Март 2020-та е далече, но в мен вече имам си човече!

  • 32 240
  • 754
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен. С последен цикъл на 10 юни съм и очакван термин на 13 март. Не съм правила тест, нито за лекар съм си запазила час. Но в бременността съм сигурна, планирана е и все пак е трета. Батковците са на 5 г. и на 2 г. Гаденето си върви в пълна сила както и предишните пъти. За жалост и двата пъти продължи до самото раждане.
Успех на всички и леко бременеене!

# 181
  • Мнения: 343
Привет Grinning

Доста съм изпуснала за 1 седмица и се опитвам да наваксам.

В понеделник бях пак на преглед, защото на предишния (10 юли) нищо не се видя. Та.. видя се вече сакче, но не и точката в него, та на 31 юли или 1 авг пак ще ходя. Док каза 6г.с. и въобще не е казавала нищо за “кухо” яйце, аз я питах, но каза да бе бързаме и като отида ще стане ясно.
Не се притеснявам особено, но и не мога да се зарадвам все още не знам защо. Може би защото не беше планувано и си правих други сметки, но ако е писано щом е станало и ако няма проблем....
Само 3-4 приятели знаят, а мм е на седмото небе. На бабите ще кажем по-късно, особено на свеки, че не е в БГ и като си дойде септември тогава.

Като симтоми вечно ми се спи, така бях и с предишната бременност, гадене сякаш не, но някои миризми не ги понасям, а носа ми работи на 10000% и мм ме бъзика че съм като хрътка Grinning Усещам болки понякога и точно като придръпване ниско долу отдясно, имам чувството че корема ми е като за 5 месец, тежи ми чак ( не съм от най-финните и винаги съм имала коремче, ама сега ссе едно е коремище) и често се чувствам много уморена като пребита направо.

На темата за секса, още на предишния преглед док каза никакъв секс до 3-я месец. С предишната бременост бяхме така 9 месеца, защото в 11-12 с имах отлепване на плацентата и после 1 месец на легло.... Не че имах желание тогава, както и сега нямам никакво желание, искам само да се наспя, ама пусти сън не стига.

Второ мнение няма да търся, защото съм сигурна в док, тя ми водеше и предишната бременност и съм много доволна, а и в по-малкия град специалистите се броят на пръсти, като тук само двама стават.

Предишния път с ММ от двете чертички знаехме че ще е момиче, сега идея нямам. Моята приятелка само ме следи какво ям и ми вика, че пак ще е момиче, заради сладкото и сладоледа, а аз обожавам сладко и сладолед, но на момент ми се ядат и солени неща като картофки със сиренце, чипс и разни боклучета Blush

Sisi писах ти на лични за фб групичката

# 182
  • Мнения: 348
Скрит текст:
Привет Grinning

Доста съм изпуснала за 1 седмица и се опитвам да наваксам.

В понеделник бях пак на преглед, защото на предишния (10 юли) нищо не се видя. Та.. видя се вече сакче, но не и точката в него, та на 31 юли или 1 авг пак ще ходя. Док каза 6г.с. и въобще не е казавала нищо за “кухо” яйце, аз я питах, но каза да бе бързаме и като отида ще стане ясно.
Не се притеснявам особено, но и не мога да се зарадвам все още не знам защо. Може би защото не беше планувано и си правих други сметки, но ако е писано щом е станало и ако няма проблем....
Само 3-4 приятели знаят, а мм е на седмото небе. На бабите ще кажем по-късно, особено на свеки, че не е в БГ и като си дойде септември тогава.

Като симтоми вечно ми се спи, така бях и с предишната бременност, гадене сякаш не, но някои миризми не ги понасям, а носа ми работи на 10000% и мм ме бъзика че съм като хрътка Grinning Усещам болки понякога и точно като придръпване ниско долу отдясно, имам чувството че корема ми е като за 5 месец, тежи ми чак ( не съм от най-финните и винаги съм имала коремче, ама сега ссе едно е коремище) и често се чувствам много уморена като пребита направо.

На темата за секса, още на предишния преглед док каза никакъв секс до 3-я месец. С предишната бременост бяхме така 9 месеца, защото в 11-12 с имах отлепване на плацентата и после 1 месец на легло.... Не че имах желание тогава, както и сега нямам никакво желание, искам само да се наспя, ама пусти сън не стига.

Второ мнение няма да търся, защото съм сигурна в док, тя ми водеше и предишната бременност и съм много доволна, а и в по-малкия град специалистите се броят на пръсти, като тук само двама стават.

Предишния път с ММ от двете чертички знаехме че ще е момиче, сега идея нямам. Моята приятелка само ме следи какво ям и ми вика, че пак ще е момиче, заради сладкото и сладоледа, а аз обожавам сладко и сладолед, но на момент ми се ядат и солени неща като картофки със сиренце, чипс и разни боклучета Blush

Sisi писах ти на лични за фб групичката
И при мен в 5г.с. И 5 дни нищо не се видя освен жълтъчно мехурче и доктора ме вика след 2 седмици. Каза ми, че всичко изглежда наред...Някой мами са чули сърчице в този период.. Надявам се да е била късна овулация..

Последна редакция: ср, 24 юли 2019, 15:42 от AnMary

# 183
  • Мнения: 10
Здравейте мами, хаъде другия път да видите най-красивата точка.
Аз днес ходих пак, че миналия път не го видя лекаря. Вече си имам сак и бебчето е където трябва.
Чакам хубавите новини от вас.
Към кого мога и аз да се обърна за тази групичка в фб Grinning

# 184
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен . Радвам се ,че се записвам и аз в тази група. По мои изчисления съм за 22 Март. На 19.07 бях на първи преглед . Притеснявах се , че няма да се види нищо , защото имах закъснение от едва една седмица (бях си записала часа месец по-рано за профилактичен .... нооо взе пък че чудото се случи докато дойде време за часа) , но доктора потвърди и каза , че било на правилното място . Записа ми час за 02.08 за да види за пулс . Стискайте палци 😁

# 185
  • Мнения: 2
Според вас като първи преглед след 15 дни закъснение, добре ли е? Ще се види ли нещо, ако има такова, но при 7 теста, грешката трябва да е вярна, нали? Grinning


Аз си направих теста много рано и бе положителен 1седмица след зачеването, имаше 2черти но едната бе много бледа едвам се видя.Минаха 2-3дни и си взех друг тест да потвърдя че съм бременна и той бе положителен
Бременна съм в 9г.с това е Втората ми бременност. Ще е цветно бебе защото имам със закъснение 25дни МЦ. След 2дена имам термин,  дано всичко е наред

# 186
  • Мнения: 11
Здравейте момичета Simple Smile Радвам се и, че аз съм сред вас. Пожелавам лека и успешна бременност на всички!
Не успях да си възстановя стария профил - не бях писала от години Sad, но пък затова направих нов и надявам се ще съм редовна Wink
Първо бебче ще ни е и се надяваме всичко да е наред до края. Последният цикъл при мене беше на 26.05, но съм била с късна овулация (вероятно ок. 15 юни). На 30 юни видяхме двете чертички. После 3 пъти пускахме бета ЧХГ, нараства както трябва. Миналият четвъртък вече докторката успя да види сакчето и пулса Wink Сметна термин на 1 март, но според ехографа ще е към 15 март, макар че тя каза по-нататък може да се наваксат и да се измести.
Засега се чувствам много добре, само в началото имах 2-3 дни зацапване, иначе.. глад страшен ме мори Grinning
Искам да ви попитам, какво е мнението ви за упражненията и тренировките през първото тримесечие? Бях спряла до миналата седмица, но сега пак започнах леки йога упражнения у дома.
Искам и аз да съм част от тайната ни група във Фейсбук Simple Smile

Усмихнат ден от мен Simple Smile

# 187
  • Мнения: 480
Добре дошли, момичета, аз съм утре на преглед и ще видим, надявам се сърчице.. Simple Smile Ще се радвам да си пишем и във фейсбук Simple Smile

# 188
  • Мнения: 4
Здравейте момичета:)Simple Smileзаписвам се и аз с термин 26март.Втора бременност ми е това, имам момиченце на почти четири години.Живея в чужбина и първия ми преглед ще е на 13 август,а на видеозон, ако всичко е наред най-рано в десета седмица.За сега се чуствам добре.Ако може да ме добавите във фейсбук групата ще е страхотно.Благодаря: ) Simple Smile

# 189
  • Мнения: 197
И аз се записвам с термин на 17.03.2020. В 6-та г.с. Simple Smile

# 190
  • Мнения: 41
Здравейте и от мен. Записвам се за групата и аз с радост. След 2 години инвитро процедури сега съм в 8 седмица. Термина кога е не са ми казвали, но т.к. всичко е по часковник, предполагам че става дума за 1вата седмица на март. Трансфера беше на 20.06  в Надежда. Това ми е 1ва бременност и страшно се вълнувам. Вчера на прегледа се видя едно тупкащо сърчице и останах безкрайно очарована - такова вълнение не бях изпитвала. Симпроми почти нямам, освен лек дискомфорт ниско долу, леки болки в гърите  и от време на време киселини.  Продължавам с тежката процедура от инжекции и хапчета за задържане по график, така че част от дискомфорта се дължи предполагам и на лекарствата.
Пожелавам успех на всички  и леко бременеене!!!!

# 191
  • Мнения: X
Здравейте, дами! И аз ще бъда от мартенските мамита 2020 г. В момента съм в 8 г.с. Първа бременност ми е, на 25 години съм и съм много щастлива, че ще бъда майка. Бебето се очаква да се появи на 5-ти март. Two Hearts След две седмици ще имам втори контролен преглед.

До момента имам всички симптоми, които изпитват голяма част от майките през първия триместър, но постепенно се надявам, че ще преминат. Като цяло доста ми се промени режима на хранене - преди закуската ми включваше топла вода, плодове, мюсли. В момента сутрин хапвам първо некакъв сухар или препечена филия, защото ми става много лошо и не мога да стана дори от леглото. Плодове мога да хапна следобед или вечер, защото иначе повръщам от храни и напитки дразнещи стомаха ако ги консумирам до обяд.

Леко бременеене на всички и здрави бебчета на финала! HeartbeatHug

Последна редакция: чт, 25 юли 2019, 12:20 от Анонимен

# 192
  • Мнения: 2
И аз да се запиша в темата. Моят термин е 05.03.2020, в момента съм в 8 г.с и при мен гаденето и повръщането си вървят ръка за ръка,но се надявам скоро да попреминат тези неволи. Забравих да кажа,че това ми е втора бременност. Миналата година имах една неуспешна,която завърши с мисед в 6 г.с .Досега бях 2 -пъти на преглед и всичко върви както трябва. Миналата седмица бебчо беше 12,7 мм. На 14/08 пак съм напреглед,нямам търпение.

# 193
  • Мнения: 4
Здравейте и от мен. Записвам се за групата и аз с радост. След 2 години инвитро процедури сега съм в 8 седмица. Термина кога е не са ми казвали, но т.к. всичко е по часковник, предполагам че става дума за 1вата седмица на март. Трансфера беше на 20.06  в Надежда. Това ми е 1ва бременност и страшно се вълнувам. Вчера на прегледа се видя едно тупкащо сърчице и останах безкрайно очарована - такова вълнение не бях изпитвала. Симпроми почти нямам, освен лек дискомфорт ниско долу, леки болки в гърите  и от време на време киселини.  Продължавам с тежката процедура от инжекции и хапчета за задържане по график, така че част от дискомфорта се дължи предполагам и на лекарствата.
Пожелавам успех на всички  и леко бременеене!!!!

Моя беше на 19.06 пак в надежда при кой лекар си била?

# 194
  • Мнения: 623
Здравейте момичета❤И аз се записвам при вас с термин около 1-ви март.Това ми е трета бременност,предните две бяха неуспешни.Сутрин имам леко гадене,дано и така да си остане,обаче вече ми се струва,че заформям коремче,9 г.с съм.При вас как е?Пожелавам на всички лека бременност и прекрасен пухкав финал❤

Общи условия

Активация на акаунт