КГБ = Клуб на Готините Баби - 197.

  • 45 486
  • 739
  •   1
Отговори

Анкета

Къде да се проведе националната есенна среща на КГБ?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 21 юли 2019, 20:43

# 60
  • Мнения: 894


Имам сили да ви кажа само лека нощ!Днес цял ден агрофитнес,борба с тревата на вилата.

# 61
  • Мнения: 18 363

Добро утро от мен, възползвайте се от прохладното утро ,все пак не всеки е в планинско село или на морския бряг ,за полендаци като нас е днешният летен ден ,диша се   и дано даде няколко дни да оправим нещата ,че забатачихме ,все  на сянката от рано!
Аз тръгвам по света и най-вече  у наше село!

# 62
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 271
     
И при нас е приятно хладно.Излизам и май ще прескоча до ЛЛ.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 672
Добро утро, свеж ден и успешна седмица!

И аз потеглям по задачи, да ги свърша, докато е рано.
 Пипи, гласувай, ти си сериозен човек, имаш желание за среща. Нека изберем мястото. Simple Smile
Алфея, голям купон е при теб. Днес разхлади дано хлапетата проядат. Знам какво е злоядо дете. Радвай им се и ги гушкай, че скоро май няма да ни дават да се докоснем до тях.  Съдя по моя, който е на същата възраст. Simple Smile
Борянке, ще се справиш с децата, както винаги перфектно.
Казваш Алекс -сладура да нацелуваме, ама той със сигурност не е на същото мнение. Хич не обичат те да ги „гняват” (както казваше баба ми) при това толкова бабета. Simple Smile
Фло, дано тая пуста администрация да е объркала нещо по твоя въпрос, та да си отидеш спокойно на полагаща ти се отпуска.

Хайде, стига за днес, че времето лети! Със здраве !!!

# 64
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 909
Обеден привет от нас с Алекс Simple Smile
Ваксинирането ни пропадна - лекарката ни е в отпуск и детИто много се зарадва, че няма да го боцкат. Чак към края на юли ще е на работа и тогава пак ще направим опит.
За срещата и аз съм на мнението на Фло - началото на октомври би било подходящо за среща-гореща. Времето вече ще е по-прохладно, летните почивки са приключили, чаветата са на училище и събота и неделя нямаме ангажименти към тях - все пак имат си и родителско тяло. И Асан е ´ора, имаме нужда от домашен отпуск за 2-3 дни Simple Smile
Снощният среднощен театър ми хареса. В ролите бяха Владимир Карамазов, Герасим Георгиев-Геро, Юлиан Вергов. Лека, забавна постановка, добра игра, особено на Вергов и Геро. Карамазов ми идва една идея по-лигав. Обстановката също беше различна - театър пред театъра, т.е. пред Народния. Впечатляващо беше. Прибрахме се след полунощ, но си струваше. Пък и аз нали целия следобед изкарах в дрямка, та не ми попречи късният час.
Днес събираме багажите и утре потегляме. Ще ви наглеждам, но с писането работата ще е по-тегава. Ще видим.
Днес няма да готвя, ще си поръчаме по една пица и готово. За довечера ще го мислим по-късно.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета, тази сутрин нашето семейство се увеличи с още едно момченце. Роди се Николай! Да ни е жив и здрав!

# 66
  • Мнения: 5 340
   Иринка, честито!!!

# 67
  • София
  • Мнения: 2 672
Честито, Ирка! Да ви е жив и здрав юнака! Да има късмет и само радости да ви носи!

# 68
  • Мнения: 18 363
Аз се прибрах да честитя новото чедо на клуба на готините баби, увеличени с още една истинска баба.Жив  и здрав да ни е Николай, да остарее като  Стара планина ,да побелее като върховете на Рила и Пирин , да  е здрав и  красив мъж,  да обиколи свеата ,космополитен , но българин да си остане и родната страна да брани!
Живи и здрави баби и дядовци и све роднини да се радват на родителите и малкия мъж.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 373
Иринка, честито!  Flowers Hibiscus
Да е жив и здрав Николай! Да расте умен, голям мъж да стане!
Flowers Four Leaf Clover  Sparkling Heart Hands Plus1

# 70
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 539
Честито внуче, Иринке!
Жив и здрав да е Николай и много късметлия!   

Маринка, гушкането и сега е рядко. Толкова бързо се променят,  че сигурно след 1-2 години няма да им се идва при баба и дядо.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 529
Misc Baby BottlePeople BabyFlowers TulipFlowers TulipFlowers TulipЧестита радост бабче Иринче! Да е жив и здрав Николай и всички около него.     Flowers Four Leaf Clover

# 72
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 909
Иринка, честито бебче Николай! Много да ви радва, весело и безгрижно детство да има и много късмет!



# 73
# 74
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 271

 Иринка,
     

Общи условия

Активация на акаунт