С какво ви дразнят свекървите? – 111

  • 29 163
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5 356
Мъжът ми удари коляното на Калиакра,аз супер щастлива,
Уж си изпих кафето, а поне пет минути мигах в опит да схвана защо си била толкова щастлива, че клетникът си е ударил коляното.  Joy
Аз пък бих си поканила своите родители. Какво съм виновна, че майка му е пресметлива откачалка. Хубавите моменти в живота не са чак толкова много, а родителите ни не са вечни.

И аз. Bobchita, добре че само са разведени родителите на мъжа ти, че ако беше сирак, с тая твоя солидарност, не ми се мисли как щеше да процедираш.  Mr. Green


Уиш!!!!

# 721
  • Мнения: 15 356
Тя го казва с английски хумор.Свека е осиновена,тя затова подкрепя каузата.

# 722
  • Мнения: 5 356
Бобчита, не си разбрала иронията на Уиш.
Иначе ти желая успех в процедурите!

# 723
  • Мнения: 15 356
О,разбрах я.Посмях се с нея.

# 724
  • София
  • Мнения: 17 814
Ех...Smiley Да се включа с една история. Кандидат-свекървата се притеснява, че девойка иска да се ожени за сина й заради софийския апартамент в краен квартал. Често срещано притеснение на софийски свекърви с несофийски снахи предполагам. Wink Внезапно девойката изненадва всички, защото родителите й изваждат пари и й купуват собствен хубав апартамент в центъра (все пак и в провинцията има хора с пари). Сватба обаче нямаше.
АХАХАААХХА Joy

Като чуя за "апартамент, моето постижение от прабаба ми, заради което оглеждам внимателно половинките", ми се изяснява светогледът. А при положение, че съм и от София, бих се изсмяла и смляла вербално такъв човек.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 36 689
Аз имах такова гадже. И някак не можеше да смели, че не ме вълнува тъпия му апартамент, защото и аз си имам, че и моят е дори по-голям.

Още е ерген. Защо ли 😁

# 726
  • Мнения: 2 220
Като чуя имоти, прехвърлянки и ми става лошо.

# 727
  • Мнения: 18 589
Имам много съученици и познати, които са жертва на такива роднински предупреждения, че някоя ще им вземе нивите, апартаментите, хотелчето или каквото имат от предишните поколения. Не че нямаше истиски случаи с фалшиви бременности, но повечето загубиха от тази мнителност.

# 728
  • София
  • Мнения: 17 814
Просто манталитетът на българина (да има собствено жилище на всяка цена) се е изродил тотално. Има една група хора, които се бият в гърдите с наследствени имоти.
Ама така е, като има толкова много собственици, а сме бедни на практика. И хората решават, че това е най- големият келепир за някого. Да не говорим, че такива притеснения са необосновани. Колко жени познавате, живеещи в "семейното жилище"до пълнолетие на детето. Аз лично- николко.

Оправдавам донякъде да се вглеждаш дали не те будалкат, ако си си го изработил. Щото има и подмолни хора, факт. Другото ми е като огромен етичен дисонанс. Хем не си си мръднал пръста, хем имаш подозрения към другите. Ми, тия наследствени апартаменти на даден етап могат да се дадат под наем, да си имаш един доход. Не на чеденцето да може да прави кастинги за най- чистосърдечна половинка.

# 729
  • Мнения: 15 356
Кетчър,влизам пак със свека.Като се развели и свекъра се оженил,тя се възползвала от правото и останала в същата къща,само че с отделни входове.И заживели с новата жена  в непрестанни скандали.Не знам защо си го е причинила,като си има неин апартамент,от ината си явно.

# 730
  • Мнения: 78
Може би от наранено его. Аз се шегувам с моя мъж, че ако пази Боже си вземе "нова" жена, ще живея с тях в общия ни дом, защото половината ипотека е моя и съм фугирала плочки бременна в 9-я месец 😂😂😂😂. То да пази Господ де.....

# 731
  • София
  • Мнения: 17 814
Супер, тъкмо ще има две наивници, които да му фугират плочките.

# 732
  • Мнения: 502
Бебо вече е на 10дни, а свека продължава сагата с името Joy  не говори с мен, явно няма да ми честити Hug но на мъжа ми казала, като не искаш да кръстиш на брат ти, поне го запиши Адам, какво е това Захари. То бебето отдавна вече е записано, тя откъде измисли тоя Адам Grin модерно било и хубаво.
Мъжът ми призна, че свека от проклетия не иска да ми честити, да не съм се чувствала много важна Bowtie но пак настоява, че не трябва да й се зъбя.

Горя от любопитство да чуя следващото й предложение за име на бебо Bowtie Адам Ill

# 733
  • Мнения: X
Кръсти го Луцифер и ѝ кажи, че е кръстен на нея.

# 734
  • Мнения: 18 617
Еванчо,много ми е смешно, та се бъзикам.
Това не ме вълнува, но имотите-хм...добре,че нямам за даване.Кой знае какви  застраховки щях да правя.
Но трябва да си оправям нивите с брат ми  и квото там има, че не мога от тях да се класирам за помощ за отопление.Хем ги нямам ,обещани са му , хем по книги имам права..И нЕма дърва за мен.

Общи условия

Активация на акаунт