Март 2020-та е далече, но в мен вече имам си човече!

  • 32 201
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 57
Здравйте, миналата срдмица си направих тест положителен е. Последно МЦ 8.06,според приложенията 5г.с.
Ходих на преглед, нищо не се виждаше и ме пратиах на ЧХГ-270,утре ще го повтарям.Притесняваме че имам кървене, според доктора нямам проблем, но се притесняеам доста
Здравейте и аз ви изоставям,теста който правих миналата седмица е под 30, което е много по-малко от първия

# 166
  • Мнения: 480
Съжалявам много, че толкова много дами ни изоставиха.. Стискам палци следващият път да е вашето бебче... Hug  Надявам се да няма повече напуснали редиците... Hug

# 167
  • Мнения: 437
Flower4 Съжалявам! Огромна прегръдка ти пращам и ти пожелавам още следващия месец да видиш двете чертички!

# 168
  • Мнения: 40
Привет и от мен, мили момичета!
Съвсем нова съм в този форум и се записвам към тази прекрасна тема тук Heart
След няколко неусешни опита в последните 3 години и една трагична загуба в 6 месец преди 3 години точно. ..
Този уикенд видях двете чертички.
Последнен цикъл 16.06
падам се някъде 5 г седмица и съм на Гин. в петък!
Стискайте ми палци!

# 169
  • Мнения: 480
Здравей, Joemalicious, добре дошла и стискаме палци всичко да е наред. После да се похвалиш тук 🤗🎁

# 170
  • Мнения: 40
Здравей, Joemalicious, добре дошла и стискаме палци всичко да е наред. После да се похвалиш тук 🤗🎁

Благодаря от сърце! Желая на всички ви същото!
П. С. На кой да пиша, че да се озова и аз в тайничкатаа фб група ❤️

# 171
  • Мнения: 31
Момичета по спешност ходих вчера до клиниката, защото ми зацапа. Всичко уж е наред, пия каквото трябва. Видяха се две бебчета вчера, като на 2ри Август ще разберем дали ще си останат 2 и всичко ли е наред с тях.

# 172
  • Мнения: 480
Светли, успех, щом доктора е казал, че е наред, не се притеснявай. Надявам се да останат две бебченцаа Simple Smile Стискамее палциии 🤗🤗🤗

# 173
  • Мнения: 96
Svetlity, стискам палци всичко да е наред Hug
Момичета , още от положителния тест моя лекар ми изписа утрогестан вагинално по 2 сутрин и вечер и но-шпа 3x1.
Вие какво пиете и как ви действа?
Честно да ви кажа , предишната ( неуспешна ) бременност нищо не съм пила и всичко усещах, бодежи, болка , напрежение а сега не знам дали е заради лекарствата освен да ми се гади , и чат-пат да усещам съвсем леко придърпване друго нищо няма.
Но преди бях в чужбина и те не изписват нищо.

# 174
  • Мнения: 4
Момичета по спешност ходих вчера до клиниката, защото ми зацапа. Всичко уж е наред, пия каквото трябва. Видяха се две бебчета вчера, като на 2ри Август ще разберем дали ще си останат 2 и всичко ли е наред с тях.

И аз съм с двечки и едното изоставаше, а сега си е наваксало. Стискам палци всичко да е наред.Simple Smile

# 175
  • Мнения: 480
Аз пия Но Шпа и Магнерот заради боките ниско долу. Напоследък имам силно главоболие със остри болки отпред, тогава пия половин хапче парацетамол.. само това може да пием при силни болки.. Толкова много ме боли като се пренатоваря, че ставам неадекватна и няма как да работя, а напоследък съм много пред компютъра... Съветвала съм се с лекарят ми

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 105
Svetlity, стискам палци всичко да е наред Hug
Момичета , още от положителния тест моя лекар ми изписа утрогестан вагинално по 2 сутрин и вечер и но-шпа 3x1.
Вие какво пиете и как ви действа?
Честно да ви кажа , предишната ( неуспешна ) бременност нищо не съм пила и всичко усещах, бодежи, болка , напрежение а сега не знам дали е заради лекарствата освен да ми се гади , и чат-пат да усещам съвсем леко придърпване друго нищо няма.
Но преди бях в чужбина и те не изписват нищо.

И на мен след теста и първия преглед, където установухме само наличие на сакче ми изписа утрогестан вагинално по 2 вечер.

# 177
  • Мнения: 1 235
Аз колкото повече чета за напусналите ни бременни, толкова повече се притеснявам за първия си преглед FearfulFearfulFearful
Теодора, Светли, честито на вас. Пожелавам ви да си видите и двете бебчета на финал.
Аз не пия нищо, освен фолиева киселина, но и аз не съм ходила на лекар още.
Симптомите ми са много гадене и супер подут корем. А апетитът ми е доста променлив - когато съм с гадене не мога да ям нищо, през останалото време - мога да изям света.

# 178
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен Blush съжалявам за дамите които по някакъв начин за загубили бебчетата си. Ще стане дами и ще имате едни хубави две черти.
Аз преди повече от половин година имах една извънматочна и сега вече видях двете черти. Утре съм на преглед и съм почти в 6-та седмица. Стискайте палци всичко да е наред.
Искрено се надявам дамите с 2-те бебчета всичко да е наред.
Все си мисля, че моето ангелче ще бъди момче, така го усещам. Вие имате ли такива предчувствия?

# 179
  • Мнения: 96
Огестана не съм го спирала от 6 месеца, даже докато бебеправихме ми предписаха с-фем и на моя мъж с-мен, не зная дали това повлия но един месец приемах и на следващия забременях.
Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт