С какво ви дразнят свекървите? – 111

  • 29 164
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 19 262
А, и аз пуснах сълза на сватбата на брат ми, а майка ми ме сръчка: Ти пък какво си се разчувствала
Понякога е просто от силата на емоциите, независимо какви. Колко хора реват в радостни моменти

# 691
  • Мнения: 4 417
По повод спестяванията _ след една определена възраст трябва да са им под контрол, че иначе харчат за глупости и после съжаляват.
Да не говорим колко са лесни за манипулации. Оня ден издирвах собствениците на апартамента над нас. Попаднах на възрастна жена, която ми разказа всичко за дъщеря си и снаха си, даде ми адреса си на село и ме покани да ми даде ключовете. Казах, че няма да отида и се свързах със снахата да обясня защо съм звъняла на бабата, че дъщерята пък в чужбина. Ако бях измамник, след разговора с бабата, всичко по-нататък беше много лесно.

# 692
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
но щом е при жена си е по-жално 😂😂😂
JoyJoyJoy те това е жална ми майка Joy

# 693
  • Мнения: 78
но щом е при жена си е по-жално 😂😂😂
JoyJoyJoy те това е жална ми майка Joy
Естествено 😂😂😂 Няма значение, че преди това 10 години пак е бил далече от нея 😂😂😂

# 694
  • Мнения: 25 677
На доста сватби съм била свидетел по време на подписването как си поплакват родителите, най-вече тези на булката. Един татко даже на глас рида...
От радост е било сигурно. (Че се е отървал.) Laughing

# 695
  • Мнения: 18 589
Наистина свекървите приемат сватбите по-трагично Grinning

# 696
  • Мнения: 25 677
Сериозно? Тези, които познавам, все радостни едни такива...  Laughing

# 697
  • Мнения: 18 327
Моя роднина много иска внуче. Но как, като не иска снаха... Stuck Out Tongue

# 698
  • Мнения: 7 006
На доста сватби съм била свидетел по време на подписването как си поплакват родителите, най-вече тези на булката. Един татко даже на глас рида...
От радост е било сигурно. (Че се е отървал.) Laughing
JoyJoyJoy

# 699
  • Мнения: 2 220
Бях на сватба с 330 гости. 20 бяха от страна на булката и 210 от на младоженеца. Свекървата беше с бяла дълга рокля и през цялото време танцуваше и викаше " каква сватба вдигнах".
Зло, тези двамата заедно ли са още?

# 700
  • Мнения: 9 383
Как' Сийке,
На моята сватба свекърва ми беше с костюм с панталон, ама не беше бял. 😉 Добре и седеше. И тя една такава весела, пък и не се меси вкъщи, сигурно си е викала на ум: Оттървах се, оттървах се.

# 701
  • София
  • Мнения: 17 815
Ако някой дойде на моята сватба в бяло, просто няма да го пусна.
Писнало ми е тотално от хора, които си правят своето, показват неуважение по хиляди косвени начини и после казват "еее, какво толкова".

Скорошен пример. Една колежка ми разказва, че с второто дете е имала проблеми и е треперкала дали ще го износи. Съответно е пожелала на изписването само съпругът ѝ да дойде, да се приберат и да си отдъхне насаме. И дошли 7 човека, да носят китки, да се щракат, да ѝ блеят на главата. Сега, ясно е, че съпругът е трябвало да ограничи достъпа, ама това е болница, винаги могат да дойдат. И репликата "ееее, какво толкова". И който има претенции и всъщност е неуважен, той излиза лошият, че дудне. Ама не е така. Като е "какво толкова", седи си вкъщи. Изнервям се, само като слушам/чета такива истории.

# 702
  • Мнения: 5 258
Бях на сватба с 330 гости. 20 бяха от страна на булката и 210 от на младоженеца. Свекървата беше с бяла дълга рокля и през цялото време танцуваше и викаше " каква сватба вдигнах".
Зло, тези двамата заедно ли са още?
Да. Имат две деца. Свекървата много си обича снахата. Нон стоп и пише на стената "любимата ми снаха, красивата ми, дъщеря ми " и т.н.т. Обаче пък намрази другата си снаха. И двамата и синове за заврени зетове. И на двамата вдигна сватби с по 330 гости. Те са каракачанска рода и много голяма. На единия син жената също е каракачанка, ама на другия си е българка. Неочаквано свекървата заобича българката, а другата не я понася.

# 703
  • София
  • Мнения: 6 184
Бе и нашите поплакаха. Ама онуй, за което говоря беше друго. Понеже бяхме от страна на младоженеца и даже седяхме близо до майка му, по едно време направо я смъмрих. През цялото време вайкане и подсмърчане, че не бил сега момента, не била това жената. Е може ли такъв разговор да се води на сватбена трапеза? Е разведоха се де. Може пък да е била права.

# 704
  • София
  • Мнения: 17 815
Ами, ще се разведат, то с такова чудовище егоист. Само тотален егоист може да прави такива номера на сватба. А егоистите възпитават мекушави и несигурни деца. Демек синът ѝ се е водил по акъла.

Общи условия

Активация на акаунт