Моля, помогнете да спася детето си!

  • 327 747
  • 2 559
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 502
Подкрепих. Аз не съм редовен потребител на форума, докато четях в други теми и се чудех на себе си защо се занимавам с неща, които не са ми на дневен ред на главата, попаднах на линка. Имало си причина да съм тук и сега.
Всичко ще бъде наред, твърдо вярвам.

Момичета, невероятни сте. Придавате един позабравен смисъл на думата "човещина"

# 196
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Приятели , в кармата сме вече на 28000 , още 10 и операцията е възможна . Нека да не спираме сега . Споделяйте , споделяйте и ако има хора , които имат желание да дарят , намерете време моля ви . Времето е критично , малко е . Кармата е много лесен вариант , отнема буквално минута да се направи дарение - може и със дебитни или кредитни карти , пейпал.
💗💗💗

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 877
Пратих през Easypay по сметката, казаха понеделник вторник ще са отразени. Надявам се да не е късно! Стискам палци! Много сили и вяра на всички! Heart

# 198
  • Мнения: 6 448
Още по-малко от 10 хиляди остават! Близо сме! Силни сме заедно!
 Хайде днес да ги съберем!

Споделяйте!  Джони трябва да живее!

# 199
  • София
  • Мнения: 23 096
Постоянно проверявам как се движи сумата в карма.
Моля, споделете и в сметката какви са приходите днес, че доколкото разбрах някои преводи от вчера днес ще бъдат видими. Предполагам, че скоро ще се съберат паричките.
Ще пратя през карма още, тъй като колегите ми ще ми дадат пари на ръка, а аз ще платя през моята карта. Всичко ще е наред, вярвам го!

# 200
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Браво на всички - 29 000 са вече  в кармата . 💗

Тони , парите обявени в кармата ще покрият цената на операцията само . Надяваме се събраните пари в сметката да покрият пътни разходи и други формалности .

Добри хора има !!! 💗🇧🇬👊🌍

# 201
  • София
  • Мнения: 23 096
Хер, не знаех, благодаря за разяснението. Това е супер, че по другата сметка се събират пари, които да се ползват за асистънс примерно или за каквото друго има нужда.
Хайде, ще успеем!

# 202
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Живеем в Германия. Днес споделихме историята на Джони с колегите на ММ и силно се надявам, че доста от тях ще се включат !!! Споделям постоянно!
Ще се справиш мило дете!!! С теб сме много хора!!! Винаги да си усмихнат, има защо!!! Има и добрина на този свят!!! Вярвайте, мило семейство!!! ❤❤❤

# 203
  • София
  • Мнения: 5 959
Пратих през Easypay по сметката, казаха понеделник вторник ще са отразени. Надявам се да не е късно! Стискам палци! Много сили и вяра на всички! Heart

Да, имайте предвид това. Парите наредени по банковата сметка днес, в събота и в неделя, ще бъдат получени най-рано в понеделник вечерта или вторник сутрин (в събота и неделя няма сетълменти, т.е. прехвърляния между банките). Единствено, ако се нарежда от сметка на Райфайзенбанк може да бъдат отразени веднага, понеже и самата сметка е в Райфайзенбанк.

# 204
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
Препратих на лично съобщения линка на всичките си приятели и колеги, те също ще споделят и подкрпят!
Вярвам, че ще се съберат!

# 205
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Момичета, има надежда да успеем. HeartВ банковата сметка до момента са събрани:

В платформата-ХелпКарма,почти 30 000 евро:

Сърдечно благодаря от името на Деси и една усмивка от Джони:

Продължаваме!

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 11:55 от ДжеНа

# 206
  • Мнения: 6 448
Страшна сила сме!

Хайде, още 8 хиляди.  Нищо работа. Ще успеем днес!

# 207
  • Мнения: 987
Подкрепих чрез банковата сметка. Сигурна съм, че бързо ще оздравее това слънчево дете! Ще порасне здрав и силен мъж. Кураж!

# 208
  • Мнения: 3 867
Минахме 30000! ❤❤❤❤❤

# 209
  • Мнения: 39 330
Всеки път, когато отворя темата и настръхвам. Много добре ми подейства и сумата в банковата сметка!
Шугъре, горе главата!

Общи условия

Активация на акаунт