ОПАСНО ИЗКУШЕНИЕ - bTV

  • 31 241
  • 115
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 208
Нищо не се говори, нито разбира за нея. Аз съм на 99 еп от оригиналните серии и досега нищо. Дори в една от сериите Йълдъз рисува с родословно дърво на семейството и единствената без снимка, беше майката на Зехра.

# 61
  • Мнения: 711
А Кемал по кое време на сериала изчезва и защо?

# 62
  • Мнения: 3 131
Хакан нали имаше жена в първите епизоди? Какво стана с нея , че го събраха с Ирем ?

# 63
  • Мнения: 1 846
От 4 януари епизодите ще се излъчват от 20:00 до 21:30. Обаче, сериалът ще се излъчва от понеделник до четвъртък.
На 7 януари започва повторение на българския сериал “Съни бийч”.

# 64
  • Мнения: 4 631
По време на коледните и новогодишни празници няма да се излъчва.
В края на 2 сезон Алихан и Зейнеп се махат от сериала, много ми е мъчно защото признавам си гледах сериала заради тях.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 521
В момента кой сезон тече?

# 66
# 67
  • Мнения: 412
Честита Нова година. Защо във vbox има само до 60 епизод. Къде бих могла да намеря следващите?

# 68
  • Мнения: 11 066
Ама Vboх не е критерий. Това отдавна е платформа на Nova Broadcasting Group. Филмите и сериалите на БТВ ги има на Voyo, там са и всички серии от Опасно изкушение.

# 69
  • Мнения: 1 846
Епизодите на Опасно изкушение се качват и в сайта playtube.tv

# 70
  • Мнения: 11 066
Да вярно... ето тук са сериите

# 71
  • Мнения: 412
Да вярно... ето тук са сериите
Питах за следващите епизоди. Кое е критерий и кое не е личен избор!!!

# 72
  • Мнения: 11 066
Може и без три удивителни накрая, нали? Не опира до "Личен избор". Между 2005 и 2013 някъде всеки си качваше във ВиБокс каквото си иска. След това започна голямото триене и голямото блокиране. Търсене и прилагане на авторски права. NOVA BROADCASTING GROUP официално купи ВиБокс, това е един от видеосайтовете на Нова телевизия, разберете го. Там не допускат нищо от БТВ медия груп да се качва. Трият го още в същия ден, предупреждават и блокират профили.  "Опасно изкушение" е на БТВ и по пътя на логиката, няма място в платформа като ВиБокс.  Така че - Войо и playtube.
Що се отнася до неизлъчени серии...  имаше ги в торент тракера data-bg.net със субтитри, но вече затвориха и този тракер. Който изтеглил... изтеглил.

# 73
  • Мнения: 197
Здравейте,
Не ми стана много ясна историята с часовниците.Халит ли е бил любовник на майката на Алихан или неговият съдружник,който му завеща другият часовник.Следя сериала със закъснение през Playtube.Благодаря ви!

# 74
  • Мнения: 1 846
Здравейте,
Не ми стана много ясна историята с часовниците.Халит ли е бил любовник на майката на Алихан или неговият съдружник,който му завеща другият часовник.Следя сериала със закъснение през Playtube.Благодаря ви!

Любовник на майката на Алихан е бил неговия съдружник- Тунджер. Жена му Невра разказа всичко на Алихан.

Общи условия

Активация на акаунт