Март 2020-та е далече, но в мен вече имам си човече!

  • 32 202
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4
Да, мисля, че ми беше с 4-5 дни по-късно от обичайното, затова не мислех, че ще се е получило и този път. 😊

# 136
  • Мнения: 480
Аз съм за групата, ще пиша на лично.
Иначе членувам и във фб група Мартенски бебета 2020. Там също, ако не си член, не виждаш кой е вътре... Simple Smile

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Здравейте, момичета! Днес беше първият ми преглед. Последният ми цикъл беше на 04.06, по мои изчисления трябваше да съм около 6 седмица, но на ехографа излезе 4 седмица и 6 дни... Съответно нищо не се видя освен сакче... Викат ме пак след 2 седмици... Надявам се другия път да има нещичко в сакчето. Също така се наложи 2 дни преди да направя теста за бременност да ми сложат ваксина против тетанус. Лекарят ми каза, че за първи път му се случва такова нещо и няма представа дали би имало проблем... Нещо много се отчаях...

# 138
  • Мнения: 381
    Здравейте, момичета! Днес беше първият ми преглед. Последният ми цикъл беше на 04.06, по мои изчисления трябваше да съм около 6 седмица, но на ехографа излезе 4 седмица и 6 дни... Съответно нищо не се видя освен сакче... Викат ме пак след 2 седмици... Надявам се другия път да има нещичко в сакчето. Също така се наложи 2 дни преди да направя теста за бременност да ми сложат ваксина против тетанус. Лекарят ми каза, че за първи път му се случва такова нещо и няма представа дали би имало проблем... Нещо много се отчаях...
    Не се отчайвай, може овулацията да е била по късно.Спокойно!

    # 139
    • Мнения: 480
    Не се отчайвай, при мен се случи същото, но без ваксината. Ехографа ме показа една седмица назад, след това като сметнахме кога е била О, се оказа, че всичко е наред. Аз съм си записвала + тестовете на О. Виж дали и ти не си записвала нещо някъде.
    Така че може и при теб да е така. Simple Smile

    # 140
    • Нейде из лудите гори...
    • Мнения: 1 367
    Ако групата остане тайна, отбрана и с ясни правила съм “за”. Иначе се превръща в кокошкарник Simple Smile
    Нека пробваме.

    Снощи имах тодлър с температура, надявам се бацила да не ме тресне и мен.
    Вече изпитвам силно нетърпение да проверя как е бебс, да видим дали ще си дочакам уговореният преглед за средата на август 😁

    FumeLLaa, и аз залагам на късна ову. Вече как ваксината въздейства, защото е невъзможно да не, едва ли някой знае. Не ги проверяват върху бременни, доколкото съм запозната с листовките им.

    # 141
    • Пловдив
    • Мнения: 105
    Ако групата остане тайна, отбрана и с ясни правила съм “за”. Иначе се превръща в кокошкарник Simple Smile
    Нека пробваме.

    Снощи имах тодлър с температура, надявам се бацила да не ме тресне и мен.
    Вече изпитвам силно нетърпение да проверя как е бебс, да видим дали ще си дочакам уговореният преглед за средата на август 😁

    FumeLLaa, и аз залагам на късна ову. Вече как ваксината въздейства, защото е невъзможно да не, едва ли някой знае. Не ги проверяват върху бременни, доколкото съм запозната с листовките им.
    Така е... Само се надявам, че наистина в този начален тогава етап няма никакво развитие на органи още, аз тогава съм била в не повече от 2 седмици и 1 2 дни... Лекарят ми също измънка нещо подобно, че е било в мн ранен етап, но като цяло не ми каза нищо ясно и категорично... Каквото е писано това ще стане, в крайна сметка сигурно има хора, които разбират че са бременни в 3 4 месец и кой знае какво медикаменти са пили и какво ли още не...Дано да си имам малък боец, които да се пребори с тази работа Simple Smile

    # 142
    • Мнения: 4
    Здравейте и аз се записвам в групата термина ми е на 5 март, тогава ми е и рождения ден Simple Smile ще си имам подарък. Днес бях на преглед и съм в 6г.с + 5 дни.

    # 143
    • Мнения: 47
    Доста момичета ми писаха днес, ако съм изпуснала да изпратя покана за приятелство или за групата на някоя от вас - пишете ми още веднъж

    # 144
    • Мнения: 346
    И аз съм за ФБ група. Аз следващата седмица се надявам да успея да отида до доктора.Само незнам какво оправдание да измисля в работата за да изляза.. Иначе на мен ми се спи постоянно и ми се гади от някакви определени миризми.. Simple Smile) Нямам търпение да отида на лекар. 💓

    # 145
    • Мнения: 215
    Здравейте, момичета! Днес беше първият ми преглед. Последният ми цикъл беше на 04.06, по мои изчисления трябваше да съм около 6 седмица, но на ехографа излезе 4 седмица и 6 дни... Съответно нищо не се видя освен сакче... Викат ме пак след 2 седмици... Надявам се другия път да има нещичко в сакчето. Също така се наложи 2 дни преди да направя теста за бременност да ми сложат ваксина против тетанус. Лекарят ми каза, че за първи път му се случва такова нещо и няма представа дали би имало проблем... Нещо много се отчаях...
    Мила и аз съм в почти същотото положение, трябва да съм 7ма седмица, но според докторите съм 5-6 седмица.. надявам се другата седмица вече да чуем пулс.. доста съм притеснена също да не е кухо яйце, а и съм на утрогестан..

    # 146
    • Пловдив
    • Мнения: 105
    Здравейте, момичета! Днес беше първият ми преглед. Последният ми цикъл беше на 04.06, по мои изчисления трябваше да съм около 6 седмица, но на ехографа излезе 4 седмица и 6 дни... Съответно нищо не се видя освен сакче... Викат ме пак след 2 седмици... Надявам се другия път да има нещичко в сакчето. Също така се наложи 2 дни преди да направя теста за бременност да ми сложат ваксина против тетанус. Лекарят ми каза, че за първи път му се случва такова нещо и няма представа дали би имало проблем... Нещо много се отчаях...
    Мила и аз съм в почти същотото положение, трябва да съм 7ма седмица, но според докторите съм 5-6 седмица.. надявам се другата седмица вече да чуем пулс.. доста съм притеснена също да не е кухо яйце, а и съм на утрогестан..
    Имам наблюдения над мои приятелки, че този утрогестан задължително го дават в началото и на мен го предписаха по 2 вечер.

    # 147
    • Мнения: 96
    Здравйте , записвам се и аз с така желаните  2 черти (правени се 6 теста и всички бяха положителни )  по мои сметки  заветният  ден ще е 28.03.2020г Все още не сме ходили да го видим дали е в така нареченото сакче  , но много се надявам да е там ....Yum

    Последна редакция: сб, 20 юли 2019, 17:04 от RBIB

    # 148
    • Мнения: 215
    Здравйте , записвам се и аз с така желаните  2 черти (правени се 6 теста и всички бяха положителни )  по мои сметки  заветният  ден ще е 28.07.2020г Все още не сме ходили да го видим дали е в така нареченото сакче  , но много се надявам да е там ....Yum
    Искаш да кажеш 28.03.2020?
    Честито ❤

    # 149
    • Мнения: 96
    [quote
    Здравйте , записвам се и аз с така желаните  2 черти (правени се 6 теста и всички бяха положителни )  по мои сметки  заветният  ден ще е 28.03.2020г Все още не сме ходили да го видим дали е в така нареченото сакче  , но много се надявам да е там ....Yum
    Искаш да кажеш 28.03.2020?
    Честито ❤

     Да това исках да напиша Smile

    Общи условия

    Активация на акаунт