Мартенската ни дружина чака Новата година

  • 15 850
  • 259
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Хайде, момичета! След малко ще си лягам! Hug

# 256
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! ДА СТЕ ЗДРАВИ, РУМЕНИ И ЗАСМЕНИ ЦЯЛА ГОДИНА!


Чоко, аз чак днес видях предложението ти и ми харесва.  Peace

За подаръка аз знаеш ли какво реших - да го пробвам преди да купуваме. До нас има голям мол, в който има магазин на Хиполенд. И там има доста колелца: както триколки, така и онова с двете гуми, което аз харесах. Та мисля да заведем Теди и да я пробваме кое ще й бъде най-удобно. Все пак подаръкът за рождения ден не е чак такава изненада като този от Дядо Коледа, та мисля, че не е проблем да опитаме този вариант. Пък дано едно от всички й хареса.  newsm78

# 257
  • Мнения: 2 910
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! БЪДЕТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВИ!

Чоколина и на мен предложението ти за заглавие на темата ми хареса Hug
Днес поръчах още една торта за РД на Марти, защото решихме да го правим на два пъти, няма друг начин Rolling Eyes Утре привечер ще се съберем с близките и роднините, а в събота сутринта ще го отпразнуваме с деца и майки. Запазих една малка сладкарница с повечко място за игра за лудницата, която ме очаква в събота Crazy Mr. Green
Като наближат празници и направо лудвам. Толкова ми е кофти настроението днес Confused, добре, че детето е при баба си до довечера Rolling Eyes

# 258
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Reniuga, аз за тази година категорично казах, че повече от един рожден ден няма да правим. Миналата година ни се събраха повечко и беше същински ад. На 11 Теди имаше имен ден (Тодоровден нали не е на постоянна дата и миналата година се падна на 11 март). Тогава събрахме приятели, кръстниците й, вуйчовците й и т.н, все млади хора. На 15 март мъжа ми имаше рожден ден. На 16 март празнувахме на Теди рождения ден с родата. На 17 март направихме и детски рожден ден. Беше истински ад.  ooooh! Така че тази година ще направим един детски, на който ще поканим и роднините. Клубът, който си запазихме има много хубав кът на родители, така че е възможно.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Честита баба Марта и от нас! Много здраве на всички мартенички!

Пускам новата тема - да я започнем още от днес! Ще си напиша отговора там.

Общи условия

Активация на акаунт