Март 2020-та е далече, но в мен вече имам си човече!

  • 32 255
  • 754
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 480
Пепитка, да стойностите са на бременна жена, но трябва да ги повториш, както са ти казали Simple Smile

Лъки, много странно, само да не те подведа с моето мнение, но според мен и това, което съм чела, имплантирането не е ли около датата на очакваната менструация, може да варира, ама все пак, ми е странно в 6-7 г.с да се говори за имплантиране, не знам де, не съм специалист... Но щом е казал, че си добре и не се е засилило, значи всичко е наред Simple Smile
 Ако все пак имаш съмнение в отношението на лекаря и това колко насериозно те взема, може да се консултираш с втори.

# 121
  • Мнения: 437
gitlwithballon и аз съм чела, че е около датата на цикъла та затова и вас питам. Вчера отидох на дежурен кабинет на преглед в болница Надежда и лекаря не хо познавам.. Ако продължи още ще отида пак тази вечер

# 122
  • Мнения: 480
Да, най-добре отиди, ако не спре.. дано да спре, стискам палци.
Не знам вие как сте с сексуалният живот, но аз от както видях двете чертички съм го стопирала, четох разнородни мнения по въпроса, ММ и него го е страх... Хаха чак ми е странно.
Ама все пак още се чудим, дали е окей, според лекарят ми не би трябвало да е проблем, само трябва да избягваме определени пози... Ама все пак си ме е страх още, не знам, сигурно изглеждам луда :Д

# 123
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Сексуалният живот... аз определено съм със засилено желание Simple Smile нямаме притеснения, консултирах и на прегледа миналата седмица. Ако не е изрично забранено от лекар, не виждам причина за страх.

# 124
  • Мнения: 125
И аз щях да питам как е секса при вас. Ние имаме желание, но ме е страх. С първата бременност след секс прокървих и и забраниха всякакви контакти чак до края, че после пък бях с много контракции и на лекарства. Вярно, че всяка бременност е различна, ама малко ме е шубе. За всеки случай мисля да изчакам до първия преглед и да питам доктора той какво мисли по въпроса. Доста ще е гадно ако трябва пак да се въздържаме цяла година...

# 125
  • Мнения: 103
Здравейте, днес си запазих час за първи преглед - на 3 август при д-р Богданова в 25 ДКЦ-Младост, София. Прочетох много хубави мнения, после и едно, което беше най-стряскащо от лошите. Ще пробвам, ако не ми допадне, ще я сменя. Иначе за Илиева чух добри отзиви днес.
Контролирам вълненията си, за да няма неприятни изненади. Нямам симптоми, освен че пишкам често и усещам промяна в корема; днес имах леко бяло течение. Иначе имах запек преди една седмица.

Бягащата с вълци, и аз точно с йога се занимавам. Засега съм ограничила осукванията и не се извивам на макс.
Относно храненето - около 6 години бях пълен вегетарианец, на моменти веган, суровояд, после намерих баланса за себе си. Сега ям риба два пъти месечно, приготвена в нас, от млечните - кисело мляко на моменти, сирене  рядко - по-скоро меки сирена, яйца изключително рядко и само в нас, кашкавал и прясно мляко - не. Паста ядем 1 път месечно и то по обяд. Картофите са глезотийка за нас. Сладкото за мен са пресните и сушени плодове (обожавам стафиди в комбинация с кафе). Кафето ту го спирам, ту го почвам.

Относно секса - желание имам, но се въздържам от няколко дни; усещам, че не е подходящо сега.

# 126
  • Мнения: 47
Момичета, изпуснала съм ви. Не съм чела във форума от десетина дни. Искате ли да си направим група във фейсбук (поне на мен там ми е по-лесно да проследявам с кого какво се случва). Ако има желаещи ще направя и ще е тайна група.

# 127
  • Мнения: 381
Аз съм за група.Ако и другите момичета са за.Много ще ми е приятено да си помагаме със съвети.

# 128
  • гр.София кв.Драгалевци
  • Мнения: 215
И аз съм "за" тайна група във фейсбук!

# 129
  • Мнения: 31
Аз също съм "ЗА" група.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 153
Да и аз съм за, защото тук може всеки да ни чете.

# 131
  • Мнения: 47
Направих групата. Пишете ми тук на лично съобщение имената си (и ако има много с вашето име - и описание на профилната ви снимка), за да ви добавям в групата, че е тайна и трябва да сте ми в приятели

# 132
  • Мнения: 4
Писах за групата на лични.
Иначе, да ви попитам вече правя 3-ти тест за бременност и трите са ми с бледа черта... Не знам какво да си мисля... Знам че, дори бледа чератат си е черта., но някак не ми е достатъчно, за да бъда сигурна.
Кажете си мнението, моля ви! Трябваше да ми дойде в сряда, т.е имам 2 дни закъснение.

Направих групата. Пишете ми тук на лично съобщение имената си (и ако има много с вашето име - и описание на профилната ви снимка), за да ви добавям в групата, че е тайна и трябва да сте ми в приятели

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Направих групата. Пишете ми тук на лично съобщение имената си (и ако има много с вашето име - и описание на профилната ви снимка), за да ви добавям в групата, че е тайна и трябва да сте ми в приятели
Имаш ли някаква идея дали присъединяването към групата макар и тайна е видимо за приятелите във фейсбук, защото не съм казала още на никой, да не го обявя публично без да искам 😁😁😁

# 134
  • Мнения: 47
Направих групата. Пишете ми тук на лично съобщение имената си (и ако има много с вашето име - и описание на профилната ви снимка), за да ви добавям в групата, че е тайна и трябва да сте ми в приятели
Имаш ли някаква идея дали присъединяването към групата макар и тайна е видимо за приятелите във фейсбук, защото не съм казала още на никой, да не го обявя публично без да искам 😁😁😁

Не се вижда групата от никой, който не е нейн член.



Писах за групата на лични.
Иначе, да ви попитам вече правя 3-ти тест за бременност и трите са ми с бледа черта... Не знам какво да си мисля... Знам че, дори бледа чератат си е черта., но някак не ми е достатъчно, за да бъда сигурна.
Кажете си мнението, моля ви! Трябваше да ми дойде в сряда, т.е имам 2 дни закъснение.

Направих групата. Пишете ми тук на лично съобщение имената си (и ако има много с вашето име - и описание на профилната ви снимка), за да ви добавям в групата, че е тайна и трябва да сте ми в приятели

И моите тестове бяха бледи до 3-я ден след закъснението. Може овулациятат ти да е била по-късна

Общи условия

Активация на акаунт