Кралски работи и клюки - юли 2019

  • 143 697
  • 3 315
  •   2
Отговори
# 2 085
  • Мнения: 9 791
Всеки шоколад има скрита в ръкава си картата на расизма и я вади при абсолютно всеки удобен случай.
“Роднините” на шейха имат такава за дискриминация, която дори по-успешно разиграват с повод и без повод.

# 2 086
  • Мнения: 4 076
Блатник ми харесва много.Харесва ми тънкия й нос,ненадутите  устни,леко хищното изражение от втората снимка,която предпочитам пред баналната първа.Натурална ми е.
Шейха беше съпругът на булката-беглец,нали така?Да каже Хая в какво го обвинява и тогава да го съдим.Но принципно съм на женската страна,дори и да е виновна,защото промени си трябват в арабския свят.
Мегън не може да свърши зле,може единствено да се прости с мечтите си,което вероятно става.В Англия или САЩ,тя има какво да продаде,държи козове.Учудвам се,но приемам,че я намирате сладка.Не бих се спряла погледа,ако не беше станала известна.
Да,наистина е смешно,че Ариел,Агент 07,Орфей ще се играят от чернокожи.Айде сега и Брад Пит да изиграе Шака Зулу и съвсем спирам да гледам.Имам си лични изисквания за автентичност.
Млъквам и отивам да се дивя на бижутата.

# 2 087
  • Мнения: 8 578
Те и Уил и Кейт се срещат с Бионсето, но само се ръкостискат. За тях прегръдка няма.😂
Според мен цялото това нещо Меган - Бионсе, още от портрета, си е чист ПР в полза на певицата.

# 2 088
  • Мнения: X
Четох, четох назад в темата, но не виждам никакви коментари за българското царско семейство. Някой да знае нещо по темата? Последният ми спомен беше, че принцесата (Калина?) се омъжи за моряк. Или съвсем бъркам.

Има коментари назад по темите, но са малко.
Калина живее в Мароко със съпруга си и Симеон-Хасан. Бистрили сме я много за нейните операции, какво и има точно, болна ли е, наркоманка ли е.
Кирил Преславски също скоро го обсъждахме, както и дъщеря му.

# 2 089
  • Майничка
  • Мнения: 12 619
Ще се намести момата, ще улегне... или няма. Laughing
Хари сигурно толкова е свикнал да му свиват сърмите, че вече е хванал цаката как да минава по тънката лайсна, без да си дава много зор.  Ако жена му усвои този дзен, ще й е спокойно, ако не - поне ще натрупа опит за  сериал от типа "Богатите също плачат".

Сравнението м/у ММ и Грейс Кели е възможно само на пръв поглед -   бекграундът на Кели откъм семейство, възпитание, контакти (че и имидж) е в пъти над това на херцогинята на Съсекс. И принц Рение, и Г.К. (поне първоначално), и Монако печелят доста от тогавашната сделка. Кой и какво печели от сегашната предстои да видим.  

# 2 090
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220
Четох, четох назад в темата, но не виждам никакви коментари за българското царско семейство. Някой да знае нещо по темата?

Има за нашите Сакскобургготски (от преди една година де) - https://bg-mam.ma/p/1059693/37265592

Тази е темата, на чийто първи пост е линка горе - https://www.bg-mamma.com/?topic=1059693

# 2 091
  • Някъде там
  • Мнения: 16 144
Четох, четох назад в темата, но не виждам никакви коментари за българското царско семейство. Някой да знае нещо по темата? Последният ми спомен беше, че принцесата (Калина?) се омъжи за моряк. Или съвсем бъркам.
Те са много години заедно.Имат момченце,Симеон-Хасан.

Ето нещо от 24часа за операциите и.
https://www.24chasa.bg/novini/article/7030926

# 2 092
  • На морето!
  • Мнения: 5 769
Сравненията на ММ с Летисия и Грейс Кели са несправедливи. Има далеч по-неприятни особи, дори такива със синя кръв, които изглеждат в пъти по-нелепо, въпреки потеклото и възпитанието си.
ММ ще се научи, но дано не се обезличи като КМ и наистина да избере за свой кумир някой извън британското кралско семейство.

# 2 093
  • Мнения: 9 680
Мале, пак като видях колко отговори има в темата и реших, че са качили Дукесата на кораба за Новия свят. Stuck Out Tongue Winking Eye
Какво пише на тортата на Шейха, че не разчитам добре? "Най-добрият баща" ли?

# 2 094
  • Мнения: 8 578
Пише: Честит рожден ден на най - добрия баща в света.

# 2 095
  • Мнения: 48 014
Заобиколил се е с тези сладки дечица, но утре ако някое от тях наруши някой обичай, просто ще го убият с камъни...ами не го разбирам. Предпочитам да гледам на коя страна е фльонгата на Кейт или Мегън, коя да е друга глупост, но не и арабския свят.

# 2 096
  • Мнения: 5 848

Селин Дион без Рене Анжелил тотално загуби себе си. На човек дори не прилича. Да не говорим колко лош световен пример за анорексия е. Жалко за таланта й.
Да,така е.Без Рене загуби посоката.Разбирам я.Остана сама с три момчета в трудна възраст,носи пълна отговорност за цялата им компания и кариерата си,з ден след като ракът отнесе Анжелил,взе и брат й.Да не говорим,че и тя е в трудна възраст.Никак не й е лесно,отклоненията са разбираеми.Но Джоли е съвършено различна визуално и като излъчване,няма начин,мисля,че е слух.С тази специфична физиономия не им идва на ум актриса,която да я изиграе...вие сещате ли се?
Мерил Стрийп, с подходящо гримиране.
Проблема й е, че от 13 годишна Рене Анжелил е давал посоката, до деня на смъртта му. Разбира се, децата, семейството и др.подобни са утежняващи обстоятелства, но не са основният фактор. В такава връзка като нейната, една жена никога не намира себе си и ако гледаме реалистично - практически е невъзможно да го направи на 46 години.
Тя в момента направо се самоунищожава и за това външния й вид направо "крещи" !

# 2 097
  • Мнения: 3 743
Най-добрият баща пише, ама Радика написа, че това са внуците, та не разбрах съвсем.🤔

...

В кажете, ако знаете някакви интересни книги за Романови, тип като тези на Филипа Грегъри за Тюдорите - да са лесни за четене, ама и да са донякъде исторически коректни? Аз съм захванала една на Саймън Себаг Монтефиоре, ама си е тухла и се чете мъчно.

# 2 098
  • Мнения: 9 680
Ясно, думата "баща" не разчитах хубаво.

Заобиколил се е с тези сладки дечица, но утре ако някое от тях наруши някой обичай, просто ще го убият с камъни...ами не го разбирам. Предпочитам да гледам на коя страна е фльонгата на Кейт или Мегън, коя да е друга глупост, но не и арабския свят.
+ 1
Не ме умиляват, ама грам! Не разбирам как не им трепват сърцата за собствените деца. То религи, то нрави, то традиции, ама това е детето ти, за Бога/Аллах! И за Шейха се отнася и за най-обикновения му фанатичен роб.

# 2 099
  • Мнения: 3 656
Отвратително изглежда арабинът!
Не умилява в мен нищо! Лъха от снимките фанатизъм и тирания !

Общи условия

Активация на акаунт