Любители на кучета - 94

  • 18 843
  • 750
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 461
Да са здрави, щастливи и игриви! Simple Smile Породата не е важна, всичките са порода любов.

Обаче снимките са задължителни, иначе никаква хвалба не е Simple Smile

# 151
  • под тепетата
  • Мнения: 9 399
Аз съм малко озадачена - как се е получила московска стражевая от санбернар и кавказка овчарка  Thinking  Интересно ще ми е да ги видя. Пожелавам им да са здрави и си намерят отговорни и любящи стопани!

# 152
  • Мнения: 574
Много много благодаря, ще ги снимам само да пораснат малко, че душичките още нямат и 24 часа

# 153
  • Мнения: 10 689
Колко са? Simple Smile Тази вечер Ласито и мен ни подгони една женска, която си беше родила малките в храстите (случайно зърнах едното кутренце, докато тя лежеше пред храстите и ни видя) Мале, като ни скочи, щеше да ни изяде. Grinning Не дава куче да мине покрай района, особено мъжките. И Джеки беше изгонен.  Направо вади зъби, ръмжи, скача и лае. Аз само дърпам Ласи за врата, да се отдалечаваме бързо, че пак не знаех как точно да реагирам... А, тя пак след него "къш-къш", докато не прекосихме някаква виртуална граница на територия.

# 154
  • Мнения: 523
Здравейте, някой преборил се с бактериална инфекция? От една година нашето куче се мъчи, имаше екземи, лоша миризма и постоянно се чешаше. Ходихме в Ами вет и там го изследваха само за гъбички. След две седмици, в които трябваше да се обадят да кажат резултатите, аз се обадих, те били забравили. Няма гъбички. На друго място се оказа, че е бактериална инфекция. Пи антибиотик и се оправи горе долу. Не е това, което беше преди. И както си беше добре, се започна пак с чесането и миризмата. Не знам какво да правим вече и при кой да отидем. Може би с нещо да се маже външно.. но никой не ни предписа някакъв спрей или мехлем.

# 155
  • София
  • Мнения: 9 850
Майка, какво да правиш... Пази си дечицата с цената на живота си понякога.
Лили, като роди, все си я спомням каква беше притеснена, като се изсипаха една сюрия хора да видят туй чудо на чудесата, Балу и компания. Следеше с поглед какво се случва с дечицата й. Само с мен и още 2-3 човека не се притесняваше.
Незнайна, от къде сте?

# 156
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Здравейте, някой преборил се с бактериална инфекция? От една година нашето куче се мъчи, имаше екземи, лоша миризма и
постоянно се чешаше.
Скрит текст:
Ходихме в Ами вет и там го изследваха само за гъбички. След две седмици, в които трябваше да се обадят да кажат резултатите, аз се обадих, те били забравили. Няма гъбички. На друго място се оказа, че е бактериална инфекция. Пи антибиотик и се оправи горе долу. Не е това, което беше преди
. И както си беше добре, се започна пак с чесането и миризмата. Не знам какво да правим вече и при кой да отидем. Може би с нещо да се маже външно.. но никой не ни предписа някакъв спрей или мехлем.

Незнайна, моето лабче от тригодишно всяко лято се/ни побърква с това чесане. Така и не се изясни какво е, понеже само летните месеци го има, решиха в клиниката, че е някаква атопия, алергия.........Аз го мажех с крем Здраве лека формула и така туширах донякъде сърбежите. Миналото лято док ми предложи Апоквел, взех го и му давах. Направо се роди душицата и ние с нея, няма чесане, спокоен, лежи си, спи си. А това лято, чак не смея да се похваля, да не го урочасам, все още не е започнал, иначе от първите топли дни на пролетта до септември -  захлаждането, все се чесонтреше.
Попитай вашите доктори за Апоквел /Apoquel/, не знам какво е състоянието на твоето куче, те ще преценят.

# 157
  • Мнения: 574
Докато пораснат малко кученцата мога да ви покажа снимка на родителите

Последна редакция: пт, 21 юни 2019, 10:28 от Chory

# 158
  • sf
  • Мнения: 10 205
Аз позадрямах снощи на дивана и събуждайки се виждам това:

# 159
  • Мнения: 3 044
Chory, защо въобще правите такива миксове?

# 160
  • Мнения: 523
Да, може би пролетта/лятото започна проблема. Към есента мисля, че почна антибиотика и доста се оправи и козината се възстанови, защото имаше дупки от екземите. И зимата се почесваше, но по-рядко. Наскоро му дадоха и едни ампули, но точно след последната се почна пак. Което съвпада и с горещините.
От София сме.

# 161
  • София
  • Мнения: 8 348
Много са хубави мама и тати, честити ви бебета.

Само, моля, имайте предвид, че вече е пълно с изхвърлени БОК и подобни по улици и селца.
Не се усещат хората, че яде много, а слуша малко и се отървават по лесния начин.
А по-трудно се и осиновяват, това не е точно куче домашен любимец.

# 162
  • Мнения: 2 433
Е какво да имат предвид, те когато е трябвало да мислят..

# 163
  • София
  • Мнения: 8 348
Е, то тая работа е свършена вече, да внимават като раздават.
И най-вече се надявам догодина да не ни се хвалят пак.
Ся, кофти посрещане, ама пък и да си замълчи човек не е ок.

Не ме разбирайте грешно, обожавам бебета, космати. Ама се и притеснявам за тях. Ей сега мама нова цехова котка доведе бебетата си. Бяха четири, вече са две. Едно пепитено, черно на жълти косъмчета и едно чисто сиамче. Де е намерила татко сиамец, ум не ми го побира. И двете са диви и ще е зор социализирането. А и надали ще им намеря дом. Колко ли ще оживеят, сред коли и кучета....

# 164
  • Мнения: 10 689
Хм... Майката наистина има нещо санбернардско. Simple Smile Колко са кученцата? Наистина ще ви е трудно да ги раздадете... Дано да намерите дом (не само дворче) за всички! За кастрация мислите ли?

Общи условия

Активация на акаунт