С какво ви дразнят свекървите? – 111

  • 29 148
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 18 503
Тъкмо щях да питам - не е ли записано вече. Знам, че има страни, в които може да остане без име в акта за раждане доста дълго време, добре, че примерно България не е от тях, че тук щяха да се водят атомни войни в семействата.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Луцифер... Не мога 😁 😁 😁

# 737
  • Мнения: 2 220
Kateto, а какво стана с желанието на свека да доведе катуна у вас?

# 738
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
Еванчо,много ми е смешно, та се бъзикам.
Това не ме вълнува, но имотите-хм...добре,че нямам за даване.Кой знае какви  застраховки щях да правя.
Но трябва да си оправям нивите с брат ми  и квото там има, че не мога от тях да се класирам за помощ за отопление.Хем ги нямам ,обещани са му , хем по книги имам права..И нЕма дърва за мен.
Щом не са му дадени с документ, значи не са изцяло негови.
Щото ние с мъж ми и детето заради обещан му етаж и основен ремонт, дето го изплащахме 10 години, девета година сме на квартира.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 14 542
Kateto, сори за деликатния въпрос, но рода на мъжа ти с бг произход ли са ?

# 740
  • Мнения: 18 549
Скрит текст:
Еванчо,много ми е смешно, та се бъзикам.
Това не ме вълнува, но имотите-хм...добре,че нямам за даване.Кой знае какви  застраховки щях да правя.
Но трябва да си оправям нивите с брат ми  и квото там има, че не мога от тях да се класирам за помощ за отопление.Хем ги нямам ,обещани са му , хем по книги имам права..И нЕма дърва за мен.
Щом не са му дадени с документ, значи не са изцяло негови.
Щото ние с мъж ми и детето заради обещан му етаж и основен ремонт, дето го изплащахме 10 години, девета година сме на квартира.
[/spoiler]
Той не е женен, над 60 е, та има вероятност пак моите деца да наследят всичко, но има и друга-да прахоса и аз да съм му оставила повече имоти напразно, пак да е на пътя и да им увисне на тях да плащат.Щото накрая от  съжаление,  от съвест,  ще го направят.Та мисля по въпроса как да стане , но и губя така.Не ми плаща рента.

# 741
  • София
  • Мнения: 17 775
Като не ти честити и се прави на интересна, няма да я пускаш да вижда бебето. Стига вече с тия нахалници, които си мислят, че светът се върти около тях и скапаното им име. Само по вкуса ѝ за имена си личи, че е проста.

# 742

Общи условия

Активация на акаунт