ОПАСНО ИЗКУШЕНИЕ - bTV

  • 31 164
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 989
ОПАСНО ИЗКУШЕНИЕ
(Yasak elma - Забранената ябълка)
всеки делник от 20.00 часа по bTV



В ролите: В ролите: Талят Булут, Шеввал Сам, Севда Ергинджи, Еда Едже, Вилдан Ватансевер, Баръш Айтач, Серкан Руткай Айъкьоз, Шафак Пекдемир и др.

Продукция: Medya Yapım 2018-2022
Продуцент: Фатих Аксой
Режисьор: Неслихан Йешилиюрт
Сценаристи: Мелис Дживелек и Зейнеп Гюр
Музика: Джем Тунджер, Ерджюмент Оркут и Ефеджан Тунджер




Изпълненият с романтика, съспенс и неочаквани обрати сериал проследява историята на сестрите Йълдъз (в ролята Еда Едже) и Зейнеп (Севда Ергинджи). Докато трудолюбивата и скромна Зейнеп търпеливо гради кариерата си, Йълдъз копнее за бързи пари и слава. За да се докопа до истанбулския хайлайф, тя си търси богат мъж, чието сърце да завладее. И го намира в лицето на Халит Аргун (Талят Булут).

Без да осъзнава, Йълдъз се оказва оплетена в сложните отношения, които Халит води с отчуждената си съпруга, Ендер (Шеввал Сам). Ендер търси начин да се разведе с Халит без да губи позицията си в турското висше общество – за целта, тя решава да го компроментира, като го уличи в афера с по-млада жена. Така, Ендер се надява да му вземе повече пари при развода. Тук на помощ ѝ идва нищо неподозиращата Йълдъз, която се оказва идеална за ролята на любовница.

Междувременно, Зейнеп започва работа в партньорската фирма на Халит и също бива въвлечена в поредица от сложни интриги. Ще успеят ли двете сестри да оцелеят в света на богатите? И чии интереси ще надделеят накрая? Отговорът всяка делнична вечер от 20.00 часа по bTV.



ЕПИЗОДИТЕ НА VOYO
ЕПИЗОДИТЕ В PLAYTUBE

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 21:55 от diziler

# 1
  • Мнения: 1 841
Сериалът е много интересен. Модерен е, има интриги, има от всичко по много.

Настоящата приятелка на Алихан- Лял е много досадна и злобна.
Гледала съм я в сериала "Една жена". Участваше в трети сезон.
Нейната героиня се казва Сузан Юксел и създаваше проблеми на Бахар относно това къде може да спира училищния автобус. Сузан не позволяваше автобуса да спира пред тази къща, защото там е била убита една жена по много жесток начин.
Актрисата се казва Тууче Кочак.

# 2
  • Мнения: 10 989
Симпатична жена. Тууче Коджак се казва (Tuğçe Kocak)

# 3
  • Мнения: 539
Гласувах за Алихан и Зейнеп, те са ми най-интересни и като образи, и като евентуална двойка.
Той само привидно изглежда затворен и груб, но според мен това е маска и благодарение на нея тя ще падне.

# 4
  • Мнения: 10 989
Хм, ще видим... Тези герои, които са в анкетата, повечето са само в първите 1-2 сезона. Много нови лица се появяват после ...

# 5
  • Мнения: 2 108
Забавен , когато нямаш какво да правиш вечер; Харесвам  и двете сестри;

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Много повърхностна сценарий, но идеален за лятото. Прилича ми на неангажиращо четиво за плажа.
Но аз го гледам и му се радвам, защото най накрая приключи онази тъпотия Жестокия Истанбул ли беше...
Ендер ме забавлява и странно , но съм на нейна страна,  а не на онази вечно ококорена и опулена...забравих й името, още не мога  да го запомня 😂

# 7
  • Мнения: 10 989
Много повърхностна сценарий, но идеален за лятото

Да, за лятото... ще го дават най-малко 2 години плътно.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Така ли, хаха 😂.
На мен ми се гледа по ТВ Кара севда или както там се превежда.
Бях започнала да го гледам преди няколко години на лап топа и ми се стори, че има стойностен сценарий.
Този филм ми се гледа вечер от 20 часа с бг превод.

# 9
  • Мнения: 2 108
Много повърхностна сценарий, но идеален за лятото

Да, за лятото... ще го дават най-малко 2 години плътно.
Как две години? Колко епизода има?

# 10
  • Мнения: 1 841
През есента ще има пети сезон. 110 епизода са излезли досега.

# 11
  • Мнения: 10 989
Държа да уточня, че тези 110 епизода са от ОРИГИНАЛНИТЕ по 2 часа и половина всеки... които пък в България дават разделени на 3.. от по 45-47  мин.
Така че тези 110 грубо казано са 330 от тези, които ще дават по БТВ, но ЗАСЕГА! Тепърва ще се снима пети сезон, така че смятайте още 40 оригинални епизода, тоест към 120 от кратките, хаха.

Делниците годишно са към 260, но тук не дават епизоди по празници, 3 март, Великден,  1, 6, 24 май, 6, 22 септември, после от средата на декември до втората седмица след нова година... максимум 240 епизода ще дава БТВ на година, а те засега сниманите са двойно повече. И тепърва ще се снима още Grinning

Последна редакция: чт, 29 юли 2021, 21:56 от diziler

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Туй като Дързост и красота 😂
Край няма...

# 13
  • Мнения: 10 989
Споко, "Опасни улици" направиха вече 600 епизода от оригиналните. Тоест над 1800 от нашите, хахаха. И вече снимат 16-и сезон, ще го въртят от септември по Kanal D.
Като нещо се гледа... поръчват и още.

А по сюжета какво да кажем? 20 годишна с 65 годишен са ми "супер комбинация" точно Grinning Талят Булут е 1956 набор

# 14
  • Мнения: 711
Дръпнах малко със сериите, има ги с БГ субтитри в нета.
Ендер е голяма ку*ка, но много ме кефи, уникална жена, която си влиза много точно в ролята
Алихан също е много готин и Зейнеб не е лоша, но му е до кръста (образно казано) 😂

Общи условия

Активация на акаунт