🎁Glossybox,Birchbox,LMB,My little box,Pink Parcel,LF...(ТЕМА #5)

  • 31 068
  • 734
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3 638
Аз поръчах и тази
https://roccabox.co.uk/products/get-the-gloss-self-love-limited- … nt=39713487388848
A  каква е доставката? На мен ми излиза 11 паунда Grin
На коя кутия ти излиза толкова доставката? Ако е Roccabox до английски адрес мисля че беше 3,95.
За LIB където каза, че не доставят до адреса на Габиели. Първата ми поръчка я доставиха. Тя беше на лимитираната кутия, която показах. После като ми пратиха кода за - 10 п. аз поръчах същата кутия за моя приятелка. Още не е изпратена. След това поръчах в отделна поръчка от месечните кутии, където си избираш 6 продукта и ми бяха пратили код за безплатна доставка на първата кутия. Поръчах и след два дни ми върнаха парите, отказала си поръчката без да ме уведомят въобще защо.

# 211
  • Мнения: 524
Не мога да се ориентирам в доставката. 🤔 Как поръчвате Glossybox от Германия до България?

# 212
  • Мнения: 1 398
Поръчах и след два дни ми върнаха парите, отказала си поръчката без да ме уведомят въобще защо.
Да и на мен така ми връщаха парите без да ме уведомят, че е анулирана. Rage
Иначе за Рокабокс от 5 паунда ми даде такава доставка, но по погрешка бях сложила 10 кутии в кошницата. Joy голяма лакомия!

# 213
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Не мога да се ориентирам в доставката. 🤔 Как поръчвате Glossybox от Германия до България?
поръчваш чрез доставчик до адреса на фирмата (в моя случай Gabco) и те ти препращат в БГ до техен офис или до Еконт/Спиди. При поръчката на Glosssybox пишеш адреса на превозвача - май доставката е безплатна. После плащаш нещо като 4лв./кг. + доставката до теб или около 10 лв. има теми за превозвачите в мамата Simple Smile

# 214
  • София
  • Мнения: 5 193
Поръчах и след два дни ми върнаха парите, отказала си поръчката без да ме уведомят въобще защо.
Да и на мен така ми връщаха парите без да ме уведомят, че е анулирана. Rage
Иначе за Рокабокс от 5 паунда ми даде такава доставка, но по погрешка бях сложила 10 кутии в кошницата. Joy голяма лакомия!
И на мен са ми го правили. Даже ми затриха едно кутия (не знам кой всъщност) и като им писах да проверят къде е, казаха, че нямало повече да ми разрешават да поръчвам. 🤦‍♀️

# 215
  • USA
  • Мнения: 7 299
Аз съм в България за кратко и пътуването ми съвпадна с доставките на кутии Кибрит и поръчах 2 броя.На сляпо,нямам идея дали са добри.Имате ли отзиви за кутиите им?

# 216
  • Мнения: 511
Аз съм в България за кратко и пътуването ми съвпадна с доставките на кутии Кибрит и поръчах 2 броя.На сляпо,нямам идея дали са добри.Имате ли отзиви за кутиите им?
На мен лично са ми любими, имам абонамент, който ще подновя, но има и хора, които не са им фен. Като цяло отзивите са добри, имат най-високия рейтинг в анкетата на темата за бг кутиите.

# 217
  • Мнения: 3 638
Поръчах и след два дни ми върнаха парите, отказала си поръчката без да ме уведомят въобще защо.
Да и на мен така ми връщаха парите без да ме уведомят, че е анулирана. Rage
Иначе за Рокабокс от 5 паунда ми даде такава доставка, но по погрешка бях сложила 10 кутии в кошницата. Joy голяма лакомия!
И на мен са ми го правили. Даже ми затриха едно кутия (не знам кой всъщност) и като им писах да проверят къде е, казаха, че нямало повече да ми разрешават да поръчвам. 🤦‍♀️
Ми пък да си ги държат тогава... И без това кутии бол. Още чакам да видя дали ще пратят кутията за моята приятелка.
Навсичкото отгоре ежедневно ме спамят, но още не са отговорили защо са ми отказали поръчката.

# 218
  • Мнения: 1 006
Здравейте,това е втората ми мистериозна кутия за 5 £,ще ползвам всичко,доволна съм.Днес се абонирах за юлската кутия,като пристигне ще снимам и нея.

Хубав ден

# 219
  • Мнения: 188
Момичета, feelunique имат beauty kit, където сама си избираш samples на продукти, които искаш да ползваш. Това са моите. Струва 15£, заедно с доставката, но аз живея в Англия, нз как е до България. И несесерчето е подарък.

# 220
  • Мнения: 3 638
Момичета, feelunique имат beauty kit, където сама си избираш samples на продукти, които искаш да ползваш. Това са моите. Струва 15£, заедно с доставката, но аз живея в Англия, нз как е до България. И несесерчето е подарък.


Мисля, че доставката ти я връщат като кредит и може да се ползва за следваща покупка от сайта. Не важи ако покупката е бюти кит.

# 221
  • Мнения: 2 838
Тъкмо днес и аз поръчах несесера с минитата. Има още оферта за 5 мостри като се плаща само доставка от 3.95£. Аз си поръчвах шампоан и балсам и случайно го открих. Стори ми се добра идея, тъй като ще пътувам в края на месеца к минитата са ми доста удобна алтернатива.
Свършиха ли Рокабокс за 5£?

# 222
  • Мнения: 1 006
Свършиха,офертата беше за 24 ч само.
Ето Рокабокс за юли

# 223
  • Мнения: 2 149
https://www.lookfantastic.gr/beauty-box/lookfantastic-beauty-box/11140463.html
Поръчах и аз за първи път кутия, първата е 1€😉, а всяка следваща 18€. Ще видя дали си заслужават. Нямам търпение 🤣

# 224
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Момичета, feelunique имат beauty kit, където сама си избираш samples на продукти, които искаш да ползваш. Това са моите. Струва 15£, заедно с доставката, но аз живея в Англия, нз как е до България. И несесерчето е подарък.


Мисля, че доставката ти я връщат като кредит и може да се ползва за следваща покупка от сайта. Не важи ако покупката е бюти кит.
преди да пуснат Beauty kit, поръчвах доста често Pick and Mix на Feelunique, там мострите бяха супер - парфюм 5 мл., имаше и кремове за очи по 5мл. После хубавите мостри отидоха в Beauty kit  и сега са само сашета и малки пликченца - истински мостри, преди бях по-скоро делукс размер. Имам и мостри на червила, гланцове, спирали, пудра, моливи за очи. Имам доста и шампоани по 10-20 мл. струваше си много, сега вече не.

Общи условия

Активация на акаунт