Спам тема (усмивки, слънце и вълни - на всеки пожелавам повече такива дни) от 01.07 до 31.07

  • 31 857
  • 3 016
  •   1
Отговори
# 2 985
  • Мнения: 11 505
Всичко ще е наред, Исе!

# 2 986
  • Мнения: 35 950

заглавието "регистратурата на шрьодингер" е дори по-готино от самата снимка

# 2 987
  • Мнения: 15 619
Исе, всичко ще мине леко и добре. Стискам.
ДУ
Събуди ме проклетата аларма, изключих я и пак заспах. Събудих се успана. Сега погледът ми замътен като след и аз не знам какво.
Ама денят е разкошно хубав.

# 2 988
  • София
  • Мнения: 18 685
Исе,всичко ще мине като миг.

# 2 989
# 2 990
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815


Исе, стискам палци!
Да почива в мир приятелят ти, Пънчи!

Днес е празник тук, почивен ден е. Времето е хубаво, само за разходки.

# 2 991
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 405
Мина. Върнаха ми геройчето. Sunglasses Relieved

# 2 992
  • Мнения: 9 567
Мина. Върнаха ми геройчето. Sunglasses Relieved
Браво, Исе, и ти си герой!  Hug Бързо да се възстанови малчо Heart Eyes

# 2 993
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 825
Браво, Исе, че всичко е минало.

Хора...и нечовеци. Давайте идеи за тема на анкета, че не мога да си седна на г*з@ да мисля.

# 2 994
  • На Марс
  • Мнения: 8 713
Браво, Исе, че всичко е минало.

Хора...и нечовеци. Давайте идеи за тема на анкета, че не мога да си седна на г*з@ да мисля.

Защо Жу не може да си седна на гъзягата да мисли анкета? Simple Smile

# 2 995
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815

Полезен съвет за бъдещите тъстове и тъщи Wink.

# 2 996
  • София
  • Мнения: 6 308
Браво, Исе, че всичко е минало.

Хора...и нечовеци. Давайте идеи за тема на анкета, че не мога да си седна на г*з@ да мисля.

Защо Жу не може да си седна на гъзягата да мисли анкета? Simple Smile
Може някой да й го е повредил. Simple Smile
Ще се наложи да мисли права. Joy

# 2 997
  • Мнения: 6 374
Не, бре, тва щот се пече по плажовете и само се завърта налево и надесно, и пак, и пак. С една дума станала е въртоглава. Joy
Браво, Исе! Кога ви изписват?
Холдъне, мятай ги тез изследвания.
Пънчи, как се е случило тва с приятеля ти? Че предполагам е около твоята възраст. Съболезнования! Днес и аз научих за 1 починал човек - под 50 годишен - станало му лошо и набързо. Шантава работа.
Спах до 9 часа и още ми се спи ... вечер пък е доста, доста топло ... май ще почнем с отворени врати навсякъде. Най-много някой да се събуди с котката до него. Joy

# 2 998
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 405
Хора, благодаря за подкрепата!

Единичната стая са ни я отмъкнали вчера (уж в нея ни настаниха, но като не спим там...) и сме с едни малцинствени съквартиранти сега. Начиииии, изслушах сичкото турски и индийски сериал, що има по тв-то + коментар по телефона на живо между майката-придружител от тази страна и родата от другата страна. Синчето ѝ е хванало достанционното и не го пуска, слаломира между сериалите, а тая е боднала слушалки в телефона, сложили са по една в ухо и обсъждат какво гледат с който е на линия. Добре, че в късния следобед ще ни пуснат да си спим у дома и утре ни изписват, че това двойно облъчване може да ме побърка. А за капещия от 5 м върху ламарината пред прозореца климатик няма и да споменавам. Хубаво, че малчо е добре, за останалото стискам зъби...Оммммммм

# 2 999
  • София
  • Мнения: 18 685
Браво Исе,  много чудна новина!
Знам как се чувстваш,бях 3 дни с Бистра със счупен таз от братята рОми.Целата рода идваше.Е преместих се.

Общи условия

Активация на акаунт