Юли - време за море...и за бебета, по две./10.07-16.07/

  • 8 181
  • 300
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 515
Zazka ще се обадя навреме а за това дали ще е принц или принцеса нямам притенции кво да е бебе да е  Wink  а и ако е къдрокосо и синеоко ще е малко странно newsm78 на кой се е метнало ама и това не ме притеснява особенно каквото остане за мен взимам го няма проблеми Hug Laughing Laughing Laughing

Дара мила потърпи пък после като дойде време за почивката ще ти е по сладко Wink А за мъжо измисли някакво друго наказание не наказвай и себе си  Wink

Аз още съм в офиса ама нещо хич не ми се бачка едни фактури съм ги наредила на бюрото ама нищо не ми се пипа така ми се спи просто не е истина smile3507 като му легна после чак утре ще се събудя и тогава  newsm68 newsm44 newsm44 малеееее ще ги разбия на сватбата  Laughing

# 271
  • Мнения: 4 806
KoNI, оттам е и аз много го харесвам Simple Smile то е ясно, де, след като ми е в подписа.

Дара, нашето семейство - начело с Мъжа, сме противници на климатиците. Че много бели докарват, пусто. Ама в тия жеги не се трае, а и кабинета ни един такъв супер - не - климатичен. Ако навън е топло, в него е поне +5 градуса отгоре, а ако е студено - 5 надолу. Причината е, че целият е в прозорци. Та в тия жеги, ща не ща, пускам... после ме понаболват гърдите, ама по се трае от горещината.
И аз съм от тези, дето работят в петък, а много много често и в събота (както ще е и утре). Не се много оплаквам, защото от години не мога да почивам - става ми някак празно и тъпо на третия ден и бързам да си поработя.

# 272
  • Мнения: 1 925
Момичетаааа, аз да ви се оплача за пореден път...  Cry Вчера вечерта, както си стоях и си гледах ТВ и изведнъж нещо ме прободе до гръбнака отзад отдясно и не можах дъх да си поема. Болката е като при прищипан нерв, ако ви говори нещо или поне аз така бях решила. Цяла нощ не спах и сутринта отидох да отворя офиса и в 13ч. отидох при док. Оказва се, че имам проблем с белия дроб, нещо бил притиснат и ако започне да не ми стига въздух - веднага в Пирогов. За сега само ме боли постоянно леко и неприятно и като си поема повече въздух е по-силно. За сега се отлага бебеправенето. Писна ми от проблеми... до преди малко ревах.  Cry  Cry  Cry Съжалявам за поредния офф, но ми е страшно гадно... [/color]

# 273
  • Мнения: 2 120
Да , да Хелена няма да се лишавам от кекса, но ще измисля нещо друго.
Асса, аз съм бясна, защото от миналата година октомври винаги работим в съботите и неделите, ако не във фирмата вземаме за вкъщи. Знам, че като си частник е така, но не  е честно, защото не сме забогатели особено. то в БГ, кой ли с честен труд  е  станал много богат, единствено можеш да си прилично живеещ.

Страчи, да внимаваш много и да слушаш лекарите. Надявам се да не е нещо сериозно и няма да плачеш. Обещай. Първо се оправи  и не мисли сега за бебета. Hug

Последна редакция: пт, 14 юли 2006, 16:27 от Дара

# 274
  • Мнения: 4 806
Дара, заради работата детенцето ни не расте при нас, а при баба. В друг град и го виждаме за мъничко по почивните дни. Миналата седмица беше най-голямото ми съвмсестно пребиваване с нея (откак я оставих там) - цели 4 дни и не за друго, ами беше болна. На третия ден страшно ми докривя от цялата тази работа, защото установих, че май не познавам много собствената си дъщеря, нейния характер и т.н. Обаче накрая, пак бързах да се върна. Просто не само в парите е смисъла, поне за мен.

Сладоледено момиче, май наистина много ти се събира. Мила, как ди си обърнеш късмета? Не знам... това с каръка все го повтаряш, ама вярно доста неприятности си имаш. Я вземи обърни нещо, че дано и късмета се обърне Simple Smile Ако ти се плаче, аз пък викам - поплачи си. Може и да ти олекне.

# 275
  • Мнения: 515
СТАРЧИ съжелявам мила, знам че ти е кофти и ти е криво нормално е да е така но недей да плачеш мила  Hug надявам се скоро да се оправиш и всичко да е наред със здравето ти то сега е най-важно ти да си добре пък нали знаеш рано или късно и бебчо ще дойде  newsm51 Ние сме тук и сме с теб и те подкрепяме spoko

# 276
  • Мнения: 2 120
И твоето си е неприятно изживяване Асса. Дано скоро да имате възможност да я вземете при вас.

# 277
  • София
  • Мнения: 4 272
Мила Страчи, дано скоро се оправиш! Гледай си сега здравето, пък за бебето има вреееме. Днес тъкмо си мислех за теб. Колко си младичка още, а с какво нетърпение говориш за бебе. Аз на твоите години дори за сватба не мислех Embarassed Явно ти си по-зряла. А пък иначе изглеждаш като детенце Wink Сега за късмета - ами всеки има такива периоди - сякаш нарочно една през друга те връхлитат неприятности Sad Но после пък за компенсация идва един мноого щастлив период. Вярвай, че като отмине всичко лошо, ще ти се случи нещо много, много хубаво Hug
Даре, тая работа в събота и неделя и на мен ми е до болка позната. И поне да докарваше много пари, както ти казваш...А що се отнася до климатиците - и в нашия офис няма, а изложението е западно Whistling Но от тази година има поне щори. Защото през миналата се чувствах като свинско или там някакво друго местно, в собствен сос Crazy
Асса, как издържаш без дъщеричката си? Аз от понеделник съм изпратила моя Боби при майка ми и мине, не мине час и звъня да питам какво прави, как е...така съм свикнала с него. Дано и ти скоро да можеш да си я вземеш.

# 278
  • Мнения: 2 123
привет мацурани! Hug
аз съм постоянното присъствие - нали трябва до края да пазя леглото... та по този повод чета всичко наред и съпреживявам.
Заблазявам на тези, които ще ходят на море - как го обичам!!! Миналата година покрай премеждията /които по-отдавнашните съфорумки помнят/ едвам отидох 2 пъти за по 3 дни. Тази година пропускът е още по-разбираем /не се оплаквам Rolling Eyes/ Но живи здрави - има време за всичко...
При мен денят минава от хранене на хранене. Майка ми и майката на любимия през ден готвят по пет яденета и се редуват на яташки начала. /нали не бива да ставам мног-много/ Май никога не съм се хранила толкова много /през 2 часа някъде/, а интересното е, че не дебелея особено newsm78 Simple Smile
Ми общо взето това е при мен - броя дните, мътя кротко и се приучавам на бездействие.
Хубав уикенд /с много песни, танци и летни емоции/
Даре, и ние сме на вентилиране в къщи. Климатиците ги приемаме само за колите и на работните места.
Страчиателка, какъв преглед ти направиха, за да установят, че дробът ти е притиснат? Рентгенова снимка или...? /то друг начин няма за такава диагноза/ ама напоследък верно само поводи за оплакване имаш. Айде вече изпращай каръка на почивка /заедно с лелята/.

# 279
  • Мнения: 515
irinii   така, така само така  да си почиваш  Hug хубаво е и че всички те глезят  Laughing хапвай то сега ти се е паднало  Wink

# 280
  • Мнения: 4 806
lea, не е приказка как издържам - сума снимки навсякъде, чувам ги ежедневно, ама кога ми е най-мъчно хич не искам да ги чувам, че още по - мъчно ми става. Едва ли ще я взимаме при нас - то нашето не е работа, без това няма да я виждаме по цял ден. Там е заобиколена с достатъчно обич. Знаех и преди това, че ще е така, но идея си нямах, какво ще чувствам... Ох, няма повече да пиша по темата. Не му е тук мястото. Всъщност друго място няма, поне засега не го намерих във форума Simple Smile

# 281
  • Мнения: 883
Момичета, здравейте и довиждане! Изпита го взех с 6! Отличничката на групата! Blush Сега тръгваме вече. Като се върнем ще разказвам всичко, което е било! Весело лято на всички и като се върна да няма нито една НЕбременна!

# 282
  • Мнения: 4 806


а ето я и нея - в деня на първия рожден ден Simple Smile

Последна редакция: сб, 15 юли 2006, 08:57 от Асса

# 283
  • Мнения: 2 120
Асса, голяма хубавица е дъщеричката ти.

# 284
  • Мнения: 1 701
Леа е много права за лошия късмет. И при мен беше близо половин година неприятност след неприятност. То тежка раздяла с бивше гадже, разправии, предателство от приятелка, скандали със семейството, работата като каза, че ще тръгне назад и това е, без пари останах... Мислех си, че няма вече не къде и плачех непрекъснато. Жалка картинка - от работа, в къщи и сълзи пред телевизора! Sad
После срещнах моя човек и започва да се показва слънцето през облаците, но мъничко, малко по малко ... И сега грее с пълна сила - ще ме изпепели! Simple Smile
Имаше момент в който мислех, че просто няма да мога да преживея този период, но успях и сега съм щастлива. Така че горе главата,  Stra4iatela! Simple Smile
dididi, не съм се и съмнявала. Най-важното е човек да има желание и ще се справи със всичко! Wink
irinii , така ти завиждам че можеш да ядеш. И аз искам ама не мога. Преяждат ми се разни неща, но само като си помисля как ще ги сложа в уста и ще трябва после и да преглътна, ми се повдига. Само на бисквитки карам за сега! Установих, че не мога да помириша месо. А такъв хичник бях до скоро! Simple Smile
Асса, чудна е малката! Simple Smile Жива и здрава да ти е!

Общи условия

Активация на акаунт