Тренировки в домашни условия - 100

  • 23 605
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 406
Аз от нищо не се ограничавам, в смисъл и хляб ям и паста. Сладко не обичам, алергична съм към боклуците в евтините храни. Всъщност си е ограничение, евтини салами, имитиращи продукти не мога да ям. То пък кой ли иска. Сега ми е идеално - отиваш, береш от градината, една салата с хубаво сирене и ми е достатъчно. Ама тази пуста бира как да я спра. Дори и скъпа да купувам само, знам, че в България не е качествена.

Та аз не се спрях със сутрешната тренировка следобед - The Butt BIble - Lower Body 1, 17 минути корем, от Деси си краднах 34 минутна тренировка Стендинг абс. Наготвих, изчистих къщата, подстригах се, боядисах се. И имам още огромна енергия.
Скрит текст:
Обадиха ми се утре за интервю в един голям известен коктейл бар. Аз (ако всичко е наред) ще правя аламинутите, а може в началото да мия чинии де Simple Smile Трябва да почна някъде, не се издържа. Едно без работа, друго не можа жадно да гледам билата на цялата Рила и целия Пирин и да не мога да отида. Повече е, че изкуквам без работа.

# 706
  • Мнения: 6 604
Птичке, Sprinkles, благодаря . Запазих си линковете.
Още тази вечер ще ги пробвам, само да реша кое:).
Първото. А, ако имаш сили - и двете паралелно. Но това за дупето е ад. Едва ходя. А е още началото. 😜

# 707
  • Мнения: 1 175
Вървя по план с Insanity.
Вчера - Power Cardio Circuit and Resistance днес - Pure Cardio, което ме изцели.
За една седмица съм стопила 1см от бедро, да не кажа и 2. Утре ще премеря пак и ще проверя отново. Предвид, че съм в МЦ, който изненадващо дойде 1 седмица по-рано.
За капак, получих някаква ужасна алергична реакция на лицето и изглеждам потресаващо. Чак не искам да ходя утре в офиса, че положението е отчайващо.
Все пак съм хепи, че не се отказах от Шон. Само той ще ме вкара във форма. После мисля нещо за горна част да започна, че едвам правя 10 лицеви опори. А преди ги докарвах до 25.

Джери, успех утре!

# 708
  • Мнения: 2 876
Джери, успех. Поне ти да реализираш моята мечта.
За днес - Grapple Strength от UFC Fit, която може би е най-силовата от програмата. Вчерашната беше повече в стил "кардио с тежести", но днес натоварих добре бицепс, гръб и задно бедро.
П.П. Беси, и други се бяха оплаквали от Шон, че скъсява цикъла. Просто натоварването е прекалено и явно лутеалната фаза се съкращава рязко.

# 709
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Аз съм от оплакващите се от Шон. Винаги ми съкращава цикъла, стигала съм и до 17-19дни. И последният път реших, че приключвам с неговите програми. Т25 и МАХ30 съм правила, първото три или четири пъти.

За днес отчитам кростренажор 45 минути.

Джери, стискам палци нещата при теб да се наредят по-бързо. Peace

# 710
  • Мнения: 3 944
Джери, стискам палци!
Вчера един час йога, с фокус върху бедрата. Хареса ми.

# 711
  • Мнения: 361
Джери, успех ти желая и аз Hug
Днес по програма - бедра и дупе

# 712
  • Мнения: 4 406
Много благодаря, момичета Gift Heart Revolving Hearts

Днес горна част The Butt Bible - Upper Body 2 и от МатФит едно 16 минутно за горна част с гири. Някои упражнения се припокриваха, ама карай...
Единственото, което ме гложди е как ще намирам време за тренировки с тези смени Simple Smile

# 713
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Ще намериш, спокойно. Работила съм на сто различни графика, свиква се с всичко.  Grinning

# 714
  • Мнения: 166
Благодаря за поздравите за рождвния ден на детето!

Джери, успех и от мен!

Аз днес най-после тренирах след 2 дни почивка. Имам да наваксвам, че останаха 2 седмици и половина. Сутринта Max Interval Plyo, а довечера Max Recovery. Аз пък нямам проблеми с цикъла.

# 715
  • Мнения: X
Mihaide, Честит Рожден Ден на детето на патерици! Да расте здраво, любознателно и обичливо дете!

Продължавам с бягане, тренировките на Руми и предизвикателството. Трениворките на Руми уж са за "супер напреднали," но не ги намирам по-трудни от тези, които са  за "напреднали." Предизвикателството го правя с почивка между упражненията на ляв/десен крак. Харесва ми като допълнение. Чакам да получа известие дали съм получила място в един бленуван за мен маратон - стискайте ми палци! Другата седмица ще разбера дали са ме изтеглили!

Джери, успех и от мен!

Звезди, аз пък все се шегувам, че един ден ще стана туристически агент или ще отворя Bed & Breakfast. Ако се спра на второто, те взимам за барманка Simple Smile

# 716
  • Мнения: 361
За днес горна част и корем от ФБ и накрая направих един кратък HIIT, който бих определила като много забавна тренировка, повдигна ми настроението рано сутринта https://www.fitnessblender.com/videos/fitness-blenders-hiit-the- … ck-cardio-workout
Хубави почивни дни!

# 717
  • Мнения: 1 402
Добро утро момичета...аз отново съм с вирус някакъв - не съм ходила на доктор, но мисля, че имам нещо като ангина, до понеделник ще се лекувам сама и ако в понеделник не е взело да минава ще ходя на лекар.

На втора седмица на второ завъртане на ротацията Lite съм. Мускулни трески вече няма. Нали се оплаквах от необичайно чести и силни мт на първото завъртане и се чудех дали е заради двете прекъсвания от по 6-7 дни, когато бях на почивка, е вече съм убедена, че е било от това - просто от тренировка до същата тренировка е имало прекалено много дни, самия стимул върху мускулите е бил прекалено нарядко и за това не е довел до обичайното привикване, което го има при мен при второто третото изпълнение на една и съща тренировка. И за себе си за пореден път се убеждавам, че е добре човек като мен, който не разбира, да следва някаква програма/ротация, понеже там хората са прецепнили кое по колко пъти и как, за да има правилния стимул.
Двете леки кардио ги заменям с бягане навън.

Един килограм + доста време се задържа и вече си помислих, че е мазно, но не, и той се махна, вече мога да кажа, че от двете почивки бях качила само от водна задръжка.

80 ДО съм планирала от септември.

# 718
  • Мнения: 166
Арсен, бързо оздравяване!

Аз продължавам да се опитвам да си настигна календара и почти успях. Тази сутрин Max Cardio Conditioning & Insane Abs. Първата част от втората тренировка ми беше доста трудна, но пък и коремните мускули никога не са ми били силна част дори и когато тренирах волейбол (надявам се това да се промени). Втората беше по-добре и се справих с повечето упражнения. Довечера ме чака Core Cardio & Balance и съм готова. 😁

Усмихнат ден на всички! Аз отивам да се пържа на някоя детска площадка Nature Sunny

# 719
  • Мнения: 1 175
Леле, Mihaide, това са доста интензивни тренировки. Не мисля, че е Ок да правиш 4 в един ден. При толкова много пропуснати тренировки може просто да си удължиш календара. Рано или късно ще се отрази това претрениране. Аз съм си патила, затова сега го карам по-кротко.
За днес монотонно кардио - 60 мин + Cardio Recovery.

Общи условия

Активация на акаунт