Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 104
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Чудя се ВалериЕ и Мартинчо защо обикалят толкова след като не знаят елементарни неща, айде за нея така и така но той нали е гид, така ли обяснява на групите "тая пещерааа-.....оная другата пещара....." "оная беше по-добра...." ходихме до аутлета за обувки.....

# 706
  • София
  • Мнения: 11 765
Чудя се ВалериЕ и Мартинчо защо обикалят толкова след като не знаят елементарни неща, айде за нея така и така но той нали е гид, така ли обяснява на групите "тая пещерааа-.....оная другата пещара....." "оная беше по-добра...." ходихме до аутлета за обувки.....


Ти мани, нямаше да може да продължи пътуването без камера... Какъв е смисъла на екскурзия ако нямаш камера? Какъв е смисъла на живота?

# 707
  • Мнения: 6 930
Шоповица до ония ден не я бях чувала коя е, вчера и разгледах профила, 90% от коментари, въпроси са за гърдите и силикона. Реакцията че и е тъпа, тъпа е, истината е обаче, че една бременна може да се разтрои от такъв коментар, защото колкото и да се кефиш че корема ти е малък и не дебелееш толкова можеш да се вкарва във филм че бебето е малко и нещо не е наред. Но да, с този малък корем можеше свободно с месеци да си крие че е бременна, ама нали трябва да събира лайкове и последователи.
.

И спонсори, и спонсори! Как да изпуснат тоя благодатен период?

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 13:47 от tuali

# 708
  • Русе
  • Мнения: 1 095
хахахах оххх, Валерието ще ме убие: ,,традиционната храна изглежда гнусно, но е вкусна,, Laughing Flushed
А щастливият край с намирането на камерата е истинско разследване, добре,че е пуснала стори в инста, за да види, къде последно е оставила камерата, та добри хора я прибрали и Мартинчо се обадил и за финал е в ръцете на Валерие  Simple Smile

# 709
  • Мнения: 7
Тъкмо се бях притеснила, че Валерие ще трябва да спестява от закуски за нова камера, вместо за почивки.. Wink Cold Sweat Grinning

# 710
  • Мнения: 1 775
Тейчето на Наум много серт бе, нали бременните трябва да са спокойни...тази кво се репчи на хората?


# 711
  • Мнения: X
Ако Валери не си беше изгубила камерата, сигурно нямаше да може да измисли "оригинално" заглавие на клипа.

# 712
  • Мнения: 27
Валери е посетила толкова красиви и впечатляващи места в Словения, а кръстила видеото ,,ИЗГУБИХ СИ КАМЕРАТА”.

# 713
  • Мнения: 91


Не са добре тези хора, честно 😂😂😂

Такива клипове трябва да се докладват и свалят от ютюб  Sick . Много е жалко това момиче.

Алкохол + басейн...може да завърши доста трагично.
Докато има такива коментари, ще гледате предимно розовия свят на Пепе и "ваканциите" на Валери.
Славина е една от твърде малкото ютубъри, които правят интересно съдържание, самоиронизира се и не се прави на ИнФлУеНсЪр.
Ако бяхте гледали видеото, щяхте да видите, че просто 3 момичета отиват на басейн и се забавляват, консумирайки алкохол. Не е за 24 часа само алкохол (с това заглавие пародира клиповете за жълта храна/червена храна/лилава храна), направила го е супер закачливо и накрая обяснява, че не са шофирали в нетрезво състояние, а са имали приятел, който да ги откара до домовете им и напомня, че не трябва да се консумира алкохол под 18-годишна възраст.
Кликбейт му викам аз. Пуснах си клипчето преди малко, ами съжалих, че съм го направила. Първо - защо си говорят на английски, след като са българки, никога няма да го разбера това нещо?! Също така първите пет минути бяха чиста лигавщина (аз точно толкова изгледах). Колкото и предупреждения да сложи, още утре някое дете би последвало примера на "какичките". Изобщо не е мислила с главата си тази госпожица.

# 714
  • Мнения: 159
Скрит текст:
Скрит текст:


Този малък гений, след като научи азбуката, вече и по фестивали ходи. Мама е зеро уейст, детето не ...

Много ме радват всичкото софийско хипстър уонабита, като дойде джаз феста, почва великото превъзнасяне. Не че иначе са си пуснали някога да слушат джаз, или знаят да изброят 5-10 джаз музиканта, но по време на фестивала, рЕзко стават страшни ценители Joy повечето са там точно само и единствено за да си правят пикник на тревата, да ходят по #slackline и да изглеждат Ентелегентни. А, и да си разходят кучетата Joy
Ако знаете на Капана фест какво е... Хипстери снобари с лопата да ги ринеш:grinning:
Големи претенции ама ноктите да му беше изрязала на вундеркинда....

Това щях да напиша и аз. Не е ли видяла какви са черни преди да качи снимката? Rolling Eyes

# 715
  • Мнения: 1 295
Ееее това е от свободата, кяото дава на детето си и близостта с природата, вие пък ся едни нокти 🤣

# 716
  • София
  • Мнения: 17 775
Пирина я знам от преди още. Тя е много глупаво парче, да разбирам, че рекламира синчето като гений?
И е логично- когато фамилията ти е Касапникова, не си кръщаваш детето Пирина... На това му викам селяндурщина аз.

# 717
  • Мнения: 6 930
Гледах вльога на Пепон. Много слядка блузичка и поличка за презентацийката. Семпъл аутфит било - къдрички и текстура на блузичката, плисенца и пискюлчета на поличката. С голямо отвращение и кокошо ровичкане се наложи да изяде едно хамбургерче в UK (нямало, о ужас, други вегетариански опции), нищо, че наскоро похапваха хамургерчета, уж по желание, с Филипчето. Явно като ти плящат за това, не е гадно, иначе пфууу, кисел фейс.
Презентацийката беше покъртителничка, псевдо научни статистики и заключения и плоски разсъждения. Тати и момчетата от РПУ-то намериха куфарчето, йей!

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 15:35 от tuali

# 718
  • Мнения: 345
Въх, отворих снимката и си казах - ама тя не е ли още бременна? Само да кажа, че нямам деца и явно не съм наясно как изглежда веднага след раждането. Joy

Различно изглеждат жените след раждането. Излязох от родилното с 1 кг. повече от периода преди бременността. Обух си старите дънки още в отделението, но момичето, с което деляхме една стая изглеждаше по същия начин.
Браво на това  момичето, че се е показало. Това е да имаш добра оценка за себе си.


Мацката е написала "Една малка шепа  щастие е с нас вече две седмици, а другата очакваме с нетърпение (тази в корема й Smile). Дава ни малко време, но няма значение. И майка ми ме е преносила, защото ми е било хубаво в коремчето й" и е тагнала родителите на бебока, който държи.

# 719
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Валерие в новия си клип: "Тръгнахме сутринта....ъъъъ.....през деня......" поглежда Мартинчо и в унисон двамата "....през нощта".  Ко речи? Обърках се вече.

Ама ВалериЕ вЕрно си яде яхниите и супите с вилица! Joy

И вече на четвъртата минута се отказвам славно. Харесвам Словения, но очевидно не достатъчно и в комбинации с тези двама пътешественици.

Общи условия

Активация на акаунт