Юли - време за море...и за бебета, по две./10.07-16.07/

  • 8 182
  • 300
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 546
най-после здравейте и от мен  Grinning
честито на всички, видяли  EFP и леко бременеене, а за всички НЕ чакащи стискам палци fingerscrossed
благородно завиждам на всички, които ще ходят на почивка.
kONI , и аз ги отказах лекарите, но си знам, че не е много умно решение  Embarassed

ползвал ли е някой тестове за ову Be Sure? надеждни ли са?
като питах в аптеката какви имат, аптекарката ми каза, от тези по 5 в кутийка и аз чак в къщи видях в торбичката, че не били клиър ову тест, а други.

# 256
  • Мнения: 806
ЗДРАВЕЙТЕ СЛАДКИШИ Mr. Green
Честит ни Петък  bouquet
Аз днес се залавям с едно голямо чистене и подреждане на офиса, че утре имам посещение от шефа и др.главни фигури и е доста важна. #Crazy ooooh! Tired и за съжаление утре ще съм на работа но дано да е за хубаво Simple Smile
пожелавам на всички ни красив,спокоен и усмихнат уикенд и в понедлник нов бебешки дъжд Mr. Green Laughing Grinning baby_neutral baby_neutral baby_neutral
Прегръдки и цунки по муцунки Mr. Green

# 257
  • Мнения: 515
Здравейте и от мен момичета   bouquet

Сега ставам снощи си изкарахме супер яко на моминското парти до сутринта  bigdance2 Drunk от доста време на сам не се бях забавлявала така.Сега малко ме боли главата и малко ми се спи smile3507 все още ама нищо зослужава си newsm74

Светли благородно ти завиждам скъпа от снимките се вижда че е като в рая smile3521

Дидиди много хубаво етикетче smile3501

Кони
и Херелина наистина не е много умно решение да ги отказвате докторите  Naughty но наистина ти идва до гуша от тях понякога ама неможе трябват ни помагат  Wink

# 258
  • София
  • Мнения: 3 584
Привет девойки,

Аз днес като за петъчен ден от сутринта ми се спииии....
Вчера казахме, че бебето на повечето приятели на половинката. То като настъпи една еуфория, особено най-добрата му приятелка, която сме я цанили за орисница  Simple Smile Тя вече планира как ще кара шофьорските курсове по-рано, че да има кой да ни вози с бебето, защото таткото трябва да ходи на работа да печели парички.
С две думи голям смях падна   Simple Smile
Пак вчера се смяхме, че имаме един приятел, който се занимава с 3D анимация, та другите разправяха "Е, те тази снимка и Коев може да ви я направи на компютъра. Да не е някое фалшименто и вие сега да си правите бъзици с нас..."

# 259
  • на североизток
  • Мнения: 285
Леичка, към Черноморец сме се насочили.Търсим нещо по - спокойно за нас и малкия.
Пък и много хубави бебета се правели там ни казаха наши познати. JoyТе се върнаха оттам с прекрасната новина..............Може пък и на нас да ни се отвори парашута там, пък ако не  - ще си починем поне. Чакам този момент от повече от три години - за морето говоря Laughing

# 260
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 306
Ами,Леа,аз свършвам работа в 16.30,но мисля да влагам по-сериозни умствени усилия Winkнай-късно до 15.00 и после почвам само да симулирам,че съм ангажирана с нещо важно LaughingСлед като свърших същественото сутринта,а и цяла седмица бях страшно натоварена,мисля,че е съвсем в реда на нещата да го ударя на уволнявка вече hit
А и някакво предотпускно настроение ни е обзело с колегите...Абе,хората са си го казали-лятото е време за почивка и море,това е... sun

# 261
  • София
  • Мнения: 4 272
И ние търсим спокойствието, Зазка. Само че тази година сме много на север - на Крапец. Там ставали къдрокоси момиченца Joy шегувам се, де...Дори не знам кога ще ми дойде цикъла. Нищо чудно да ме изненада и на морето. Но съм си казала, че няма да се ядосвам за нищо Naughty Смятам на плажа да изглеждам така  grinning039 Е, може не толкова озъбена Wink но поне толкова нахилена!
Грийн даун, чудесно е да споделиш добрата новина с много хора! Всеки път, когато я съобщаваш, изживяваш пак всичко отново, отново ти се разтуптява сърцето от радост!  Kissing Heart
Хеленкеее, браво! И аз си потанцувах вчера newsm68 но самичка. Няма ли да пуснеш снимки от моминското парти или те е страх да не те видим фиркана Mr. Green
Вики, съгласна съм с теб! И аз сутринта свърших работа / е, оставих и за след обяд мъничко/, но най-добре би било, ако имаме лятна ваканция, а не отпуск Wink

# 262
  • Мнения: 515
Снимки да ама друг път в компанията има три цифрови апарата ама кой да се сети  smile3555УЖАС покрай еуфорията за тази сватба и моминското ми прегря мозъка  smile3538 smile3537снощи към  2 часа се сетихме че нещо липсва след като едни младежи щракноха една от приятелките ми на пилона  Wink Какво да се прави то и на мойто моминско така се получи че не се учудвам изобщо дано третия път вече да си знаем урока  newsm17

Значи така викате вие- Зазка   newsm53на Чреноморец стават хубави бебета а Крапец къдрокоси момичета  Wink  добре е да знам че не сме решили още ние къде ще ходим amiiii

# 263
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
Ех, 4е хубаво ваканционно са настроени всички..  Радвам се за вас аз ще почивам чак през август.
helenapeeva  ами неразумно ама как всички са на море - аз по лекари. Ами няма да стане е без това  не съм много сигурна 4е ми има нещо, но ако ми дойде и още имам притеснения ще отида обещавам. А до тогава newsm44  1dating luvbed

# 264
  • Мнения: 515
САМО ТАКА ТОВА МИ ХАРЕСА  КОНИ  smile3501 newsm10 newsm51

# 265
  • Мнения: 9 990
Хайде и аз да се отчета с едно-Честит ни петък! Hug
Аз днес  съм в особено настроение.Малкото ми момиче за последен път прекрачи яслата, след няколко часа си я прибирам и на есен е вече голяма-ще учи в "голямата детска"Вчера я заведох до там-да види- и очите и станаха на понички от кеф, като видя колко много деца има и какво правят!Това е-нейната ваканция дойде.От понеделник съм с нея на работа HugЩе помага малко тук, пък ще си тръгваме по-рано и така...Малко ми е жал,че пак трябва рано да я вдигам, а не да се наспива хубаво сутрин, но така ще е.
  bouquet

# 266
  • Мнения: 4 806
пенелопа, честито пораснало момиченце (макар това леко да те натъжава). И аз така реагирам често, като усетя, как лети времето...
едва ли ще имам аз отпуска тази година, но хубавото ви настроение е направо заразително Simple Smile

# 267
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
helenapeeva моля, моля   Hug- надявам се не изглеждам безотговорна просто ми писна и аз искам да разпускам ..
Жабче много благодаря за инфото от това се притеснявах по добре да си го знам
Acca това в подписа ти много ми харесва  - "Алиса в страната на чудесата" ако не се лъжа..

# 268
  • на североизток
  • Мнения: 285
Ами, Леичка, то тогава и ние да бягаме към Крапец.Поръчали сме си къдрокоса синеока принцеса JoyДа не вземем да объркаме нещо и на Черноморец да я поочерним hahaha.Предният път до осмия месец ми говориха за принцеска, а пък то взе, че ни се роди принц - синеок е и леко къдрав.Ама му говорих на детето осем месеца като на момиче и сега обича повече да простира с мен и да чисти праха, отколкото да помага на баща си Joy
Хелена, нямам нищо против да се видим на морето и да обсъдим плановете за бебетата.Ама включвай се навреме, да не кажеш после, че са се изчерпали бройките бебоци Laughing

# 269
  • Мнения: 2 120
Блазе ви, че не работите като луди в петък.
При нас се оформят работни събота  инеделя.
Като това лято не сме се затрупвали с книги за редакции, книги за печат, като видя книга вече ми идва да се гръмна. Много пише народа, мнооогоооо и все дивотии, тук-там нещо свястно.
И `шефа` не можа да бъде изнуден за климатик, та се пържим и `вентилираме`/това е моя дума, идва от вентилатор/. Аз изглеждам едновременно така #Crazy и така Close.
Оплаках се, а  за довечера ми прави намеци за секс, а аз искам да го #2gunfire. Ще го лиша от нещо ,но не знам още от какво. Cry

А сега видях, че си пишете местата за почивка. ние ще ходим в Златни пясъци, както и миналата година. Беше страхотен хотел, луксозен, с басейн, сауни  ит.н., но до тогава ще се блещя още дълго на монитора.

Общи условия

Активация на акаунт