Случи ми се нещо странно XX

  • 59 504
  • 703
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 8 817
КРР, сънят ти е точно спомен от предишен живот.
Звучиш ми адски познато, все едно аз говоря. Simple Smile
Просто трябва да престанеш да се страхуваш от тези неща. Знам, че изисква време, и на мен ми трябваше много време, но вече не ме е страх. Даже експериментирам с разни неща и е твърде интересно.
Бученето в ушите го игнорирай, постепенно ще утихне и накрая ще спре.Знам, че те тормози, и аз все се оплаквах на хора, които са по-напред от мен, не вярвах, че ще спре, но факт, вече не ми бучи в ушите, нито се треса като че ли ще излитам.
Записвай си сънищата, пророчески са. Ти си знаеш кои от тях, познават се Grinning
Щом си гледаш ръцете, но не са точно като твоите, значи гледаш част от астралното си тяло. то е същото като твоето, но няма кости, като желе е. поне така казват. Моето е много грубо и като го видях, изпаднах в отчаяние. Laughing

Ако сънуваш, че краката ти са над земята, значи се излязла. Понякога се издигаш високо, понякога си съвсем леко над земята. Няма значение. Скоростта, с която летиш, е различна. Има летене със скоростта на птиците, свръхбърза,когато не помниш самото летене, защото съзнанието ти изключва, за да издържи на невероятното съпротивление,тогава се движиш със скоростта на мисълта и изведнъж виждаш, че си пристигнала на ново място, без да си спомняш как. И бавна. Тя е почти като ходенето, само дето краката ти не опират земята.Не знам кога и защо съзнанието избира дадена скорост.

Асансьрът може да изглежда и различно. Например да се движиш по етажите на някой блок, като стъпваш по главите на хората, които са на терасите си. Това е същият принцип, нагоре- надолу, а краят никога не се вижда. Simple Smile

Рязкото падане надолу е когато си прибираш с бърза скорост в тялото.Това те стряска и събужда обикновено.

# 421
  • Мнения: 620
Някой детайли предстои да се случат от съня ти. Това с кървавата река и иконата все още не е станало, но се "върви" в тази посока въпреки съпротивата на хора, които имат представа за какво иде реч. А другото с вибрациите е именно изтъняване на възприятията на сетивата и тялото. Усещаш енергиите в многото им форми на честоти и проявление Simple Smile.

# 422
  • Deutschland
  • Мнения: 5 450
Имам приятел, който служи в американската армия и в момента е с жена си в хотел Станли или Стенли незнам точно, а именно хотела, който е обсебен от духове, дори и Стивън Кинг май има роман за него. В предаването " Ловци на духове" бяха посветили два три епизода на този хотел.
Поствам ви това, което прочетох във фб профила на моят добър приятел преди малко :

Update on the night life at the Stanely.....

Denise and I both would hear children talking, laughing,  and playing while we were trying to sleep.
Denise actually heard a door slam hard somewhere out in the hallway and then someone loudly saying "Get them out!"

Also the shampoo that had been sitting on the side of the tub all afternoon was on the bathroom floor this morning......

# 423
  • Мнения: 1 820
По темата за сънищата от предишен живот. Много ми е чудно как се разбира дали е откъс от такъв. Имам предвид имам много сънища, които помня в детайли и преживяванията ми в тях са като истински, но не мога да определя дали са били 'спомени' или просто по детайлни сънища.
Примерно помня сън, бях 1-2 клас като го сънувах, а в съня си бях голяма, но изглеждах доста по различно. Помня че бягах от огромно куче (имам ужас от кучета от малка) бях в нещо като ливада и бягах към портата на ферма(?) стигнах до там, но докато успея да затворя вратата то скочи отгоре ми и ме разкъса. Този сън съм го сънувала 4 пъти. Но винаги съм си мислела че е плод на страхът ми към кучета.
И друг, който съм разказвала в стари теми. Съня започна обаче след една презентация в училище. Учехме Балканския полуостров и трябваше да правим презентация за държавите в него.Не можехме да се разберем кой коя държава да презентира и затова учителя ни ги написа на листчета да си изтеглим. Аз много исках Гърция, обаче изтеглих Хърватска. Малко след тази презентация почнах да сънувам постоянно някакви 'случки от миналото' там. По назад казаха че са спомени от минал живот. Сънувах единия път как съм в някакво село на голям пазар и май се бях загубила попитах един човек къде съм и той ми каза 'в Хърватска', но по времето на съня ми мисля че такава държава още не е имало. Друг път бягахме някаква група хора от някакви конници, бяхме май на някакво езеро с много много малки 'островчета' колкото да се събере един човек и бягахме към гората. Един от тези, които ни гонеха каза на другите да заобиколят и да ни пресрещнат преди да излезем от Хърватска.
Има и още, ама да не става много дълго пък и от тела не съм открила още спойлера.

# 424
  • Мнения: 11 571
Имам приятел, който служи в американската армия и в момента е с жена си в хотел Станли или Стенли незнам точно, а именно хотела, който е обсебен от духове, дори и Стивън Кинг май има роман за него. В предаването " Ловци на духове" бяха посветили два три епизода на този хотел.
Поствам ви това, което прочетох във фб профила на моят добър приятел преди малко :

Update on the night life at the Stanely.....

Denise and I both would hear children talking, laughing,  and playing while we were trying to sleep.
Denise actually heard a door slam hard somewhere out in the hallway and then someone loudly saying "Get them out!"

Also the shampoo that had been sitting on the side of the tub all afternoon was on the bathroom floor this morning......
Е това е зловещо, настръхнах.

# 425
  • Sofia
  • Мнения: 26 467
Защо е там?

# 426
  • Мнения: 5 846
Аз никак не им вярвам на американците, и по съм склонна да си мисля, че са инсталирали някаква техника там. Да привличат по този начин туристите 😆
А пък филмът Ловци на духове..без коментар 😁
П.С. да проверят за дупки от някой хюдж рат.

# 427
  • Deutschland
  • Мнения: 5 450

Въпросът вероятно е към мен. Жена му е искала да отидат там. Явно търси силни усещания

# 428
  • Deutschland
  • Мнения: 5 450
Аз никак не им вярвам на американците, и по съм склонна да си мисля, че са инсталирали някаква техника там. Да привличат по този начин туристите 😆
А пък филмът Ловци на духове..без коментар 😁
П.С. да проверят за дупки от някой хюдж рат.

Не филмът. Имаше предаване по AXN. Този хотел е всеизвестен, има много написано и в Интернет

# 429
  • Мнения: 5 846
Аз никак не им вярвам на американците, и по съм склонна да си мисля, че са инсталирали някаква техника там. Да привличат по този начин туристите 😆
А пък филмът Ловци на духове..без коментар 😁
П.С. да проверят за дупки от някой хюдж рат.

Не филмът. Имаше предаване по AXN. Този хотел е всеизвестен, има много написано и в Интернет
да, да, сериалът. Не се изразих правилно. Изгледах доста серии в Ютюб преди няколко месеца.

# 430
  • Мнения: 8 578
И на мен ми звучи като атракция този хотел.😀😀😀

# 431
  • Мнения: 979
Мой близък почина наскоро... Обичаше да ходи в едно хотелче наблизо, имаше  си запазена стая винаги. Около месец след като почина (млад човек) единствената камериерка в хотела казала на шефа си :
 " Днес тук беше вашият приятел. Все ме караше да махна музиката когато идваше.... Бях на горният етаж и чистех и чух, че вратата се хлопна и музиката спря. Слязох долу но нямаше никой а ТВ- то си беше на Планета ама без звук. Уплаших се и си.тръгнах без да доизчистя..." Моят близък не понасяше чалга и  изобщо музикалният му вкус беше много различен, но накрая нищо нр слушаше... само си почиваше.

# 432
  • Мнения: 2 900
Благодаря много на всички за подкрепата и разбирането. На моменти наистина су чувствам луда Simple Smile

Ще споделям, ако има нещо интересно.

# 433
  • Мнения: 163
Искам да споделя нещо, което по-вещите тук ще кажат сън ли е, спомен от прераждане ли е...Имам някакъв спомен от момента на прераждането си тук. Не исках да се прераждам, исках да е заедно с още някой. Сякаш телепатично общувах с някаква сила, която ми каза, че е невъзможно и че ще стане след 40 години. Струваше ми се толкова много, но ме увериха, че ще минат много бързо. Питах как ще позная, че това е той, след като ще изглежда по друг начин. Увериха ме, че ще го разпозная много лесно. Казах:"Искам да има белег, за да го позная и да се вижда". Отговориха ми, че няма нужда и ще го позная и без белег, но аз настоявах. Тази сила започна да ме подканя да бързам, защото няма време и трябва да вляза в някакво тяло, а аз нещо се мотаех....Ако има значение, родила съм се доста бързо, но с омотана пъпна връв и посиняла. Сигурно ви звуча налудничаво, но помня този сън от дете, а вече съм на 40. Възможно е човекът, който исках да се прероди с мен, да е бил мой съпруг или син, не знам.

Последна редакция: вт, 20 авг 2019, 00:12 от meribe

# 434
  • Мнения: 78
Искам да споделя нещо, което по-вещите тук ще кажат сън ли е, спомен от прераждане ли е...Имам някакъв спомен от момента на прераждането си тук. Не исках да се прераждам, исках да е заедно с още някой. Сякаш телепатично общувах с някаква сила, която ми каза, че е невъзможно и че ще стане след 40 години. Струваше ми се толкова много, но ме увериха, че ще минат много бързо. Питах как ще позная, че това е той, след като ще изглежда по друг начин. Увериха ме, че ще го разпозная много лесно. Казах:"Искам да има белег, за да го позная и да се вижда". Отговориха ми, че няма нужда и ще го позная и без белег, но аз настоявах. Тази сила започна да ме подканя да бързам, защото няма време и трябва да вляза в някакво тяло, а аз нещо се мотаех....Ако има значение, родила съм се доста бързо, но с омотана пъпна връв и посиняла. Сигурно ви звуча налудничаво, но помня този сън от дете, а вече съм на 40. Възможно е човекът, който исках да се прероди с мен, да е бил мой съпруг или син, не знам.

Настръхнах.... А срещна ли въпросния човек? Защото казваш, че вече си на 40 или още не?

Общи условия

Активация на акаунт