Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Алтернативни продукти за дамска хигиена 8

• 18 428
  • 497
  •   1
Отговори
# 495
Здравейте,
Вчера си взех Gaia cup, това беше единственото налично в ДМ, понеже не ми се чакаше доставка. Взех размер С и въпреки, че изгледах доста клипчета за слагането ѝ, пак като че ли не успявам и след няколко часа протича, а като я извадя, самата чашка не е пълна, тоест не е от препълване. Протичането става на 4-5 час в повечето случаи.
Когато я сложа, не усещам да е с нейната си форма а е някакси вдлъбната от стените на влагалището ми, но каквото и да правя си остава така...
Възможно ли е да е прекалено тясно и да не ми сработят нещата с чашката изобщо?

# 496
  • село в ямболско
Gaia cup и Аз взех от Дм, не са добри, много са меки, ръбчето горе и затова протича.

Последна редакция: нд, 15 ное 2020, 18:52 от nasito8988

# 497
Здравейте,
Вчера си взех Gaia cup,....
По-скоро, бих казала, че ти се опира в цервикса и затова стои сгъната. Провери къде точно ти се намира, назад има снимки и обяснения, и с тази идея си постави чашката. Или просто я дръпни леко надолу (когато я напипаш, че стои смачкана) и ако излиза, значи не е направила вакуум, от тук се опитай да я отвориш и да напипаш как е ръбчето и да я напъхаш с кръгови движения.
Ако е толкова мека, колкото и Мелуна, може и да не се разберете и да ти трябва по-твърда чашка, която се отваря по-лесно и не стои смачкана, колкото и стегнати мускули да имаш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт