ОПАСНО ИЗКУШЕНИЕ - bTV

  • 31 243
  • 115
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 066
ОПАСНО ИЗКУШЕНИЕ
(Yasak elma - Забранената ябълка)
всеки делник от 20.00 часа по bTV



В ролите: В ролите: Талят Булут, Шеввал Сам, Севда Ергинджи, Еда Едже, Вилдан Ватансевер, Баръш Айтач, Серкан Руткай Айъкьоз, Шафак Пекдемир и др.

Продукция: Medya Yapım 2018-2022
Продуцент: Фатих Аксой
Режисьор: Неслихан Йешилиюрт
Сценаристи: Мелис Дживелек и Зейнеп Гюр
Музика: Джем Тунджер, Ерджюмент Оркут и Ефеджан Тунджер




Изпълненият с романтика, съспенс и неочаквани обрати сериал проследява историята на сестрите Йълдъз (в ролята Еда Едже) и Зейнеп (Севда Ергинджи). Докато трудолюбивата и скромна Зейнеп търпеливо гради кариерата си, Йълдъз копнее за бързи пари и слава. За да се докопа до истанбулския хайлайф, тя си търси богат мъж, чието сърце да завладее. И го намира в лицето на Халит Аргун (Талят Булут).

Без да осъзнава, Йълдъз се оказва оплетена в сложните отношения, които Халит води с отчуждената си съпруга, Ендер (Шеввал Сам). Ендер търси начин да се разведе с Халит без да губи позицията си в турското висше общество – за целта, тя решава да го компроментира, като го уличи в афера с по-млада жена. Така, Ендер се надява да му вземе повече пари при развода. Тук на помощ ѝ идва нищо неподозиращата Йълдъз, която се оказва идеална за ролята на любовница.

Междувременно, Зейнеп започва работа в партньорската фирма на Халит и също бива въвлечена в поредица от сложни интриги. Ще успеят ли двете сестри да оцелеят в света на богатите? И чии интереси ще надделеят накрая? Отговорът всяка делнична вечер от 20.00 часа по bTV.



ЕПИЗОДИТЕ НА VOYO
ЕПИЗОДИТЕ В PLAYTUBE

Последна редакция: пт, 23 юли 2021, 21:55 от diziler

# 1
  • Мнения: 1 846
Сериалът е много интересен. Модерен е, има интриги, има от всичко по много.

Настоящата приятелка на Алихан- Лял е много досадна и злобна.
Гледала съм я в сериала "Една жена". Участваше в трети сезон.
Нейната героиня се казва Сузан Юксел и създаваше проблеми на Бахар относно това къде може да спира училищния автобус. Сузан не позволяваше автобуса да спира пред тази къща, защото там е била убита една жена по много жесток начин.
Актрисата се казва Тууче Кочак.

# 2
  • Мнения: 11 066
Симпатична жена. Тууче Коджак се казва (Tuğçe Kocak)

# 3
  • Мнения: 540
Гласувах за Алихан и Зейнеп, те са ми най-интересни и като образи, и като евентуална двойка.
Той само привидно изглежда затворен и груб, но според мен това е маска и благодарение на нея тя ще падне.

# 4
  • Мнения: 11 066
Хм, ще видим... Тези герои, които са в анкетата, повечето са само в първите 1-2 сезона. Много нови лица се появяват после ...

# 5
  • Мнения: 2 108
Забавен , когато нямаш какво да правиш вечер; Харесвам  и двете сестри;

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Много повърхностна сценарий, но идеален за лятото. Прилича ми на неангажиращо четиво за плажа.
Но аз го гледам и му се радвам, защото най накрая приключи онази тъпотия Жестокия Истанбул ли беше...
Ендер ме забавлява и странно , но съм на нейна страна,  а не на онази вечно ококорена и опулена...забравих й името, още не мога  да го запомня 😂

# 7
  • Мнения: 11 066
Много повърхностна сценарий, но идеален за лятото

Да, за лятото... ще го дават най-малко 2 години плътно.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Така ли, хаха 😂.
На мен ми се гледа по ТВ Кара севда или както там се превежда.
Бях започнала да го гледам преди няколко години на лап топа и ми се стори, че има стойностен сценарий.
Този филм ми се гледа вечер от 20 часа с бг превод.

# 9
  • Мнения: 2 108
Много повърхностна сценарий, но идеален за лятото

Да, за лятото... ще го дават най-малко 2 години плътно.
Как две години? Колко епизода има?

# 10
  • Мнения: 1 846
През есента ще има пети сезон. 110 епизода са излезли досега.

# 11
  • Мнения: 11 066
Държа да уточня, че тези 110 епизода са от ОРИГИНАЛНИТЕ по 2 часа и половина всеки... които пък в България дават разделени на 3.. от по 45-47  мин.
Така че тези 110 грубо казано са 330 от тези, които ще дават по БТВ, но ЗАСЕГА! Тепърва ще се снима пети сезон, така че смятайте още 40 оригинални епизода, тоест към 120 от кратките, хаха.

Делниците годишно са към 260, но тук не дават епизоди по празници, 3 март, Великден,  1, 6, 24 май, 6, 22 септември, после от средата на декември до втората седмица след нова година... максимум 240 епизода ще дава БТВ на година, а те засега сниманите са двойно повече. И тепърва ще се снима още Grinning

Последна редакция: чт, 29 юли 2021, 21:56 от diziler

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Туй като Дързост и красота 😂
Край няма...

# 13
  • Мнения: 11 066
Споко, "Опасни улици" направиха вече 600 епизода от оригиналните. Тоест над 1800 от нашите, хахаха. И вече снимат 16-и сезон, ще го въртят от септември по Kanal D.
Като нещо се гледа... поръчват и още.

А по сюжета какво да кажем? 20 годишна с 65 годишен са ми "супер комбинация" точно Grinning Талят Булут е 1956 набор

# 14
  • Мнения: 711
Дръпнах малко със сериите, има ги с БГ субтитри в нета.
Ендер е голяма ку*ка, но много ме кефи, уникална жена, която си влиза много точно в ролята
Алихан също е много готин и Зейнеб не е лоша, но му е до кръста (образно казано) 😂

# 15
  • Мнения: 208
Аз съм фен на Ендер. С интерес ще гледам развитието ѝ и съм сигурна, че ще се пребори. Харесват ми и Зейнеп и Алихан.,

# 16
  • Мнения: 2 108
Като чета колко са сериите очаквам да ни пуснат 1/4 от тях и после да BTV да го прекъснат , както обикновено и да забравим за този сериал;

# 17
  • Мнения: 11 066
Мисля, че след първите сезони на "Цената на живота", "Малки тайни" и "Долината на вълците" (което беше отдавна),  БТВ не са имали случай да прекъснат турски сериал и да не го довършат. Дори и да се случи с "Опасно изкушение", има го в интернет. Така че....

# 18
  • Мнения: 421
Мисля, че след първите сезони на "Цената на живота", "Малки тайни" и "Долината на вълците" (което беше отдавна),  БТВ не са имали случай да прекъснат турски сериал и да не го довършат. Дори и да се случи с "Опасно изкушение", има го в интернет. Така че....
Къде го гледате в нета ?

# 19
  • Мнения: 11 066
Аз лично никъде. Но го има по торент сайтовете. Иначе най-горе в заглавния пост на тази тема има ЛИНК към епизодите на български, кликнете там, където пише "Епизодите в PlayTube" Wink

# 20
  • Мнения: 5 832
Изгледах сериите в playtube, но са до 17-та. Има ли къде да се гледат следващите, макар и със субтитри? Намерих го в някакъв сайт, но постоянно изскачат реклами и реално нищо не тръгва.

# 21
  • Мнения: 11 066
Утре ще има и 18 еп. в Playtube, всеки делник по една нова. Все пак те са с дублаж на български, сериалът не е озвучен докрай, за да гледате толкова напред...

# 22
  • Мнения: 5 832
Утре ще има и 18 еп. в Playtube, всеки делник по една нова. Все пак те са с дублаж на български, сериалът не е озвучен докрай, за да гледате толкова напред...
Аз не ги търся с дублаж на български, а със субтитри на български.

# 23
  • Мнения: 11 066
Тази тема е за сериите по БТВ, с дублаж.  Пробвайте да видите в темата "Забранената ябълка", където може би има линкове към сериите със субтитри, торент сайтове и т.н. Wink

# 24
  • Мнения: 628
Така ли, хаха 😂.
На мен ми се гледа по ТВ Кара севда или както там се превежда.
Бях започнала да го гледам преди няколко години на лап топа и ми се стори, че има стойностен сценарий.
Този филм ми се гледа вечер от 20 часа с бг превод.
Ооо, не ти трябва Кара Севда за летен отдих, голямо реване е накрая, тежък сериал е Wink
Иначе "Опасно изкушение" се очертава да е в стил "Дързост и красота" - много серии, непрекъснато интрижки, сплетни и женски номера... Вмомента съм стигнала до 14 епизод (от оригиналната номерация) и до тук като положителен образ ми се очертава само Зейнеп, всички останали са интриганти и сметкаджии, а господин Синеочко (Алихан) е кат малко дете - хем го сърби, хем го боли - сам не знае какво иска, но явно има тежка психологична травма от детството си... А Ендер в оригинално звучене (гледам сериите със субтитри) е изключително неприятно лигава, с това нейно пресилено хилене и дежурното "Ба-бай!"

# 25
  • Мнения: 1 117
Така ли, хаха 😂.
На мен ми се гледа по ТВ Кара севда или както там се превежда.
Бях започнала да го гледам преди няколко години на лап топа и ми се стори, че има стойностен сценарий.
Този филм ми се гледа вечер от 20 часа с бг превод.
Кара Севда/Черна любов го излъчваха два пъти по Диема Фемили. Така че едва ли ще го пуснат отново. Заслужава си да го изгледаш дори и в нета, един от най-добрите турски сериали е.
А “Опасно изкушение” според мен или ще го спрат по някое време, или ще го преместят в друг час. Абсурд да го излъчват с години в праймтайм-а.

# 26
  • Мнения: 11 066
Те и по Нова ТВ го даваха "Кара севда" в събота и неделя сутринта. Хич не ми харесват такива... драма, рев...премълчани неща, заради което все някой се подлага на самомъчение... Кахърен сериал си е. Едва изгледах първия сезон преди години.

# 27
  • Мнения: 4 634
Благодаря за темата , сериала е много хубав всяка вечер го гледам. Може ли само да попитам къде мога да открия преведени с бг суб епизодите?//
Любимата ми двойка разбира се е Алихан и Зейнеп много им се радвам когато се карат като куче и котка. Любовта личи в очите им.

# 28
  • Мнения: 14 804
Записвам се. Скучно ми е,няма какво да се гледа,та ще почна този сериал,да видим дали ще ми хареса.

# 29
  • Мнения: 116
Много повърхностна сценарий, но идеален за лятото

Да, за лятото... ще го дават най-малко 2 години плътно.

Dizzy Face

# 30
  • Мнения: 11 066
Мравояде... до следващите местни избори в БГ плътно (есента на 2023), помни ми думата. И то само със заснетите до момента серии. А тепърва ще снимат нов сезон още 1 година Wink

# 31
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Дъртия и сервитьорката ще се оженят, нали 😂

# 32
  • Мнения: 628
Дъртия и сервитьорката ще се оженят, нали 😂
Е, че иначе 110 серии (с оригинална дължина, не осакатените БГ версии) как се пълнят със съдържание Wink

# 33
  • Мнения: 11 066
То даже в третия сезон май играят съвсем различни хора вече. Аз като писах имената в каста (за заглавния пост, като правех темата), видях, че повечето играят само в първия и втория сезон Grinning

# 34
  • Мнения: 412
Защо никъде не го намирам със субтитри? Интересно ми е какво се случва?

# 35
# 36
  • Мнения: 1 846
Утре няма да има епизод…..

# 37
# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Вчера се изумих от гениалното решение на сценаристите по какъв начин и по каква причина да оженят дъртият козел и опулената Sweat SmileSweat SmileSweat Smile

# 39
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Ще има предаване с олимпийците 🥇🥇🥇

# 40
  • Мнения: 4 634

Благодаря за линковете но може ли да ви попитам как мога да гледам от askim-bg.com ами като се опитам да вляза в даден епизод немога да гледам то постоянно ми се включват едни реклами ама постоянно той епизода неможе да тръгне от реклами. Може ли някой да ми каже какъв е проблема?

А относно сериала любимата ми двойка са Зейнеп и Алихан много ми стана мъчно когато разбрах че те напускат сериала сериала в края на 2 сезон. Аз само заради тях ги гледам сериала.

# 41
  • Мнения: 628
Благодаря за линковете но може ли да ви попитам как мога да гледам от askim-bg.com ами като се опитам да вляза в даден епизод немога да гледам то постоянно ми се включват едни реклами ама постоянно той епизода неможе да тръгне от реклами. Може ли някой да ми каже какъв е проблема?
Проблемът е, че сайтът е бъкан с реклами и се иска търпение, докато серията тръгне. Аз го гледам и през телефон, и през смарт ТВ, и през компютър в сайта, но много внимателно кликам на екрана на клипа по няколко пъти, като всеки път ме препраща към рекламни сайтове, но връщам стъпка назад и отово, докато ми се зареди клипа...

# 42
  • Мнения: 4 634
Благодаря за линковете но може ли да ви попитам как мога да гледам от askim-bg.com ами като се опитам да вляза в даден епизод немога да гледам то постоянно ми се включват едни реклами ама постоянно той епизода неможе да тръгне от реклами. Може ли някой да ми каже какъв е проблема?
Проблемът е, че сайтът е бъкан с реклами и се иска търпение, докато серията тръгне. Аз го гледам и през телефон, и през смарт ТВ, и през компютър в сайта, но много внимателно кликам на екрана на клипа по няколко пъти, като всеки път ме препраща към рекламни сайтове, но връщам стъпка назад и отово, докато ми се зареди клипа...

Значи проблема не е от мен така ли? От сами сайт?
А само да попитам а може ли по някакъв начин да се теглят от там епизодите?

# 43
  • Мнения: 628
Значи проблема не е от мен така ли? От сами сайт?
А само да попитам а може ли по някакъв начин да се теглят от там епизодите?
От сайта не може да се теглят, само онлайн гледане... Но пробвайте от тук да сваляте: https://cloud.mail.ru/public/2DtD/HAEoAJLue/

# 44
  • Мнения: 11 066
То има отделна тема за този сериал "със субтитри на български", казва се "Забранената ябълка" (оригиналното заглавие) и там хората коментират сериите напред. Тук тази тема е предимно за сериите с дублаж, които дават по БТВ и Войо (демек първи сезон) Тоест... ако някой коментира сюжета напред, нека го прави в спойлер, плс. Wink Сериалът е доста дълъг, след месец в Турция започва петият сезон Wink

# 45
  • Варна
  • Мнения: 924
Халит бей трябва да вземе да се запише в дружеството на тераристите - с тоя терариум, дето си го спретна вкъщи. Една змия липсваше в колекцията - сега е пълна вече. 😈
Чакам с нетърпение, Халит да разбере, с кого спи (че и бизнес върти!) първородната му щерка, а тя пък да научи с кого делят любовник  - е тогава вече, хептен ще се оплетат 🐍🤭 😈🍿😂🍿😅🍿🤣🍿🤣🍿🤣

Последна редакция: чт, 26 авг 2021, 14:49 от Lora-Di

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Трите му деца от различни жени ли са?

# 47
# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Аз не разбрах къде е майката на най- голямата дъщеря.
Починала ли е?

# 49
  • Варна
  • Мнения: 924
Ама колко тънък психолог излезе Халит! Как добре го измисли само! Тая прекрасна, уютна атмосфера - цялото семейство в разширен състав (само майката на Лила липсва ... засега) около домашното огнище ( или пепелище?) - чудно ще се отрази на психичното състояние на Ерим! Просто ЧУДНИЧКО! 😈 ... Ако беше американски сериал, накрая детето щеше да ги избие всичките  ... Ама добре, че не е! 🤭😉

# 50
  • Мнения: 11 066
Тия кретени от БТВ съкращават сериите, забелязахте ли? Откакто новините са до 20.05 часа и ни пускат 40 минутни серии. Забелязах го случайно, когато чувам типичната музика за финал на серията, вече по-рано и после си личи как е лепнато началото на следващата серия. А в оригиналните интернационални серии (от по 45-46 мин) накрая завършват на стоп кадър и с една типична музика (с напрежение), тук няма замръзнал кадър, вижда се как изчезва кадърът и след 1 секунда дупка, лепват началото на следващата серия. Пълни идиоти. И така не 2 години, ами поне 3 години ще гледаме, още повече... снима се и нов сезон Grinning

Сега проверих на Войо, сериите са от по 39, 40 и 41 мин., най-често 40 мин.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 293
Днес няма да има серия. Аз гледам едновременно текущите серии по БТВ и чат пат техните повторения и бъдещите серии, които се пускат, щом като излязат на Войо. Освен това отсъствах от страната и започнах да гледам сериала някъде от 10 серия. В резултат на това в главата ми е малко каша и объркация, въобще шизофренна история, но криво ляво успявам да контролирам случващите се събития. Майката на Лила е жива, това е сестрата на Алихан. Вижда се, че тя поддържа добри отношения с Халит. Но наистина изяснен ли е моментът коя е и къде е майката на Зехра? Появявала ли се е в действието досега? И още една тъпотия ще попитам, щото аз много се вживявам в превода и нещата свързани с него. В една от сериите имаше някакво тъжно траурно събитие около майката на Лила  (ох как й беше името) и Алихан, което беше май артикулирано като "..изнасянето на мама". Що за тъпотия, вероятно ставаше дума за нещо като "помен". Но ако някой знае,  моля,  да обясни за този ритуал в Турция.

Последна редакция: пн, 06 сеп 2021, 18:00 от Мира Мира

# 52
  • София
  • Мнения: 1 891
Тия кретени от БТВ съкращават сериите, забелязахте ли?
Абсолютно! Аз по тази причина изгледах всички серии в оригинал,със субтитри.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 521
Тия кретени от БТВ съкращават сериите, забелязахте ли?
Абсолютно! Аз по тази причина изгледах всички серии в оригинал,със субтитри.
Къде ги има? Може ли линк?

# 54
  • Мнения: 11 066
Преди ги имаше всичките серии в торент тракера data-bg.net , но преди няколко месеца го затвориха. Явно са ги погнали, заради авт. права

# 55
  • Мнения: 628
...Но наистина изяснен ли е моментът коя е и къде е майката на Зехра? Появявала ли се е в действието досега?
Аз гледам сериите в оригинал и до 40 серия (т.е. около 120 БГ епизод) никъде не се споменава майката на Зехра, първата жена на Халит. Не знам по-нататък дали ще има информация/кадри за нея. До тук има снимани 110 епизода в оригинал (общо 4 сезона) и сега предстои да се излъчва 5 сезон по ФОКС Турция.

И още една тъпотия ще попитам, щото аз много се вживявам в превода и нещата свързани с него. В една от сериите имаше някакво тъжно траурно събитие около майката на Лила  (ох как й беше името) и Алихан, което беше май артикулирано като "..изнасянето на мама". Що за тъпотия, вероятно ставаше дума за нещо като "помен". Но ако някой знае,  моля,  да обясни за този ритуал в Турция.
Правеха помен на майката на Алихан и Зерин, явно наште преводачи леко са се оляли в превода с това "изнасяне..." Wink

# 56
  • Мнения: 11 066
Както миналия понеделник, така и днес няма да има "Опасно изкушение" по БТВ.  Ако ще дават по 4 серийки на седмица, този сериал ще свърши като се пенсионираме Grinning

# 57
  • Мнения: 4 634
...Но наистина изяснен ли е моментът коя е и къде е майката на Зехра? Появявала ли се е в действието досега?
Аз гледам сериите в оригинал и до 40 серия (т.е. около 120 БГ епизод) никъде не се споменава майката на Зехра, първата жена на Халит. Не знам по-нататък дали ще има информация/кадри за нея. До тук има снимани 110 епизода в оригинал (общо 4 сезона) и сега предстои да се излъчва 5 сезон по ФОКС Турция.

И още една тъпотия ще попитам, щото аз много се вживявам в превода и нещата свързани с него. В една от сериите имаше някакво тъжно траурно събитие около майката на Лила  (ох как й беше името) и Алихан, което беше май артикулирано като "..изнасянето на мама". Що за тъпотия, вероятно ставаше дума за нещо като "помен". Но ако някой знае,  моля,  да обясни за този ритуал в Турция.
Правеха помен на майката на Алихан и Зерин, явно наште преводачи леко са се оляли в превода с това "изнасяне..." Wink

Да попитам къдегледаш сериите с оригинал, с бг превод ли? Може ли линк?

# 58
  • Мнения: 44
https://www.nu6i-bg-net.com/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BD … lm_57f61ca26.html
Тук ги има всички епизоди до 112, сезон 5 с български субтитри. 😉
На седмица по един епизод от сезон 5.

# 59
  • Мнения: 2
Аз не разбрах къде е майката на най- голямата дъщеря.
Починала ли е?

# 60
  • Мнения: 208
Нищо не се говори, нито разбира за нея. Аз съм на 99 еп от оригиналните серии и досега нищо. Дори в една от сериите Йълдъз рисува с родословно дърво на семейството и единствената без снимка, беше майката на Зехра.

# 61
  • Мнения: 711
А Кемал по кое време на сериала изчезва и защо?

# 62
  • Мнения: 3 131
Хакан нали имаше жена в първите епизоди? Какво стана с нея , че го събраха с Ирем ?

# 63
  • Мнения: 1 846
От 4 януари епизодите ще се излъчват от 20:00 до 21:30. Обаче, сериалът ще се излъчва от понеделник до четвъртък.
На 7 януари започва повторение на българския сериал “Съни бийч”.

# 64
  • Мнения: 4 634
По време на коледните и новогодишни празници няма да се излъчва.
В края на 2 сезон Алихан и Зейнеп се махат от сериала, много ми е мъчно защото признавам си гледах сериала заради тях.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 521
В момента кой сезон тече?

# 66
# 67
  • Мнения: 412
Честита Нова година. Защо във vbox има само до 60 епизод. Къде бих могла да намеря следващите?

# 68
  • Мнения: 11 066
Ама Vboх не е критерий. Това отдавна е платформа на Nova Broadcasting Group. Филмите и сериалите на БТВ ги има на Voyo, там са и всички серии от Опасно изкушение.

# 69
  • Мнения: 1 846
Епизодите на Опасно изкушение се качват и в сайта playtube.tv

# 70
  • Мнения: 11 066
Да вярно... ето тук са сериите

# 71
  • Мнения: 412
Да вярно... ето тук са сериите
Питах за следващите епизоди. Кое е критерий и кое не е личен избор!!!

# 72
  • Мнения: 11 066
Може и без три удивителни накрая, нали? Не опира до "Личен избор". Между 2005 и 2013 някъде всеки си качваше във ВиБокс каквото си иска. След това започна голямото триене и голямото блокиране. Търсене и прилагане на авторски права. NOVA BROADCASTING GROUP официално купи ВиБокс, това е един от видеосайтовете на Нова телевизия, разберете го. Там не допускат нищо от БТВ медия груп да се качва. Трият го още в същия ден, предупреждават и блокират профили.  "Опасно изкушение" е на БТВ и по пътя на логиката, няма място в платформа като ВиБокс.  Така че - Войо и playtube.
Що се отнася до неизлъчени серии...  имаше ги в торент тракера data-bg.net със субтитри, но вече затвориха и този тракер. Който изтеглил... изтеглил.

# 73
  • Мнения: 197
Здравейте,
Не ми стана много ясна историята с часовниците.Халит ли е бил любовник на майката на Алихан или неговият съдружник,който му завеща другият часовник.Следя сериала със закъснение през Playtube.Благодаря ви!

# 74
  • Мнения: 1 846
Здравейте,
Не ми стана много ясна историята с часовниците.Халит ли е бил любовник на майката на Алихан или неговият съдружник,който му завеща другият часовник.Следя сериала със закъснение през Playtube.Благодаря ви!

Любовник на майката на Алихан е бил неговия съдружник- Тунджер. Жена му Невра разказа всичко на Алихан.

# 75
  • Мнения: 224
Не съм вярвал че ще гледам турски сериал някога ,но съвсем случайно попаднах на този ,и само мога да кажа ...Българи учете се ,гледайте и се учете ...
Първо някой по долу беше казал ,че сюжета е до болка познат ,Ами не съм съгласен ....Сюжета си го бива и то много ..
Второ невероятна актьорска игра ,за мен лично Оскар заслужава госпожа Ендер ,такава игра скоро не бях виждал в нито един от филмите, които съм гледал .

Поглед ,маниер ,хитрост ,лукавост ,радост ,тъга ,страх , коварство ,несигурност - Тази жена може всичко и го прави с такъв финес и дълбочина ... невероятна актриса .
Гледам го само заради нея ,и е красива жена все пак 😉

# 76
  • Мнения: 208
ivo8, съгласна съм на Ендер и за филма. Много ми е любима и на мен. Гледай сериите, има още много да видиш. Ако имаш възможност гледай ги и онлайн, заслужават си и следващите сезони. Ендер търпи разитие, има обрати, но си остава силна, хитра и можеща. За мен е голям дипломат и стратег.

# 77
  • Мнения: 1 334
Ендер ми е абсолютен фаворит. Уж трябва да е донякъде отрицателна роля, но е любимката ми. Ерудирана, хитра, пресметлива и "хлъзгава". Харесвам и Йълдъз. Простовата, но забавна. Винаги е била любимата ми от сестрите.
Е, Зейнеп така и не я харесах. Вечно намусена и сърдита.
Другите ми любимци са Джанер и Емир.

# 78
  • Мнения: 1 798
Действието остава с все така високо напрежение!
Няма да издавам сюжета.
Но най-голям стратег се оказва Йелдъз дотук.

Последна редакция: ср, 26 яну 2022, 22:42 от amonqk

# 79
  • Мнения: 11 066
Йълдъз, Йълдъз

# 80
  • Мнения: 7 020
Започна трети сезон...ех защо са сменили актрисата която играе Лила...😩

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Ендер жива ли е?
Може в скрит текст да отговорите.

# 82
  • Мнения: 1 334
Скрит текст:
Ендер е жива. Ще обвини Шахика за падането си. Ще се съюзи с Йълдъз и ще станат приятелки [/spoler]
 Не съм гледала много натам, но отделни моменти и някои епизоди.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Този трети сезон започна много добре.
Нямам търпение да разбера какво ше се случи.
Благодаря за скрития текст.
Мислех ,че Ийт е в основата....

# 84
  • Мнения: 1 334
Скрит текст:
Ийт я бута, но тя обвинява Шахика

# 85
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Ерим ще пострада ли?
Ще се оправи ли?

# 86
  • Мнения: 7 020
Мислех че Шахика я е бутнала,сякаш се чуха токчета 😳явно не

# 87
  • Мнения: 208
Ерим ще пострада ли?
Ще се оправи ли?

И на двата въпроса да.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Тази Шахика ми е много неприятна.
Не я харесах още преди да се разбере, че ще играе лоша.
Нещо има в лицето й, което я прави груба и в комбинация с ролята й, ми става още по непритяна.

Докато при Ендер е обратното. И при нея има нещо, което не ми допада в лицето й, и тя е лоша роля, но винаги съм искала тя да победи над Йълдъз.

# 89
  • Мнения: 208
Но пък Шаика има много хубава фигура и я обличат доста секси. До края ще си остане гадина и все ще ѝ връзва в почти всяко начинание.
Има един момент, в който ми стана симптична, но това е накрая.

# 90
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Гадните роли са най-запомнящи.
Много добре играят всички.
Нашите трябва да се учат от тях.

Да питам нещо,което не ми стана ясно...
Тази Лейля каква е?

# 91
  • Мнения: 412
Но пък Шаика има много хубава фигура и я обличат доста секси. До края ще си остане гадина и все ще ѝ връзва в почти всяко начинание.
Има един момент, в който ми стана симптична, но това е накрая.
Аз пък смятам, че я обличат вулгарно. И ми е много противна,

# 92
  • Мнения: 167
И аз на Шахика нищо не и харесвам, нито дрехите, нито прическата. Всъщност май все с една и съща прическа ходи.

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
В косата е ужас,разплетена кошница...
В кой друг сериал/и е играла? Познат фейс има 🤔

# 94
  • София
  • Мнения: 1 329

Да питам нещо,което не ми стана ясно...
Тази Лейля каква е?

# 95
  • Мнения: 7 020
Аз пък не й харесвам  веждите на Ш.

# 96
  • Мнения: 1 846
В косата е ужас,разплетена кошница...
В кой друг сериал/и е играла? Познат фейс има 🤔

Участваше в Нашата история- Тюляй, приятелката на Филиз. Участвала е и в Млечния път и Момичето с червения шал.

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Само “Млечният път” съм гледала,но нямам спомен коя роля е играла.
Май пак на лош герой 🤔
То самото лице е леко неприятно 🙄

Не се е променила никак за 10-11год 🤔

Последна редакция: ср, 09 мар 2022, 18:21 от Doli

# 98
  • Мнения: 711
Но пък Шаика има много хубава фигура и я обличат доста секси. До края ще си остане гадина и все ще ѝ връзва в почти всяко начинание.
Има един момент, в който ми стана симптична, но това е накрая.

Те май по едно време стават приятелки с Ендер и Йълдъз 😳

# 99
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Ооо, веждите, веждите!
Като дебели, космати гъсеници.

Те и на Ендер бяха гадни, неоформени от долната страна, но като я гледам сега, в този сезон има промяна, минала е там пинсета.

Шахика си е правила естетична хирургична процедура на очите.
Постигнати са веждите, окото е много отворено, докато преди очите са прехлупени от кожа.
Много добре се е справил хирургът.
Добила е класен вид. Иначе е една селска физиономия.

На мен ми харесва по принцип как я обличат, но е твърде слаба за моя вкус, то кат глист ,бе 😂

# 100
  • Мнения: 1 846
В 85 епизод се бият Ендер, Шахика, Халит и Йълдъз защото той иска да изгони Йълдъз от дома. Започват да се бият, трите по невнимание го бутат по стълбите и той си удря главата много лошо и умира.
Шахика се опитва да му направи изкуствено дишане, но без резултат.
В един от епизодите в четвърти сезон Шахика и Ендер излизат в нощен клуб (pavyon) за да търсят момиче на име Джансу.
За съжаление, Джансу ще се окаже много лоша.

# 101
  • Мнения: 412
В 85 епизод се бият Ендер, Шахика, Халит и Йълдъз защото той иска да изгони Йълдъз от дома. Започват да се бият, трите по невнимание го бутат по стълбите и той си удря главата много лошо и умира.
Шахика се опитва да му направи изкуствено дишане, но без резултат.
В един от епизодите в четвърти сезон Шахика и Ендер излизат в нощен клуб (pavyon) за да търсят момиче на име Джансу.
За съжаление, Джансу ще се окаже много лоша.

А той всъщност наистина ли умира? Не видях кога Йелдъз става богата и го кани в колата си?

# 102
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Джансу по лоша и от Шахика?
Как ги измисля всичките интриги и истории сценаристката?
Как й ги ражда ума 😂

Всъщност не знам дали е жена и дали е една.

# 103
  • Мнения: 711
В 85 епизод се бият Ендер, Шахика, Халит и Йълдъз защото той иска да изгони Йълдъз от дома. Започват да се бият, трите по невнимание го бутат по стълбите и той си удря главата много лошо и умира.
Шахика се опитва да му направи изкуствено дишане, но без резултат.
В един от епизодите в четвърти сезон Шахика и Ендер излизат в нощен клуб (pavyon) за да търсят момиче на име Джансу.
За съжаление, Джансу ще се окаже много лоша.


А защо гони Йълдъз?

# 104
  • Miami
  • Мнения: 412
Ами бебето на Йелдъз нали е разменено? Как ще си върне нейното бебе?

# 105
  • Мнения: 412
Ами бебето на Йелдъз нали е разменено? Как ще си върне нейното бебе?
ХАлит ще го намери и върне

# 106
  • Мнения: 265
Здравейте! Знаете ли дали от бтв дали не са изпуснали да качат епизод след 5 сезон епизод 95? Понеже сезон 5 завършва с катастрофа, а после от сезон 6 епизод 1 не става ясно как са оцелели останалите участници

# 107
  • Мнения: 540
Няма пропуснат епизод. Просто стана бегло въпрос, че Чаатай е загинал, а Йълдъз и Ендер са се спасили на косъм.

# 108
  • Мнения: 4 634
Последния сезон не е това което очаквах. Чаатай умря а Йелдъз отново иска да си върне неговия убиец Доан .
Връща се Зейнеп без Алихан. Къде отиде тяхната голяма любов която вълнува зрителите първите два сезона аз заради тях започнах да гледам сериала. Направо развалиха тяхните образи. Разочарована съм от последния сезон като цяло.

# 109
  • Мнения: 540
И аз съм така. Толкова харесвах двойката на Алихан и Зейнеп и акъла ми не го побира защо трябваше да ги разделят. Ясно, че заради връщането на Севда Ергинджи без Онур Туна, но да бяха измислили нещо по-различно.

# 110
  • Мнения: 1 846
На 1 септември ще има двоен епизод от БТВ - от 20:00 до 22:00.
От 5 септември сериалът ще се излъчва от вторник до четвъртък.

Последна редакция: нд, 20 авг 2023, 10:44 от mimchyyy9

# 111
  • Мнения: 25 763
И аз съм така. Толкова харесвах двойката на Алихан и Зейнеп и акъла ми не го побира защо трябваше да ги разделят. Ясно, че заради връщането на Севда Ергинджи без Онур Туна, но да бяха измислили нещо по-различно.
Не ги следя от близо и не знам детайли покрай целия каст, но по добре да не я бяха връщали Зайнеп.
За мен ролята и се изчерпа от всякъде.

# 112
  • Sofia
  • Мнения: 26 416
Този сериал ще има ли най-накрая  финал?!

# 113
  • Варна
  • Мнения: 10 582
И аз съм така. Толкова харесвах двойката на Алихан и Зейнеп и акъла ми не го побира защо трябваше да ги разделят. Ясно, че заради връщането на Севда Ергинджи без Онур Туна, но да бяха измислили нещо по-различно.
Не ги следя от близо и не знам детайли покрай целия каст, но по добре да не я бяха връщали Зайнеп.
За мен ролята и се изчерпа от всякъде.
Не стои добре в сегашната й роля, не е за нея.

# 114
  • Мнения: 25 763
Този сериал ще има ли най-накрая  финал?!
Да.
Снимките са приключили.

# 115
  • Мнения: 1 846
Ще има още промени в излъчването на сериала.
Ще се излъчва вече от вторник до четвъртък от 22:00 до 23:00 часа.

Общи условия

Активация на акаунт