Лидл 129 - Юлско-ваучерна (отново)

  • 86 990
  • 1 457
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 6 713
Момичета, имате ли впечатления от уреда им за сушене на плодове и зеленчуци?
Много обичам сушени чери домата и се чудя дали да си го купя или да продължавам да ги суша във фурната на вентилатор и ниска температура .... ама много време ми отнема ....
Имам такъв уред на друга марка, безценен ми е. Нямам фурна с вентилатор, суша плодове и зеленчуци на уреда.Зареждам и оставям да работи. По някое време размествам тавичките или махам тези, на които продуктите са вече готови.

# 661
  • София
  • Мнения: 1 078
Хубаво ли е сиренето на Железница?Thinking
В нас също се одобрява сиренето на Железница.

# 662
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Царевицата в микровълнова става доста лесно и бързо и я правя така от години Wink Кочаните се оставят с поне 3-4 слоя листа, като понякога оставям всичките дори. Само "косата" намалявам. Слагам ги в голяма чиния или директно на въртящата се чиния на фурната, без да се захлупват с нищо, пуска се на пълна мощност, като на кочан се слагат по 4 минути т.е. 1 кочан - 4 минути, 2 кочана ако правя нагласям на 8 минути и така. После само вадя да изстинат леко, махам листата, мажа с масло, соля и ...освинването започва Grinning

# 663
  • Мнения: 9 525
Царевицата в микровълнова става доста лесно и бързо и я правя така от години Wink Кочаните се оставят с поне 3-4 слоя листа, като понякога оставям всичките дори. Само "косата" намалявам. Слагам ги в голяма чиния или директно на въртящата се чиния на фурната, без да се захлупват с нищо, пуска се на пълна мощност, като на кочан се слагат по 4 минути т.е. 1 кочан - 4 минути, 2 кочана ако правя нагласям на 8 минути и така. После само вадя да изстинат леко, махам листата, мажа с масло, соля и ...освинването започва Grinning

аре бе Open Mouth
вчера взех някакво бяло купажно вино от лидл от южна африка /те имат една серия южно африкански с едно уникално сред тях - пинотаж, но е червено/. хареса ми, много интересно.

# 664
  • София
  • Мнения: 2 434
Момичета, имате ли впечатления от уреда им за сушене на плодове и зеленчуци?
Много обичам сушени чери домата и се чудя дали да си го купя или да продължавам да ги суша във фурната на вентилатор и ниска температура .... ама много време ми отнема ....
Имам такъв уред на друга марка, безценен ми е. Нямам фурна с вентилатор, суша плодове и зеленчуци на уреда.Зареждам и оставям да работи. По някое време размествам тавичките или махам тези, на които продуктите са вече готови.
Благодаря за отговора.

# 665
  • Мнения: 18 990
  Здравейте, можете ли да ме насочите, ако е коментирано как се монтира комарникът за врата? Има ли видео или нещо подобно?

# 666
  • Пловдив
  • Мнения: 40 766
  Здравейте, можете ли да ме насочите, ако е коментирано как се монтира комарникът за врата? Има ли видео или нещо подобно?
в нета би тр.да има клипчета.

# 667
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Да си кажа мнението за чаршафите. Дъщеря ми взе 1 тъмносин с ластик /най-големият размер/ и 2 на синкавите цветя от торбите. Днес ги изпрах и открих една дупка с бримка на този с ластика, а и е много тънко и лигаво трикото. Торбите си останаха твърдички. Не препоръчвам, но девойките си ги харесаха  Laughing

# 668
  • Мнения: 18 990
в нета би тр.да има клипчета.
Има за модела от минали години, който е от 2 части, които се събират с магнити. Търся за тазгодишния, много ми е слаб нетът и се губи постоянно, ако знаеш наистина за такова клипче, покажи го, защото и до утре няма дажуспея да намеря, ако трябва да ги прегледам всички.

# 669
  • София
  • Мнения: 5 547
Няма ли отстрани на кутията указания? На мрежата за прозорци има и не е сложно, разбира се веднага.

# 670
  • shumen
  • Мнения: 18 015
Чаршафи имам и аз и нищо им няма.
Царевица и у нас много се яде,но това за правенето в микровълнова и аз не го знаех.

# 671
  • Мнения: 735
Здравейте! Бебешката козметика в Лидл хубава ли е и дали е подходяща за новородено?

# 672
  • Мнения: 35 110
Точно за новородено не бих ползвала тази козметика. Може би по- късно, когато съм сигурна, че детето няма проблемна кожа.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Уредът ми за прозорци не е в ред. Спря да работи внезапно, реших, че е изтощена батерията. Слагам да се зарежда - индикаторът свети синьо, демек е заредена. Опитвам да включа - примигва синьо за секунда и до там... Ей, много ме е яд. Утре ще ходя да се разправям.

# 674
  • Мнения: 68 646
Повечето светят зелено...сега прегледах 5 модела в сайта - не намерих такъв със синя индикация за заредено. Не че е важно...стана ми любопитно.

Защо не го оставиш все пак 2 чАса включен? Въпреки индикацията че е уж зареден...друго не ми хрумва.

Общи условия

Активация на акаунт