Спечелете детски слънцезащитен спрей помпа Eucerin Sensitive Protect SPF 50+

  • 5 090
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 478
Броят впръсквания и разделяне на тялото на зони.

# 76
  • Мнения: 3 919
Бяха ми интересни съветите за броя впръсквания.

# 77
  • Мнения: 991
Интересна и полезна информация, която наистина ще ни е от полза.
Дъщеря ми е на 3 години и непременно използваме слънцезащитни продукти.
Не сме използвали на тази марка, но ще ми е интересно да я изпробваме това лято.

# 78
  • Мнения: 1 329
Защитата на детето и на семейството съпътства всяка една лятна почивка. Да ги предпазя от слънцето е много важно за мен, тъй като сме със светли кожи всички.
Вашите препоръки са много ценни и аз ги спазвам. Нанасям често слънцезащитен крем и обличам често тениска на детето. Много лесно се изгаря,когато си във водата.
Със сигурност за количеството на крем, който се нанася не бях сигурна, ще го имам в предвид занапред!
Благодаря за ценните съвети.

# 79
  • Мнения: 119
Благодаря за съветите. За мен най-полезния, а и най-интересния съвет беше за броя на впръскванията. До сега не бях чувала и не знаех, че трябва да се броят.

# 80
  • София
  • Мнения: 979
               Ние сме с по матова кожа, но въпреки това много лесно изгаряме, когато сме във водата. затова много ми е полезен Вашият съвет за разделянето на тялото на зони. Виждала съм деца, омазани със слънцезащитни продукти предимно по лицето и отпред по тялото, а останалата част особенно гръб и рамене много зачервени..
Съветът за броя впръскване също е полезен, не знаех колко точно са необходими.

# 81
  • Мнения: 474
Най-полезния съвет за мен бе броя на впръсванията. С 3 деца с голяма разлика определено беше голямо чудене дали всяко е достатъчно напръскано. Предстой ни почивка на море и бих се възползвала от вашата марка.

# 82
  • Мнения: 2 682
"Не забравяйте да се порадвате на хубавото време". Този цитат всъщност е скрит съвет. Винаги се притеснявам да не се дехидратира и да не изгори и не мога да се насладя на плажа.
Иначе всички съвети са полезни, като този, който ми хареса най-много е за броя впръсквания. Живеем на морето , а дъщеря ми е на година и половина и въпреки препоръките да не се водят често деца под 2 години на море, ние ходим поне по 3 пъти седмично.

# 83
  • Мнения: 6 222
Броят на впръскванията в зависимост от възрастта ми беше най- полезната информация,признавам си че не го знаех,за разлика от другите ви съвети които бях чела и прилагам от преди.

# 84
  • Мнения: 2 516
Това за броя впръсквания не го бях чувала, благодаря!
Държа много на препаратите за слънцезащита, особено щом става въпрос за децата. Винаги залагам на медицинска козметика, фактор 50.

# 85
  • Мнения: 1 758
Най-ценен съвет за мен беше този , че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 10 790
”Не забравяйте, че подходящото количество слънцезащитен продукт варира в зависимост от възрастта на детето”.

Този съвет ми е полезен, досега не съм обръщала внимание на този факт, мазала съм с количества по моя преценка. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 1 333
Много ценен съвет за мен е броя на впръскванията,както и да разделим тялото на зони.Детето ми е с много бяла кожа и слънцезащитната козметика е задължителна на плажа!

# 88
  • Мнения: 2 128
Най- полезен съвет за мен бе, този за броя впръсквания.✔

# 89
  • Мнения: 5 682
Харесва ми с това, че Sensitive Protect SPF 50+ е клинично и дерматологично тестван и има доказана ефективност дори за чувствителна кожа. Това, че не съдържа аромати и е подходяща за лице и тяло е един голям плюс, тъй като няма да вземаме различни продукти и разфасовки за различните области на тялото.
А това, че е в голяма опаковка и има помпа за удобно, равномерно и бързо нанасяне... е няма как човек да не е доволен, че в една тубичка има масло хем за всеки член от семейството, хем за цялото тяло.

Общи условия

Активация на акаунт