всички сме луди:smile:
Добавям и 30 минути степер. Много се ядосвам заради нестабилното време и че не мога да правя разходки на полето. Драстично ми намаляха крачките дневно напоследък.

Общи условия

Активация на акаунт