КГБ = Клуб на Готините Баби - 197.

  • 46 357
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 16 038
Иринка, добре дошла официално при бабите!
Да е жив и здрав Никито, да расте поспалив и ящен, да ви радва много!
Фло, изясни ли се с гадните бирници? Подозирам, че сумата е събрана от видеокамерите по софийските улици. И Пламен имаше подобни глоби в НАП. Ми ще имат да вземат, когато - тогава...
Мамси, сигурно е било много хубаво на театър пред театъра.
Днес слушах, че и пред двореца Врана има концерти сега с осигурен транспорт до центъра.
Все искам да отида на такова нещо и аз. Като предложих на Скъпия - погледа беше безценен...
А сама не ми се ходи, живота си минава ..

# 76
  • София
  • Мнения: 7 673
Благодаря ви много, момичета!
Страхотни сте!  Hug

# 77
  • Мнения: 894
Иринка,честито внуче!Радост и гордост да ви е!

# 78
  • Мнения: 2 000
Иринка, честито и от мен!
Да расте Николай здрав !

# 79
  • Мнения: 1 031
Иринка, честита радост!

# 80
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
   

# 81
  • София
  • Мнения: 1 741
   Иринка,честит внук!Да е здрав и кротък,да расте умен и щастлив!Много да ви радва!


  Добро утро и от мен!
 Вече сте разбрали от ФБ за голямата ми радост.Вики остава при татко си.Ще я чакам през август за ваканцията.

  Последно повикване за Витоша! Групата се увеличава,за сега сме 8 човека:/Мая,Джили,Кари,Шпунц,Яжка,Танита,Здравка,Светълчо/ Ще се пътува на две групи-едните с автобус,другите с такси. автобус 63,вторник,8.52ч. спирка 2543 на пресечката на бул "цар Борис3" и бул "Иван Гешов"

Хубав ден!

Последна редакция: вт, 09 юли 2019, 10:48 от Яжка

# 82
  • Мнения: 1 065
Ехооо, докато кажа добро утро, то станало добър ден Simple Smile.

Да честитя голямата радост на Иринка! Честито внук Николай!
Да расте здрав, да има голям късмет и много да ви радва!


Яжка, радвам се с теб!
Дано за напред всичко да е наред.

Чакам дя ми доведат Ирина. Нямам време за много четене и писане.

За Витоша съм съгласна с всичко, което се планува до 20 юли.
Ако е много на зор нещо да с уточнява с моя милост, моля, звънете ми на телефона.

Хубав ден от мен.

# 83
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 806
Добър ден!
Яжке, честита радост!
Аз продължавам с черпенето. Днес  пораснах с още една година.





# 84
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
 Алфея, честит рожден ден! Здраве и късмет \изтъркай един билет hahaha\!

      

 Я, повторете, моля, за кога става въпроса за Витоша! За колко дни и за колко пари newsm78

# 85
  • Мнения: 344
   Здравейте бабетки,
Съжалявам,че толкова дълго не съм писала,но на моя комп нама Интернет,а на другия работи ММ. Не се безпокойте още съм жива.И аз се чудя до кога.Бях забравила каква жега е в Пловдив.За един месец съм отслабнала с 5 килограма. Топя се.Изчезвам. Който има проблеми с килограмите да заповяда в Пловдив.
  Вече официално съм безработна,но не и без ангажименти.Ходя на курс по компютърна грамотност,а и малчо/Ники/ ми гостува на двапъти.
  Малко да се похваля.Дъщеря ми е вече доктор, но не лекар,а доктор на науките.Много се гордея с нея!
 Алфея,Честито,да си много здрава и щастива!:hibiscus:Flowers HibiscusFlowers Hibiscus
 Иринка,честита радост! Да е много здрав и обичан малкия Николай.Аз ли нещо бъркам,но си мисля,че това ти е второ внуче за 2-3 месеца.
 Момичета,една молба! На 13.07. и двете ми деца Деси и Стефан имат рожден ден.Не са близнаци,просто много ни бива в математиката с ММ и така се получиха нещата.Та молбата ми е, някой да качи торта,сладки,алкохол,.......за тяхно здраве. Ние пътувама за София и няма да мога да свърша това. Предварително благодаря! Two HeartsTwo HeartsTwo Hearts

# 86
  • София
  • Мнения: 16 038
Алфея, да си жива и здрава!
Бабет 69, добре завърнала се! Завиждам за жегата и за - 5 кг. То и в София не е хладно, ама минус нямам.
И за безработната завиждам.
Честито на новоизпечената докторка! Да успява и до академик да стигне!
На 13.07 - ще има голяма почерпка тук. И друга членка на КГБ има РД.
Та ще облизвам монитора от сутринта.
Янке, не знам нищо за Витоша. Аз нали съм от работните засега
Дано се включи някой, който е в течение.
При нас нищо ново - ежедневие. В топлото луд умора няма - и Пл. така. От както се е прибрал от строежа майстори руло Стефани и картофено пюре. Хич не бих се занимавала аз с подобна дейност.
Ама пък ще хапна после.

# 87
  • София
  • Мнения: 1 741
Алфея,честит рожден ден!Да си здрава и много щастлива!


   

# 88
  • Мнения: 2 000
Алфея,честит рожден ден!
Здрава да си, обичана и щастлива!
Наздраве!

# 89
  • София
  • Мнения: 2 672
Вечерен привет!
Алфея, честит рожден ден!  Бъди здрава, обичана и и много щастлива с обичаните си хора!




Бабет, все пак компютърният курс е бонус. Wink  Ще си намериш работа, сега почивка си дай. Браво на дъщеря ти -' работа да й носи винаги удовлетворение!! За РД не се безпокой ще се сложи софра. Тя и другата рожденичка ще отсъства, ама някой ще ви отмени!

Лека ви вечер!

Общи условия

Активация на акаунт