Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 143 559
  • 3 315
  •   1
Отговори
# 2 715
  • София
  • Мнения: 9 977
Виртуална почерпка за здравето на Джорджи и на моя принц (малко по-голям от него)

Последна редакция: пн, 22 юли 2019, 09:42 от Lana

# 2 716
  • Мнения: 8 892
Да ти е жив и здрав!

Засега Джоржито ми е любимец от кралските деца.

# 2 717
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Лана да ти е жив и здрав  bouquet
И на Джорджи ЧРД Wink

На мен ми харесват норвежките принцеси. Не виждам смисъл да се спори кой как вижда някого след като имаме различни възприятия за красота.

# 2 718
  • Мнения: X
Aз в случая не коментирам дали норвежките принцеси са хубавки, симпатични и приятни, а дали са "ужасно красиви" - ами не са.

А Шамандурек преди връзката си с норвежката принцеса е имал 8-годишна връзка с....мъж.
https://ru.hellomagazine.com/monarkhi/novosti-monarkhov/31965-bo … zlyublennogo.html

Тук още една статия
www.dailymail.co.uk/news/article-7028185/The-L-based-shaman-spir … ncess-Martha.html

# 2 719
  • Мнения: 10 400
Nature Zap ЧРД на Джордж и Короната*
да я носи с лекота като пра - баба
и  усмивка като мама и баба ..Hug

# 2 720
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Марта Луисе е ужасно красива и има невероятно излъчване. Разкошни очи и усмивка. Типична скандинавска красота - норвежко-датска комбинация.

Това е "ужасно красива" жена-елф:



А ето я Мис Норвегия:

# 2 721
  • Мнения: 47 982
Те са красиви, но по-скоро по скандинавски нагласени, или ненагласени, не знам как да го кажа. От беглите ми посещения в скандинавски страни- много са красиви, но доста естествени. Без особен блясък, грим, прически, а дрехите направо оле мале( за нашия вкус)
То освен Кейт и Летисия, и може би Мери, повечето аристократи са горе долу такива Simple Smile Гледаш и се чудиш при всичките им пари и възможности, що са като сдъвкани и изплюти и със мода като от секънд хенд Simple Smile

# 2 722
  • Мнения: 8 578
Още тиари.😄😄😄 Тези са притежание на британски лейдита:
Скрит текст:
1.The York Diamond Tiara

Кралското семейство поръчва чисто нова тиара на Garrard за сватбата на принц Андрю и Сара Фъргюсън.
След развода си остава при нея.
Най - вероятно една от дъщерите и ще я наследи.

2.The Gloucester Honeysuckle Tiara



Създадена е за кралица Мери през 1914г.
В центъра може да се сложи смарагд или розов топаз.
Херцогинята на Глочестър - Биргит я е наследила от свекърва си.

3.The Cartier Indian Tiara

Първоначално е принадлежала на принцеса Мари Луиз. Най - вероятно е създадена в началото на 1900те от Картие.
Притежава я Биргит, Херцогиня на Глочестър
Сапфири, диаманти, перли

4.The Cambridge Sapphire Parure

Създадена е в началото на 1800те и е носена често от кралица Мери. Може да се носи и като колие.
Диаманти, сапфири.
Продадена на търг през 1998г.

5.The Festoon Tiara

Лична тиара на Ан, подарена и е през 1973г. от търговска компания. Заета е за сватбата на снаха и Оутъм.

6.The Aquamarine Pineflower Tiara


Тази тиара се носи по - рядко. Принадлежала е на Кралицата Майка, която я получава като подарък от съпруга си. След това я подарява на Ан за сватбата и с Марк Филипс през 1973г.

7.The Cubitt-Shand Tiara

Камила я е наследила от баба си Соня Кепел.

8.The Meander Tiara

Принадлежала е на принцеса Алис Батембергска. В един момент е притежание на Кралицата и тя я подарява на дъщеря си Ан. Зара я носи на сватбата си.

9.The Kent Diamond and Pearl Fringe Tiara

Била е на кралица Мери. Сега я притежава Херцогиня Катрин Кентска.

10.The Kent City of London Fringe Tiara

Лондон(The city of London) подарява тази тиара на принцеса Марина за сватбата и.
Принцеса Майкъл ъф Кент, която е снаха на Марина я наследява.

11.The Teck Turquoise Tiara

Създадена е 1850г. и 1912г. е преправена за кралица Мери. Има цял комплект с брошки, обеци, пръстени и колие.
Притежава я Биргит, Херцогиня на Глочестър.

12.Lady Sarah's floral tiara


Създадена е 1994г. Направена е от 3 брошки на Маргарет, които са сватбен подарък от съпруга и.
Тиарата е наследена от дъщеря и лейди Сара Чато.

13.The Iveagh Tiara

Тиарата е сватбен подарък за кралица Мери от Лорд и лейди Iveagh през 1893г.
Диаманти и платина
Притежава я Биргит, Херцогиня на Глочестър

14.The Ogilvy Tiara


Направена е за принцеса Александра ъф Кент и все още е нейно притежание.
Тичинките на цветчетата се сменят. Могат да бъдат перли, сапфири или тюркоази.

15.Queen Mary's Boucheron Loop Tiara

Не съществува вече.
Направена е от Бушерон през 1902г., а през 1911г. е развалена и диамантите са използвани за Delhi Durbar Tiara.

16.The Surrey Fringe

Подарък е на кралица Мери. През 1914г. е развалена и диамантите са използвани за други тиари.

17.The Nizam of Hyderabad Tiara


От тази тиара само 3те брошки с форма на роза съществуват все още.
Създадена е от Картие през 1939г. и 1973 е развалена. Диамантите и са образували друга тиара - Burmese Ruby Tiara.

18.The Kent Festoon Tiara

Създадена е в началото на 1900те. Принцеса Майкъл ъф Кент я е наследила от свекърва си.

# 2 723
  • Мнения: 6 292
Номер 5 е страхотна!

# 2 724
  • Мнения: X
На мен ми харесаха 6 и 8 - и двете са на Ан.
Шестата е много пищна с тези сини камъни.
Кой знае колко е неудобно с тези тиари. Аз трудно търпя на главата си нещо, различно от шапка и явно не ставам за принцеса....Joy

# 2 725
# 2 726
  • Мнения: 8 892
Шестата е много пищна с тези сини камъни.
Харесвам много аквамарина като камък, но големите правоъгълни камъни придават по-груб вид на короната. И все пак, бих я взела, ако някой ми дава.Simple Smile

# 2 727
  • Мнения: 4 381
Елеонора, разбрах отдавна, че нищо хубаво нямаш да кажеш за норвежците по принцип без да имаш каквито и да е лични впечатления. Какъв обаче е смисъла на втората снимка? Подигравателен за външния вид на една възрастна жена? Изпростяваш в омразата ти. Стегни се.

Ето ти една Мис Норвегия и приключвам да ти отговарям на оффтопика

Скрит текст:

# 2 728
  • София
  • Мнения: 14 683
Тази херцогиня на Глорчестър добра колекция има. Явно има поводи да ги носи, макар че на съвременно облекло ми изглеждат като на свинче звънче. За мен тиарите отиват само на едновремешните пищни рокли.

# 2 729
  • София
  • Мнения: 10 326
Леле, Кейт колко свежа е била само до преди няколко години. Всички остаряват, само аз си седя все на 25 Joy.
На Джордж зъбчетата му са умалели за главицата. Скоро ще има нови постоянни и големи. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт