"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 41

  • 54 700
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 098
От IS нa Джан Яман...пост на Илкер Билги за публикации в  италианските медии ... обичат го и го ценят!:kissing_heart:



Деми...  някакъв намек за звездите си разменят с Рутко, тя му казва , че е звезда и той и отвръща , че тя е звезда.....Thinking

 





От Yuanfen... Съдба...Heart


 
Феновете в Туитър  обявяват акция в подкрепа на Демет, тази вечер от 20 ч. турско време.






Последна редакция: пт, 05 юли 2019, 17:46 от alex_94

# 721
  • Мнения: 167
От Yuanfen... Съдба...Heart


 
Феновете в Туитър  обявяват акция в подкрепа на Демет, тази вечер от 20 ч. турско време.


Здравейте!🤗
Днес няма да коментирам серията,както много от вас спрях да търся дълбокия замисъл,а просто се забавлявам с играта на Джан и Демет и останалите актьори,а и този сериал ми носи само приятни емоции и настроение ,и усещането,че съм наблюдател на реална любов!🌞
Заедно с успеха идвала и завистта!...Джан получава одобрение,а Демет някъде от някого грозни нападки!🤨
Бих се пошегувала така-нима е виновно момичето,че е толкова обаятелно и всеки актьор с който играе е запленен от нея ,а на това отгоре известност трупа от "БЕЗДАРИЕТО СИ"!?😉Да е нимфоманка,нимфоманка ама колко да е нимфоманка?😊
Не знам как, човек може да се пребори с тази завист идваща от такава известност,но Демет ми се струва е намерила формулата!👏
Желая ви хубава лятна вечер!🙂

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 10:51 от AnaStef

# 722
  • Мнения: 41 686
Добро утрооо! Hug Hug Hug

Минавама набързо да ви пусна кафенцето и заминавам на плаж! Wink grinning039



Благодаря за споделеното! bouquet bouquet bouquet







Желая ви приятна лятна събота! Hug Hug Hug

# 723
  • Мнения: 168
Здравейте, момичета! Blush
Рядко се включвам, обикновено веднъж след епизод за да споделя впечатленията си, но с огромно удоволствие чета мненията ви! Тук има момичета, които толкова красиво описват техните чувства и впечатления, че ме карат да им завиждам благородно за дар словото, с което са надарени! Hug

По повод злостните клевети и грозни приказки по адрес на Демет: това е чиста злоба и завист! Това са хора, без или с неудовлетворяващ личен живот, които толкова биха искали да живеят нейния живот, но не могат и решават да плюят отрова и злословят за да я наранят...
Звезда от световна класа, все ще се намери, кой да хвърля жлъч, но то си е за тяхна сметка! Малки, злобни, неудовлетворени от нещо хора.

Както и да е, те не заслужават нито нейното нито нашето внимание!

Сериата беше добра, честно казано даже много ми хареса! Сцените между ГГ ми донесоха емоциите, които усещах в първите 12 епизода! Всеки поглед, реплика, очакването помежду им, прехвърчащото електричество пренаса ток по тялото даже и на зрителя! Развитието между тях ми хареса много и чакам с нетърпение и леко притеснение появата на новите СЦ. Историята малко или много е родена от Айше Кутлу и според мен само тя би могла да да довърши подобаващо. Нейните похвати са невероятни, начинът и на писане вълнува (визирайки "книгата на Санем").

Това, което не ми хареса е, че отново "занемариха" личния живот на второстепенните герои! Това не мога да го простя! Никакво развитие! Едва ли не тяхното съществуване приключва до обикаляне в орбитата на Санем, бранейки я и удовлетворяване на нейните нужди и желания. Никакъв личен живот! Това нито е възможно, нито е нормално!
Лейля и Емре навлизат в музикалния бизнес...то така става. Пял си като ученичка и в един момент близо 30 годишна жена ще става певица, че и веднага влезе в звукозаписното студио! Мисля, че можеха да измислят нещо по-реалистично!
И понеже стана ужасно дълго искам последно да кажа за Демет!
Тази жена е НЕВЕРОЯТНА актриса!!! Всеки поглед, жест, движение... УАУ....
Играе с такава лекота, че човек би се объркал играе ли или не!
Много ми е сладка, особено в този сериал е невероятна! Това е талант от световна класа, даже няколко над тях. Това момиче би могло да се справи с всяка роля.

Охх дано не ви отегча Blush
Хубав уикенд, момичета Hug

# 724
  • Мнения: 8 098
Добро утро, птичета!🐥

От актьорите в Птичката.









Чичо Ибрахим и тати Яман след като се показаха вчера в басейна, снощи са били в Lucca...



Анъл е щастлив с новата си любов ❤



Феновете са доволни...😀 двата акаунта в Туитър , които най-много бълваха злост срещу Демет са закрити...😎

Версите на рускините за последните събития...😂





Джан в Инстаграм е с 4,5 милиона последователи!👏



Приятна събота, момичета!🌺🍀🌼

# 725
  • Мнения: 5 447
Тази клюка вярна ли да е? Аз чакам сватба....!Те за раздели говорят.

# 726
  • Мнения: 8 098
Да сложа още малко красоти, снимките от промото и излитам...Stuck Out Tongue Winking Eye













Трябва да е излязло и резюмето...Thinking

Демет вече на първо място..Kissing Heart





Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 10:36 от alex_94

# 727
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
А Ознур на 6-то 😊
И Озета 😊
Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir.

Can’la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.

Sorunun ortadan kalkmasıyla çok sevinen Sanem, Can’la beraber yeni tanıtım projesi için çalışırken, Can’ın kendisi için ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığının farkına varır. Artık problem çözme sırası Sanem’dedir.

И на Руски
Санем, обеспокоенная сближением с Джаном, беспокоится о его внезапном исчезновении. Тем не менее, Джан пытается решить важную проблему.

Санем, радуясь что проблемы не осталось между ними, будут работать с Джаном над новым проектом, и она поймет на какие жертвы пошел Джан ради неё. Отныне пришла очередь Санем решать проблему.

Санем вернет Джану что-то, что для него очень ценно. Джан же примет этот подарок только с одним условием и сделает одно предложение Санем. Из-за принятия Санем условия счастливая парочка изменит свою жизнь, и всех будет ждать неожиданное событие от них.

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 11:35 от Stoyanova26

# 728
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Озета на Български 😊
Санем загрижена за сближаването си с Джан.Притеснена от внезапното му изчезване. Въпреки това Джан се опитва да реши важен проблем. Санем е щастлива че няма проблеми между тях и ще работи с Джан по нов проект. Тя ще разбере каква жертва прави Джан за нея. Но вече е ред на Санем да реши проблема. Санем ще върне нещо което е много ценно за него. Джан ще приеме този подарък само при едно условие и прави предложение на Санем. Благодарение на приемането от страна на Санем една щастлива двойка ще промени живота си. Всички ги очаква шокиращо събитие. И разбира се мирише много на финал 😒


Спокоен и приятен уикенд! 💚💛🧡

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 12:18 от Stoyanova26

# 729
  • Мнения: 972
Привет птички 🤗😚😚
Благодаря на всички за, коментарите, за снимките и озета.
Алекс -аси и екипа 🌻🌻🌻🌻🌻
Благодаря и на вас за превода 🤗🤗
Stoqnova 🤗 не знам дали на теб ти мирише на финал, но са започнали да снимат пак в стария офис.


Снимката е нова, била публикувана от един от операторите.
А и едва ли ще сменят сценаристите за няколко серии, ако мислеха да финишират сериала.
Ще се разбере 😚😁

# 730
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Може Джан да си е върнал агенцията 😊 за 6-7 епизода нови СЦ няма смисъл ама ще видим

# 731
  • Мнения: 484
Благодаря на Алекс - ASI и екипа за превода  bouquet
Благодаря на всички за прекрасните преводи, снимки и коментари.  bouquet
Надявам се, че няма да са разтягали сериала толкова време и сега да го приключат набързо.

За всички вас Прекрасници  Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 41 686
Привет! Hug

Починах си след плажа и наминавам да видя какво ново сте пуснали? Wink

Алекс Hug Стоянова Hug,благодаря за новите снимки и озета! bouquet bouquet

strawberry1 Hug Тигаса Hug Миме Hug









Хубав следобед! Hug

Диня Hug

# 733
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Колаж от Демо с новите снимки на Джан 💕

# 734

Общи условия

Активация на акаунт