Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (88) - юли 2019

  • 100 780
  • 1 824
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Сф
  • Мнения: 10 657
С една капачка на Фюз тий, спечелих абонамент до септември за Ракутен тв- има 10 филма на кръст, голяма тъпотия.Има си Замунда!
Детето ако вземе още чайове може би ще се включа за слушалките ли що беше с 5 капчки, но е на лагер в момента а там капачки няма Simple Smile

# 1 636
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
Стига сте се вкарвали във филми за личните данни и моите са изтекли, но няма да сменям нищо. Да видим какво могат да направят с тях...
дано не видиш. страшно много неща могат.
Не съм съгласна, как така не се запритесниха хората, че всичките им данни са видим в търговски регистър...


по темата мрън мрън, този месец нищо от никъде...

# 1 637
  • Мнения: 344
чии данни в тр? на 3 пъти по-малко хора.

# 1 638
  • София
  • Мнения: 1 522
Има пусната малко по надолу Rolling Eyes
Печеля енциклопедия от ДСК явно хич няма желаещи че се класирах с нашите 16 от 20 точки.

Къде видяхте какво печелите Simple Smile Аз виждам само за първият период Simple Smile

# 1 639
  • Сандански
  • Мнения: 1 696
Чопъра от калиакра гаранция има ли? Simple Smile

# 1 640
  • Мнения: 844
Чопъра от калиакра гаранция има ли? Simple Smile
Ако има вероятно важи с бележката за получаване от Лео Експрес....
Има ли неполучени чопъри ? Телефона от който звъняха не е активен.

# 1 641
  • Мнения: 3 783
Има колонки игра 1 и игра 2 в ДСК .

# 1 642
  • Вестерос
  • Мнения: 38 237
чии данни в тр? на 3 пъти по-малко хора.
Не са 3 повече са, но е факт, че на много хора могат да се намерят данните им от личната карта и без да имаше теч от нап. Естествено не омаловажавам случило се.

# 1 643
  • Мнения: 1 202
Влязох от facebook от страницата на НЛ на рекламата им за детелинки на късмета, даде ми 5 бонус игри! На другите профили пробвах същия номер, но не даде!  Спечелих 1лв, който после го загубих!

# 1 644
  • Мнения: 344
А1 пращат смс-и. ако заредите 30 лв нещо си - 30 игри в НЛ дават. тъпотии.

# 1 645
  • Мнения: 3 125
Здравейте.Аз от 6 опита със скреч картите на Банкя/Роса,имам 6 чаши.Значи вървят първа колона започва с чаша,после усмивка,после чаша и т.н.Втората започва с усмивка,после чаша.Дано да сте ме разбрали и да ви помогна.

# 1 646
  • Мнения: 5 435
Влязох от facebook от страницата на НЛ на рекламата им за детелинки на късмета, даде ми 5 бонус игри! На другите профили пробвах същия номер, но не даде!  Спечелих 1лв, който после го загубих!
Може ли малко повече инфо как взехте тези бонус игри!?

# 1 647
  • Мнения: 1 202
Влязох от facebook от страницата на НЛ на рекламата им за детелинки на късмета, даде ми 5 бонус игри! На другите профили пробвах същия номер, но не даде!  Спечелих 1лв, който после го загубих!
Може ли малко повече инфо как взехте тези бонус игри!?
И аз не мога да си го обясня, излязоха на екрана и започнах да ги играя! Освен да съм хакнала и аз играта! Smile

# 1 648
  • Мнения: 6 682
Здравейте.Аз от 6 опита със скреч картите на Банкя/Роса,имам 6 чаши.Значи вървят първа колона започва с чаша,после усмивка,после чаша и т.н.Втората започва с усмивка,после чаша.Дано да сте ме разбрали и да ви помогна.

Благодаря за инфото, но не вървят така.
На първа колона не са чаша, усмивка, чаша, усмивка и тн. На листа, който трих преди малко на първа колона имаше 3 последователни усмивки. И аз реших да изтъркам веднага под 3те усмивки и пак беше усмивка.

Последна редакция: пт, 26 юли 2019, 16:18 от marinadp

# 1 649
  • Мнения: 4 841
Значи картите са различни.

Общи условия

Активация на акаунт