ОПАСНО ИЗКУШЕНИЕ - bTV

  • 31 384
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 208
Аз съм фен на Ендер. С интерес ще гледам развитието ѝ и съм сигурна, че ще се пребори. Харесват ми и Зейнеп и Алихан.,

# 16
  • Мнения: 2 109
Като чета колко са сериите очаквам да ни пуснат 1/4 от тях и после да BTV да го прекъснат , както обикновено и да забравим за този сериал;

# 17
  • Мнения: 11 337
Мисля, че след първите сезони на "Цената на живота", "Малки тайни" и "Долината на вълците" (което беше отдавна),  БТВ не са имали случай да прекъснат турски сериал и да не го довършат. Дори и да се случи с "Опасно изкушение", има го в интернет. Така че....

# 18
  • Мнения: 422
Мисля, че след първите сезони на "Цената на живота", "Малки тайни" и "Долината на вълците" (което беше отдавна),  БТВ не са имали случай да прекъснат турски сериал и да не го довършат. Дори и да се случи с "Опасно изкушение", има го в интернет. Така че....
Къде го гледате в нета ?

# 19
  • Мнения: 11 337
Аз лично никъде. Но го има по торент сайтовете. Иначе най-горе в заглавния пост на тази тема има ЛИНК към епизодите на български, кликнете там, където пише "Епизодите в PlayTube" Wink

# 20
  • Мнения: 5 832
Изгледах сериите в playtube, но са до 17-та. Има ли къде да се гледат следващите, макар и със субтитри? Намерих го в някакъв сайт, но постоянно изскачат реклами и реално нищо не тръгва.

# 21
  • Мнения: 11 337
Утре ще има и 18 еп. в Playtube, всеки делник по една нова. Все пак те са с дублаж на български, сериалът не е озвучен докрай, за да гледате толкова напред...

# 22
  • Мнения: 5 832
Утре ще има и 18 еп. в Playtube, всеки делник по една нова. Все пак те са с дублаж на български, сериалът не е озвучен докрай, за да гледате толкова напред...
Аз не ги търся с дублаж на български, а със субтитри на български.

# 23
  • Мнения: 11 337
Тази тема е за сериите по БТВ, с дублаж.  Пробвайте да видите в темата "Забранената ябълка", където може би има линкове към сериите със субтитри, торент сайтове и т.н. Wink

# 24
  • Мнения: 628
Така ли, хаха 😂.
На мен ми се гледа по ТВ Кара севда или както там се превежда.
Бях започнала да го гледам преди няколко години на лап топа и ми се стори, че има стойностен сценарий.
Този филм ми се гледа вечер от 20 часа с бг превод.
Ооо, не ти трябва Кара Севда за летен отдих, голямо реване е накрая, тежък сериал е Wink
Иначе "Опасно изкушение" се очертава да е в стил "Дързост и красота" - много серии, непрекъснато интрижки, сплетни и женски номера... Вмомента съм стигнала до 14 епизод (от оригиналната номерация) и до тук като положителен образ ми се очертава само Зейнеп, всички останали са интриганти и сметкаджии, а господин Синеочко (Алихан) е кат малко дете - хем го сърби, хем го боли - сам не знае какво иска, но явно има тежка психологична травма от детството си... А Ендер в оригинално звучене (гледам сериите със субтитри) е изключително неприятно лигава, с това нейно пресилено хилене и дежурното "Ба-бай!"

# 25
  • Мнения: 1 117
Така ли, хаха 😂.
На мен ми се гледа по ТВ Кара севда или както там се превежда.
Бях започнала да го гледам преди няколко години на лап топа и ми се стори, че има стойностен сценарий.
Този филм ми се гледа вечер от 20 часа с бг превод.
Кара Севда/Черна любов го излъчваха два пъти по Диема Фемили. Така че едва ли ще го пуснат отново. Заслужава си да го изгледаш дори и в нета, един от най-добрите турски сериали е.
А “Опасно изкушение” според мен или ще го спрат по някое време, или ще го преместят в друг час. Абсурд да го излъчват с години в праймтайм-а.

# 26
  • Мнения: 11 337
Те и по Нова ТВ го даваха "Кара севда" в събота и неделя сутринта. Хич не ми харесват такива... драма, рев...премълчани неща, заради което все някой се подлага на самомъчение... Кахърен сериал си е. Едва изгледах първия сезон преди години.

# 27
  • Мнения: 4 653
Благодаря за темата , сериала е много хубав всяка вечер го гледам. Може ли само да попитам къде мога да открия преведени с бг суб епизодите?//
Любимата ми двойка разбира се е Алихан и Зейнеп много им се радвам когато се карат като куче и котка. Любовта личи в очите им.

# 28
  • Мнения: 14 821
Записвам се. Скучно ми е,няма какво да се гледа,та ще почна този сериал,да видим дали ще ми хареса.

# 29
  • Мнения: 116
Много повърхностна сценарий, но идеален за лятото

Да, за лятото... ще го дават най-малко 2 години плътно.

Dizzy Face

Общи условия

Активация на акаунт