Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 180 965
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: X
Хахахаххаха, вече ти се е скарала Joy

# 676
  • Мнения: 9 483
Бахахсхах 🤣 какво значи, че в случая не рекламира продукта?

Снимала е бутилката централно, отбелязала ги е - това, ако не е реклама?!?
Или не са й платили? Еми, минала се е, реклама си е от всякъде 🤣

# 677
  • Мнения: 1 869
Налазвайте, докато е в настроение....Явно е отворена за диалог..Grinning

Давайте, докато Съмърсбито има ефект. Satisfied

# 678
  • Мнения: 9 483
Налазвайте, докато е в настроение....Явно е отворена за диалог..Grinning

Давайте, докато Съмърсбито има ефект. Satisfied

Щом е излязла навън по пижама, значи има УАУ ефект 🤪
ще го пробвам и аз това самърсби 😆

# 679
  • Мнения: X
Бахахсхах 🤣 какво значи, че в случая не рекламира продукта?

Снимала е бутилката централно, отбелязала ги е - това, ако не е реклама?!?
Или не са й платили? Еми, минала се е, реклама си е от всякъде 🤣
Купила си е една бутилка, тагнала е за да й дадат каса!

# 680
  • Мнения: 6 872
Аз не и виждам коментара. Защо така?

# 681
  • Мнения: 931
Щото ги е изтрила 😀.Константина ми е само зъби Simple Smile поне не са лоши(пупу)

# 682
  • Мнения: X
Значи...раздвоена съм. Хем не ми харесва рекламата на Константина - тъпо е кърмеща да рекламира напитки с алкохол в тях, но в същото време така се радвах на детската количка на една приятелка, която има приставка, в която може да сложиш кенче бира (сигурно е за вода, ама аз си представих бира вътре). И си мислех колко яко - разхождаш бебето в парка, докато си пийваш студената бира JoyJoyJoy

# 683
  • Мнения: 1 869
Може да си блокирана, въпреки че тоя Инстаграм е толкова бъгав, че...

Скрит текст:

# 684
  • Мнения: 6 872
Благодаря, Yogurina. Не ме е блокирала, аз досега никога не съм и посещавала профила и днес научих коя е.

# 685
  • Мнения: 41
От коментара на шопова разбирам че явно ще пази талия,току виж напълнее по време на бременноста,за мен точно в този период човек трябва да изостави страховете си и да се храни с това което му се преяжда,ок ще качиш някое килце после пък ще го свалиш какво толкова,явно вс искат да изглеждат като манекенки:-)
Аз не мисля, че тази мацка някога е била над 50кг и си има някаква идея, какво точно означава да се ограничаваш/гладуваш. Според мен м/у хелти храненията покрай мъЖо й, тя си ръфа Фафли, чипсчета, шоколадчета и те така. Просто си е кльощавела като Пепа

# 686
  • София
  • Мнения: 1 210
Ето най-после една нормална снимка на скоро родила жена:
https://www.instagram.com/p/By3AKgrJOOj/
аман от плоски кореми, големи пазви и детокси!

На мен някак неестествено ми изглежда този корем.

Сега загледах описанието - тагната е някаква друга бременна и мъжа й. Но не разбирам какво пише.
Та ми се струва и на мен, че тази на снимката си е още бремненна.

Още е бременна, пише, че  една малка радост e с тях за няколко седмици и очакват още една.

# 687
  • Мнения: 2 058


Не са добре тези хора, честно 😂😂😂

Такива клипове трябва да се докладват и свалят от ютюб  Sick . Много е жалко това момиче.

Алкохол + басейн...може да завърши доста трагично.

# 688
  • Мнения: 181



Този малък гений, след като научи азбуката, вече и по фестивали ходи. Мама е зеро уейст, детето не ...

# 689
  • Мнения: 6 930
Значи...раздвоена съм. Хем не ми харесва рекламата на Константина - тъпо е кърмеща да рекламира напитки с алкохол в тях, но в същото време така се радвах на детската количка на една приятелка, която има приставка, в която може да сложиш кенче бира (сигурно е за вода, ама аз си представих бира вътре). И си мислех колко яко - разхождаш бебето в парка, докато си пийваш студената бира JoyJoyJoy

Имам и аз такава приставка, но върши работа само, ако стоиш на една място. По нашите тротоари, ако имаш бира или кафе, забучено там, шанса да се изплиска е 99% Joy
Аз също не виждам коментари под снимката на Константина. Мен лично не ме притеснява, че е пила един сайдер, но чак да ги тагва... Прекалено рекламно ми идва. #tacky Пий си там тихо и кротко, кому е нужно да ги рекламираш чак. Или да просиш спонсорства по тоя начин...

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 00:28 от tuali

Общи условия

Активация на акаунт