"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 41

  • 54 705
  • 750
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 098
Добър ден!:hugs:

Ей, че хубава атмосфера днес цари в темата...People Dancer

Благодаря ви , момичета за красотите и за  прекрасните , вдъхновени мнения...HeartHeartHeart

morski_briz  , Heart Eyes Heart Eyes благодаря за възможността , преди превода на серията, да се насладим на прекрасната сцена с танца- изкушение !:cupid: 







Джан.Kissing Heart

 



В реала и сериала....Heart Eyes

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 16:47 от alex_94

# 706
  • Мнения: 218
         Animal Whale Здравейте, милички! Колко уютно е в нашето гнезденце! Чуруликате и пеете всички в един глас! Animal Baby Chick И това е, когато сме на километри разстояние! Представете си ако сме събрани на едно място какво може да бъде!!!
         Flowers Tulip Лили, ти също си в числото на тези, които умирам да чета с най голям интерес! Kiss Мария, много точно си описала събитията в епизода!
         Flowers Hibiscus Морско бризче, с тези песни и невероятния превод ме пращаш в друго измерение! Много често се зареждам с песента ти, поместена в Тема 36, стр. 24 - стана ми любима!!! Kissing Heart Мелодия и превод - всичко в едно! 
        Много бързо изписваме темите, а аз с нетърпение сядам вечер да видя какво сте постнали! За снимките и екстрените преводи нямам думи! Gift Heart Gift Heart Gift Heart Още повече съм благодарна, защото не се справям с тези техники! Мили птички, истински бонус е, че ви има!!! Нека да видим и превода на последната серия с бг - буквички. Не знам как е при вас, но като си представя колко пъти гледам всяка серия! Най напред он лайн,  което за мен е все едно гледам " Козия рог ", защото не зная турски, после може на спокойствие отново да го гледам, после идва руския превод и накрая бг - превода - поне два пъти! Е, как да не се влюбиш в този филм, след като си го изгледал от всички страни в 5D измерение!  Но така е, вълнувам се и ми е добре! Heart Eyes
         Revolving Hearts Хубаво е, че пред нашите птички вече не останаха тайни и паднаха всички завеси! Не остана нищо неясно между тях, нали? Дори всеки от тях подаде анонс за доверие и любов! Да идва времето, когато ще се насладим на тази изстрадана любов! Да я изживяват вече, че и ние с тях! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 707
  • Мнения: 11 984


нови



Лека

# 708
  • Мнения: 8 098

Прелитам да ви нагледам...Kissing Heart и попадам на емоционалния пост на neorum...Hands Clap

neorum, Kissing Heart благодаря, че пишеш толкова вълнуващо и толкова детайлно!:hibiscus:
Може би , защото на мен не ми се отдава такъв стил на писане, харесвам много твоя!:blush:

Сред чуждите фенове Птичката продължава да набира почитатели и интересът към 47 епизод е голям.. дано и в Турция през ваканцията и летните жеги добият ищах за романтични комедии.Smirk



Може Джан Дивит да си е поставял ограничения и забрани, но хич не се противил на целувката на Санем...Stuck Out Tongue Winking Eye





Днешната снимка , която обявиха , че е от бекстейджа  се оказа  кадър от 46-ти епизод!:sunglasses:





Спокойна нощ, момичета!:last_quarter_moon_with_face:Nature Sparkles


# 709
  • Мнения: 218
         Blush Алекс, благодаря за думите ти, но аз имам спомени за твои анализи, където си във вихъра и то не по зле от мен!!! Радвам се на всички момичета - птичета, с които се открихме покрай нашето филмче! Това са толкова красиви моменти в живота - да откриеш сродни души, да преживяваш и споделяш с тях! Не знам за вас, но аз се чувствам вдъхновена не само от филма, от прекрасната игра на нашите любими птички и тяхната любов, но и от всички вас!!! Допълвате ме по най  невероятния начин и ме карате да се чувствам цяла! За това ви обичам!!! Innocent

# 710
  • Мнения: 5 448
Новите СЦ от кой епизод ли ще са?

# 711
  • Мнения: 11 984
Новите СЦ от кой епизод ли ще са?

48  newsm12

# 712
# 713
  • Мнения: 41 690
Добро утроо! Hug Hug Hug





Алекс-Аси Hugи на екипа Hug,благодаря много за превода! newsm51 newsm51





Приятен летен ден на всички! Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 8 098
Добро утро, птичета!🐥

Злати, 🤗 надявам се на късметлийски ден, благодаря за пожеланието!🍀❤

Алекс ASI, и целият екип по превода, благодаря ви за изключителната ви работа!🌺❤🌼

От IS на Демет... по повод грозните публикации за нея в нета.😡
Пише, че добрите хора са повече от лошите и не трябва да се фокусираме върху тях...😏



От тази сутрин от Демет.



🤔😶



Най-коментираните филмови образи от SOMERA



Прекрасен летен и късметлийски ден , момичета!☀

# 715
  • Мнения: 11 984
Здравейте!

Благодаря за превода на епизод пореден!

Алекс, какво пак искат от Демет?


Хората не са съвършени, освен когато се усмихват.
Неизвестен автор


Джан почти винаги липсва на общите снимки...

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 10:55 от Slawena

# 716
  • Мнения: 653
Когато ти се иска да си част от техния свят, но знаеш, че това е само сериал. Гледайки го обаче усещаш със сетивата си, че пренасят любовта си на екрана и не играят. Накарахте ни да мечтам с вас извънсериално. Хубав следобяд на всички, които ви обичаме!!!  

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 11:22 от st_kari

# 717
  • Мнения: 8 098
Славе, Hug  пак се ширят обичайните глупости за Демет.Confused. че има връзки с партньорите от сериалите и използва това за популярност...новото е само, че вече са я нарекли нимфоманка...Stuck Out Tongue Winking Eye
Феновете се ядосаха и за отмъщение зариха акаунтите на злословещите със съобщения и им обясниха те какви са...Joy

Отговорът на чичо Ибрахим...Yum

 

Oт вчерашния сет.





Страхотна мозайка изработена на база  фотографии на ДжанЕм...Hands Clap
Hands Clap



https://twitter.com/CocoaButterKis8

Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 11:39 от alex_94

# 718
  • Мнения: 41 690
Привет! Hug

Алекс HugСлавена HugКари Hug,благодаря за инфото и красотите! bouquet bouquet bouquet







Приятен следобед! bouquet

# 719
  • Мнения: 367
Привет, птички!
Изгледах току що серията с бг. суб. и много ми хареса! Имаше си достатъчно Джан и Санем, въобще не ми беше отегчителна.
Е, Санем на моменти я правят да изглежда съвсем неадекватна, но явно такива са разбиранията на сц за комедия.
Джан, много предпазлив спрямо Санем, накрая започна да добива смелост. Но смелата в тази серия беше Санем, хареса ми.
И каква стана тя - въпреки обърканите анкети, когато двама души са влюбени, се обичат всякак, дори и когато изглеждат и се държат коренно различно и нетипично за самите тях.
Прохладна вечер ви пожелавам, че ние изгоряхме!

Общи условия

Активация на акаунт