ОПАСНО ИЗКУШЕНИЕ - bTV

  • 31 161
  • 115
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 924
Халит бей трябва да вземе да се запише в дружеството на тераристите - с тоя терариум, дето си го спретна вкъщи. Една змия липсваше в колекцията - сега е пълна вече. 😈
Чакам с нетърпение, Халит да разбере, с кого спи (че и бизнес върти!) първородната му щерка, а тя пък да научи с кого делят любовник  - е тогава вече, хептен ще се оплетат 🐍🤭 😈🍿😂🍿😅🍿🤣🍿🤣🍿🤣

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 14:49 от Lora-Di

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 26 376
Трите му деца от различни жени ли са?

# 47
# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Аз не разбрах къде е майката на най- голямата дъщеря.
Починала ли е?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 924
Ама колко тънък психолог излезе Халит! Как добре го измисли само! Тая прекрасна, уютна атмосфера - цялото семейство в разширен състав (само майката на Лила липсва ... засега) около домашното огнище ( или пепелище?) - чудно ще се отрази на психичното състояние на Ерим! Просто ЧУДНИЧКО! 😈 ... Ако беше американски сериал, накрая детето щеше да ги избие всичките  ... Ама добре, че не е! 🤭😉

# 50
  • Мнения: 10 981
Тия кретени от БТВ съкращават сериите, забелязахте ли? Откакто новините са до 20.05 часа и ни пускат 40 минутни серии. Забелязах го случайно, когато чувам типичната музика за финал на серията, вече по-рано и после си личи как е лепнато началото на следващата серия. А в оригиналните интернационални серии (от по 45-46 мин) накрая завършват на стоп кадър и с една типична музика (с напрежение), тук няма замръзнал кадър, вижда се как изчезва кадърът и след 1 секунда дупка, лепват началото на следващата серия. Пълни идиоти. И така не 2 години, ами поне 3 години ще гледаме, още повече... снима се и нов сезон Grinning

Сега проверих на Войо, сериите са от по 39, 40 и 41 мин., най-често 40 мин.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 291
Днес няма да има серия. Аз гледам едновременно текущите серии по БТВ и чат пат техните повторения и бъдещите серии, които се пускат, щом като излязат на Войо. Освен това отсъствах от страната и започнах да гледам сериала някъде от 10 серия. В резултат на това в главата ми е малко каша и объркация, въобще шизофренна история, но криво ляво успявам да контролирам случващите се събития. Майката на Лила е жива, това е сестрата на Алихан. Вижда се, че тя поддържа добри отношения с Халит. Но наистина изяснен ли е моментът коя е и къде е майката на Зехра? Появявала ли се е в действието досега? И още една тъпотия ще попитам, щото аз много се вживявам в превода и нещата свързани с него. В една от сериите имаше някакво тъжно траурно събитие около майката на Лила  (ох как й беше името) и Алихан, което беше май артикулирано като "..изнасянето на мама". Що за тъпотия, вероятно ставаше дума за нещо като "помен". Но ако някой знае,  моля,  да обясни за този ритуал в Турция.

Последна редакция: пн, 06 сеп 2021, 18:00 от Мира Мира

# 52
  • София
  • Мнения: 1 891
Тия кретени от БТВ съкращават сериите, забелязахте ли?
Абсолютно! Аз по тази причина изгледах всички серии в оригинал,със субтитри.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 521
Тия кретени от БТВ съкращават сериите, забелязахте ли?
Абсолютно! Аз по тази причина изгледах всички серии в оригинал,със субтитри.
Къде ги има? Може ли линк?

# 54
  • Мнения: 10 981
Преди ги имаше всичките серии в торент тракера data-bg.net , но преди няколко месеца го затвориха. Явно са ги погнали, заради авт. права

# 55
  • Мнения: 628
...Но наистина изяснен ли е моментът коя е и къде е майката на Зехра? Появявала ли се е в действието досега?
Аз гледам сериите в оригинал и до 40 серия (т.е. около 120 БГ епизод) никъде не се споменава майката на Зехра, първата жена на Халит. Не знам по-нататък дали ще има информация/кадри за нея. До тук има снимани 110 епизода в оригинал (общо 4 сезона) и сега предстои да се излъчва 5 сезон по ФОКС Турция.

И още една тъпотия ще попитам, щото аз много се вживявам в превода и нещата свързани с него. В една от сериите имаше някакво тъжно траурно събитие около майката на Лила  (ох как й беше името) и Алихан, което беше май артикулирано като "..изнасянето на мама". Що за тъпотия, вероятно ставаше дума за нещо като "помен". Но ако някой знае,  моля,  да обясни за този ритуал в Турция.
Правеха помен на майката на Алихан и Зерин, явно наште преводачи леко са се оляли в превода с това "изнасяне..." Wink

# 56
  • Мнения: 10 981
Както миналия понеделник, така и днес няма да има "Опасно изкушение" по БТВ.  Ако ще дават по 4 серийки на седмица, този сериал ще свърши като се пенсионираме Grinning

# 57
  • Мнения: 4 613
...Но наистина изяснен ли е моментът коя е и къде е майката на Зехра? Появявала ли се е в действието досега?
Аз гледам сериите в оригинал и до 40 серия (т.е. около 120 БГ епизод) никъде не се споменава майката на Зехра, първата жена на Халит. Не знам по-нататък дали ще има информация/кадри за нея. До тук има снимани 110 епизода в оригинал (общо 4 сезона) и сега предстои да се излъчва 5 сезон по ФОКС Турция.

И още една тъпотия ще попитам, щото аз много се вживявам в превода и нещата свързани с него. В една от сериите имаше някакво тъжно траурно събитие около майката на Лила  (ох как й беше името) и Алихан, което беше май артикулирано като "..изнасянето на мама". Що за тъпотия, вероятно ставаше дума за нещо като "помен". Но ако някой знае,  моля,  да обясни за този ритуал в Турция.
Правеха помен на майката на Алихан и Зерин, явно наште преводачи леко са се оляли в превода с това "изнасяне..." Wink

Да попитам къдегледаш сериите с оригинал, с бг превод ли? Може ли линк?

# 58
  • Мнения: 44
https://www.nu6i-bg-net.com/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD … lm_57f61ca26.html
Тук ги има всички епизоди до 112, сезон 5 с български субтитри. 😉
На седмица по един епизод от сезон 5.

# 59
  • Мнения: 2
Аз не разбрах къде е майката на най- голямата дъщеря.
Починала ли е?

Общи условия

Активация на акаунт