Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 807
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 862
Някой получи ли нещо от сникърс за ваучерите

# 106
  • Мнения: 1 775
Някой получи ли нещо от сникърс за ваучерите
На мен ми писаха,че данните са ми приети.

# 107
  • Мнения: X
И аз като гледах списъка си видях името и в двата, но после се презареди страницата и списъка с ваучери се скъси, а мен ме имаше само в кутиите. Забелязах, че погрешка са слели двата списъка в имената за ваучери. Пък и имейлът ми е само за кутия. Явно тяхна грешка, но за миг се зарадвах. Joy

# 108
  • Мнения: 3 020
И аз съм с кутия от Сникърс. Искаше ми се ваучерче, ама явно от професионалните играчи има "по-гладни" за такива награди.  Mr. Green

# 109
  • Мнения: 574
Честито за наградите! Аз си чакам само от Памперс заявената награда. В МАрети съм се включила и може би ще се включа в Милка § Орео. Късметлийски месеца на всички Simple Smile

# 110
  • София
  • Мнения: 14 670
Смилянови и Русинови са на линия, разбира се.
Отникъде нищо, жалко.

# 111
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Честита нова тема ! Simple Smile
Мен ме няма в Сникърс, но не се й надявах много.
Взех си кафето от Нова Бразилия и мострен комплект на Ла Рош. Само от този вид имаха.




# 112
  • Мнения: 679
Този комплект на Виши изглежда страхотен, но тук във Видин не мога да си взема от нито една аптека Sad Все ни няма по промоциите

# 113
  • София
  • Мнения: 9 850
Този комплект на Виши изглежда страхотен, но тук във Видин не мога да си взема от нито една аптека Sad Все ни няма по промоциите
Комплектът е на Ла Рош.

# 114
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436

# 115
  • Лясковец
  • Мнения: 764
И аз така имаше ме във валчерите а сега не.

# 116
  • Мнения: 916
Месеца ми започва добре , печеля от MySparx ваучер за кино Арена

# 117
  • Мнения: 6 529
Няма ме никъде  Sad

Успешен месец на всички!  Peace

# 118
  • Мнения: 1 932
Честито на всички!
И аз съм с кутия Сникърс обаче като попълня формата за получаване на наградата ми изписва невалидно ЕГН и не я приема, а никъде няма поле за ЕГН. Попълвам през телефона. Някой със същия проблем?

# 119
  • Мнения: 14 778
Има поле за ЕГН,предпоследно май беше,накрая е телефона и изпратих. И аз бях през телефона.

Общи условия

Активация на акаунт