Шестокласници 2019/2020

  • 38 032
  • 759
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 8 272
Тя е да, чакат я с нетърпение - строга, но справедлива Joy

# 751
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Desem, честита тийнка! Да е здрава, щастлива и да успее с лекота да постигне желанията си! Heart А на теб - спокойствие, бело и омммм! Гърмян заек си сепак. Stuck Out Tongue Winking Eye

Значи тази грипна не знам дали ще видя очите на набора. И компа му е на ъпгрейд, та няма сила, която да го вкара през вратата навътре. Само сме се разбрали - никакви молове и кина. Той в мола основно техномагазините разглежда, ама въпреки това...
Иначе предваканционно получи лелеяна 6 по технологии за... бродиране. Поне чорапите си ще може да кърпи, спокойна съм вече. Kissing Heart

# 752
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
Не е ли време за нова тема?
Desem, да е честита девойката!
Dive, аз так аплаша моя...викам сега ще ви се вземе здравето с тия ваканции...може и в събота да ви накарат да ходите..."никакъв шанс" ми отговори.
Четох че в МОН са взели мерки и реорганизирали материала, или нещо подобно...ненаучени няма да останат, но съм го предупредила навреме да си натрупа оценките, а не накрая май-юни, когато го напече слънцето и играта му е в главата.

# 753
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
май мернах "да се реорганизира материала по усмотрение на учителя".
Sad ще го сгъстят и ще оставят децата да се оправят сами с осмислянето. за затвърждаване време няма да остане...
при нас има зададено домашно върху материала, който е трябвало да вземат в петък.

# 754
  • На морето!
  • Мнения: 5 727
Щели да отпадат някои излишни, според учителя, уроци и да се наблегне на важните.
За нашите шестокласници вероятно означава, че по БЕЛ ще наблегнат на материала, който влиза в НВО, а по математика повече домашни, по-малко упражнения в час.

Разкажете какво се случва в седмокласната с 1-2 изречения, аз умишлено все още я избягвам.

# 755
# 756
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Честит празник!

# 757
# 758
  • Мнения: 1 402

Разкажете какво се случва в седмокласната с 1-2 изречения, аз умишлено все още я избягвам.
И добре правиш. Аз определено обмислям да се отпиша от нея Wink...

# 759
  • София
  • Мнения: 17 591

Стигнахме 51-ва страница, така че
Нова Тема

Общи условия

Активация на акаунт