Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 143 692
  • 3 315
  •   1
Отговори
# 2 025
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
ММ говори със селски американски акцент. Дори това е важно. Подпира се на него, бута го ... какви са тия обноски, какво е това чудо? С Бионсето са си лика-прилика.

# 2 026
  • Мнения: 9 776
English politeness vs American charm

# 2 027
  • Bristol
  • Мнения: 9 369
Но не съм съгласна за Хари. Той е част от Кралското семейство. Дори на 20, не можеш да лежиш на пода по гол задник, да размяташ сфастики и да показваш знака на Хитлер. Куца нещо при него.
То и при нас нещо куца сигурно, зрели жени, някои със семейства и по няколко дечурлига, за да си губим времето с дни да ги дискутираме. Толкова по-интересни и значителни неща можем да направим в живота си.
Обаче благодарение на тази тема, вече се обзаведох с два тоалета. Единия е пола подобна на тази на Мегън от тенис мача, също с черно коланче, но ще я комбинира с черно боди, защото и аз не съм фиданка Simple Smile

# 2 028
  • Мнения: 3 656
ММ говори със селски американски акцент. Дори това е важно. Подпира се на него, бута го ... какви са тия обноски, какво е това чудо? С Бионсето са си лика-прилика.
Но, и дете му роди!
Чудо голямо, била селянка! Брей, големите граждани дето сме!

# 2 029
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
То и при нас нещо куца сигурно, зрели жени, някои със семейства и по няколко дечурлига, за да си губим времето с дни да ги дискутираме.
Ами ... защо да ни куца?

Аз си падам по традициите. Много ме кефят Уилям и Кейт като семейство. Харесва ми това, че някои от кралските фемилита са пример за много млади хора.

Някои не, разбира се.

Но, и дете му роди!
Чудо голямо, била селянка! Брей, големите граждани дето сме!
Ако не си разбрала, говорех за английските аристократи, за които една цветнокожа американка е нещо по-долно от паплач.

И какво като му е родила дете?

# 2 030
  • Мнения: 3 632
English politeness vs American charm
Charm ли е това нейното? Интересно какво мислят американците. Но и те са толкова различни, че едва ли ще има единно мнение.

# 2 031
  • Мнения: 48 009
Роди му дете, но...цял свят я критикува за едни и същи дребни неща- ръката на корема, висенето на ръката му, тоалетите и т.н. До степен да се заплашват гражданите да не пишат коментари против нея...а тя прави сякаш напук Simple Smile Странно е

# 2 032
  • Мнения: 3 656
Странно е, че спорим за хора, които не познаваме!

# 2 033
  • Мнения: 48 009
Не спорим, а ги обсъждаме, особено клюките Simple Smile
Лично аз подхождам по тази тема като на сеир, какъвто е организирано да бъде. За поданиците им, но и за света. Все пак те са сила, Фирма, хора с определени привилегии, но и задължения( от сорта хляб и ЗРЕЛИЩА Wink ) и не ми е гузно. Това им е работата. Да се показват и ние да ги гледаме и обсъждаме Wink

# 2 034
  • Мнения: 9 776
English politeness vs American charm
Charm ли е това нейното? Интересно какво мислят американците. Но и те са толкова различни, че едва ли ще има единно мнение.
Иронично беше, ама ми “избяга” емотикона.
Зад английската любезност обикновено се крият не особено приятни неща. Американците, които аз съм срещала, са шумни, първични и “естествени”.

# 2 035
  • Мнения: 3 632
А, спорим. Клюкарим си любезно. Дори изтънчено. Какви неща се пишат от двата лагера в Туитър, ум да ти зайде...

# 2 036
  • Мнения: 3 656
А, спорим. Клюкарим си любезно. Дори изтънчено. Какви неща се пишат от двата лагера в Туитър, ум да ти зайде...
Значи всички пеем в общия хор!:grinning:

# 2 037
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Е сеира в темата го има откакто ММ стана снаха  Joy значи пак е полезна с нещо иначе ние какво щяхме да обсъждаме. Като зачезне и темата спира, освен ако не се присети някой за нея  Laughing

# 2 038
  • Мнения: 9 776
Е сеира в темата го има откакто ММ сатана снаха  Joy значи пак е полезна с нещо иначе ние какво щяхме да обсъждаме. Като зачезне и темата спира, освен ако не се присети някой за нея  Laughing
Илейн!!!

# 2 039
  • София
  • Мнения: 9 997
А, спорим. Клюкарим си любезно. Дори изтънчено. Какви неща се пишат от двата лагера в Туитър, ум да ти зайде...
Само чай и малки сандвичи дето не сме си устроили следобедно Simple Smile (за мен без авокадо, моля! Wink)
Темата ни е чудесна...от време на време прехвърчат искри, но то без малко "спор" ще е безинтересно...

Общи условия

Активация на акаунт