Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 404
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 630
  • Русе
  • Мнения: 1 097
https://www.youtube.com/watch?v=FE-ew1oS794 -Мама гуру - прекрасна! Браво, ще си следва нишата по специалността.

# 631
  • софия
  • Мнения: 2 915
Не виждам нищо лошо, ако Пепе е завела Сиена. Моето дете беше 2 месеца и половина, когато го заведох, вреди нямаше. Големият беше на 9 месеца, но е роден септември и няма как да е по-малък на морето.

# 632
  • София
  • Мнения: 1 580
Моите деца и двете съм ги водила на море с мъжа ми преди да навършат годинка. Мъка си е, пазене, определено не е почивка и категорично не става само за един родител с две малки деца да пробва подобни неща. Много добро решение е да вземе само София.

# 633
  • Мнения: 9 486
Я, дайте темата за морето да погледам сеир 😃

Голямото ми дете заведохме на море на 6м, сега и малкото ще ходи на около 4м, живи и здрави.
Това всъщност ни беше най-спокойното море с дете. Беше кротко бебе и си спеше спокойно в количката на сянка, а ние се плацикахме в морето.
Следващата година вече като проходи, започна интересната част и почивките ни приключиха. 😃

Пепето разбираемо ще й е трудно сама с двете деца и може би затова Сиена я няма.

Но аз като “млада майка” 😃 на две деца, ще ми е съвестно да взема едно, а другото не. Или и двете, или никое. Поне на този етап считам, че така е честно, не знам...
Имам в обръжението си няколко примера на делене на деца, които вече пораснали не са в особено топли отношения и тази тема ми е чувствителна. Много ме притеснява едното дете да не бъде пренебрегвано и се чувствам несигурна като майка на две.

# 634
  • Мнения: 35 144
Тази дама всеки ден има по хиляди сторита на ден!

# 635
  • Мнения: 3 020


ИнфлуенЦърките да се припознаят сами, да не посочвам  Mr. Green

# 636
  • Русе
  • Мнения: 1 097
Наше близко приятелско семейство към момента с две деца процедират така (на 1,5г и 4г) - всеки един с едното дете поотделно: примерно: таткото отива на планински поход взема голямото (момче); докато майката е с момиченцето; после майката взема баткото на море, таткото гледа бебето, а с двете деца ,ако са всички заедно.

# 637
  • Мнения: X
Скрит текст:

Шоповица се разпени 😆

# 638
  • Мнения: 787
Гочеф не я следя,но чета тук за множеството и колаборации,бебе в кутия и т.н..някак неестествено ми идва последния и пост в Иг.
П.п.Ми,и аз се изказах за 2г.възраст във въпросната тема ,ама ..все тая,който както иска.Само едно ме човъркна..и реагирах остро,защо аджеба се плюе на труда на специалисти педиатри.Ама, положение анти конти..

# 639
  • Мнения: 6 891
И тази дама ли вече е свикнала да говори като на детенце преди да роди? Бъдещо мамче, коремче, бебенце. Ай, че слядурчесто. От от утре да почва и с гръбче и папкане.
Не винаги изглеждат перфектно бъдещите мамчета, какво да направим...
Освен това като гледам въпроса, изглежда като зададен от дете. Чудо станало.

# 640
  • Мнения: X
И на мен ми се стори, че дете е задало въпроса, не е нужно чак толкоз да се пени. Не съм останала с впечатление пък подобни въпроси да подтикват майките да ядат повече, но нека раждалите дами да кажат. Поне в обкръжението ми, повечето бременни се радват, като им кажат, че им е малко коремечто и не им личи. Ама сигурно те не са толкова чувствителни, знае ли човек... И все пак ми се струва, че вкарва излишен патос, едва ли питащият е имал намерение да я обиди.

# 641
  • Мнения: 6 930
Според мен, Пепона е постъпила правилно, че не е взела Сиена на море. Ако човек иска да ходи на плаж, наистина не е много добре, ако е под годинка, че и повече, да излага детето на тоя ад. Последствията от слънцето идват години по-късно, а е доказано, че най-много от вредното въздействие на слънцето се акумулират точно в ранна детска възраст. Не че е невъзможно да вземе Сиена, но със сигурност би трябвало ходи до плажа само на прибежки. А и сам родител с две малки деца на плаж си е тегавко. Макар, че Ели със сигурност ще ѝ помага.
Само да кажа, че най-накрая стигнах до Emigrate to Australia и вече съм абонат. Много ми харесват клипчетата!

# 642
  • София
  • Мнения: 2 666
Според мен не е редно да вземеш едното дете и да отидете на море, а другото да го изпратиш отново при бабите. Въпреки че децата са малки от сега се изгражда връзката между тях. Щях да я разбера ако например малкото имаше слънчева алергия или някакъв здравословен проблем. Много е лесно да вземеш голямото и хайде на почивка.

# 643
  • Мнения: 4 397
https://youtu.be/WlFslyza5z4
Много се смях на това видео - реакция на филма After (тип Здрач боза, обаче с актьора на младия Волдеморт от сиропиталището от ХП и нечистокръвния принц). Момчето прави реакции на цели филми от към 2005 насам и е пълен cringe.
Дилъъън Heart Първата ми ютуб любов! Имаше страхотен друг канал, в който реагираше на музика - от най-новите албуми, до стари неща, които никога не беше слушал. Той призна, че не слуша много музика и беше интересно да се слушат анализите му на класики от съвременната поп култура.
Страхотен образ е, жалко, че не е много популярен.

# 644
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Дилън го открих заради вас, за което съм ви благодарна. Много се смях с няколко негови реакции следобяд.

Общи условия

Активация на акаунт