На море в България 2019г! - 3

  • 38 049
  • 741
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 149
Здравейте имам питане към посещаващите плаж Нестинарка. Тази година как е там положението с туристите? Има ли отлив или си е както всяка година? Иначе прочетох другите отзиви за плажа.

# 286
  • Мнения: 1 539
Имате ли отзиви за Ла Каса Приморско? Чисто ли е? Има ли наоколо откъде да се вземе закуска? Доколкото се ориентирам се намира до Северния плаж - в тази му част добър ли е?

# 287
  • Мнения: 6 301
Здравейте някой случайно да е бил тази година в хасиенда бийч Созопол дали има промяна от миналата
Предвид, че е собственост на Арабаджиеви, нивото предполагам ще е като на Елените.

# 288
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
Скубиду, би ли споделила как е анимацията, наистина ли е толкова добра и от колко до колко часа е? Много ми се иска ние да си починем , а детето да се забавлява...
Да, страхотни са момичетата и момчетата. SmileyТе бяха една от причините и тази година да изберем този хотел, при положение, че принципно не се включваме в анимации, но те ни въвличаха. Синът ми с нетърпение очакваше вечерното шоу.Yum
Анимацията започва към 10 часа и свършва с вечерното представление в 22.30.
Има 2-3 детски аниматорки и 1 за тийнейджъри, които организират различни игри и забавления, подходящи за възрастта. За възрастни има още 3 спортни аниматори. За нас има денс фитнес, гимнастика, водна аеробика, водна топка, волейболни, футболни игри, боча, екшън игри край басейна.

# 289
  • Мнения: 5 262
Wooden Cuckoo Clocks ясно е че всеки си знае , пък и аз имам само 2 деца, а не 3 деца ...
Щом ви изнася на стила и сте си го избрали според това , то весела почивка ви пожелавам .
Само да вметна , че салатите голяма хамалогия ги изкарахте

# 290
  • Мнения: 2 522
е
Проблема на БГ е хигиената, бум на хепатит и летния вирус на морето. До сега в България не съм виждала да мият всички маси и столове с белина всеки ден след затваряне на заведението, нито да сменят покривката със снежно бяла след всеки гост.

А на мен ми се е случвало - в Белведере Приморско точно така правеха , сменяха покривките след всеки гост (първата година). В Жерави 2 външните маси се пръскаха и измиваха с дезинфектант, защото бяха без покривки след всяко отсервиране, пак там видях по средата на сезона как с едни големи четки измиха изосновно целия ресторант вътрешна и външна част. Една основна причина за избор на хотели от веригата на Александрия е именно по-добра хигиена в сравнение с други места.

По въпроса за летуване без изхранване - не е за мен. Първо, ММ и детето са лами с голям апетит. Второ , не съм мераклия салата и барбекю да приготвям и да ми отнема 15 минути, а и пак не е толкова, докато се начудим ква да е салатата, кво да е барбекюто, да угодя на всички капризи. Ами не`ща. За хапване по заведения -  на такива недоразумения съм попадала като боб с копър, че ... не искам. Част от заслужената ми почивката  е 7 дни да не готвя нищо, да мина покрай блок-масата , да видя какво има и да си сипя.

# 291
  • В.Търново
  • Мнения: 6 680
А,колко ми е полезен поста за Белависта.Ние Например вечеряме по- късно.Няма как в 9 да сме приключили с вечерята.По ред причини всеки има предпочитания ,така че хубаво е да се споделят някои " незначителни" подробности.
Навсякъде по ол инклузивите вечерята приключва в 21ч.

Wooden Cuckoo Clocks ясно е че всеки си знае , пък и аз имам само 2 деца, а не 3 деца ...
Щом ви изнася на стила и сте си го избрали според това , то весела почивка ви пожелавам .
Само да вметна , че салатите голяма хамалогия ги изкарахте
Жената имаше предвид, че не може да се кара само на салати 10 дена.Аз също съм против да ходя на почивка и да готвя или глася яденето.То като ще е така, ще си стоя вкъщи.

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 10:52 от rusalka1

# 292
  • Мнения: 1 069
Проблема на БГ е хигиената, бум на хепатит и летния вирус на морето. До сега в България не съм виждала да мият всички маси и столове с белина всеки ден след затваряне на заведението, нито да сменят покривката със снежно бяла след всеки гост.

Има, има, но са малко.
Е не с белина, но с препарат и на всяко хранене, нови покривки.
Но от 200 дали има и 15ина Grinning

# 293
  • Мнения: 1 356
poli_ , можеш ли да кажеш кои са тези хотели в България? Simple Smile
Това са хотелите който масово се коментират тук. Аз съм била в Дюни  Белвил, Сол Несебър, Блу Ориндж. Такива с Аква парк не съм виждала изобщо в Гърция, а хотел като Блу Ориндж там ми излиза по 350 евро на ден. За Турция цените на такива хотели са близки до нашите , НО след 10 септември. Ако гледаме юли и август са направо двойни
Бела чао - джиткането и обикалянето и на мен ми харесва, ама като съм с деца до 10 години не е никак приятно. Поне не с мойте

Мелия Гранд Ермитаж също има хубав аква парк. В Гърция, в Порто Карас имаше две водни пързалки.

# 294
  • Мнения: 5 262
Wooden Cuckoo Clocks ясно е че всеки си знае , пък и аз имам само 2 деца, а не 3 деца ...
Щом ви изнася на стила и сте си го избрали според това , то весела почивка ви пожелавам .
Само да вметна , че салатите голяма хамалогия ги изкарахте
Жената имаше предвид, че не може да се кара само на салати 10 дена.Аз също съм против да ходя на почивка и да готвя или глася яденето.То като ще е така, ще си стоя вкъщи.

Ами не виждам къде е проблема щом ви харесва. Аз казах, че на мен не ми пасва и затова не мога да препоръчам такова в БГ.
Били сме на доста добри ОИ, но предпочитам спонтанните организации , а и не ми харесва да ям защото съм го платила.
Темата в крайна сметка не е само за ОИ феновете. Нали?

# 295
  • Мнения: 917
Аз имах предвид съвсем обикновено заведение на плажа, това е норма, а не 4 звезден хотел от веригата на Александрия:).

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 11:17 от tiina

# 296
  • София
  • Мнения: 1 832
Естествено, че има почитатели и на почивки с изхранване и без. Всяко нещо си има плюсове и минуси! Всеки си знае как му е най - добре. По - полезно е да се дават мнения за места, които са посетени, отколкото да се водят спорове как да се почива е по- удачно!

# 297
  • Мнения: 5 262
Ами ние сме си резервирали апратамент с всякакви удобства във Варна и с паркинг. ще си качим колелата на колата и ще си изкараме няколко дена супер. След това мислим да потеглим на север и да се помоткаме където ни се иска и после да тръгнем към Севлиево, от там към София и после да се прибираме . Резервациите ще ги правим на място, защото не търсим ОИ и не сме сигурни какво ще ни хрумне да правим. Защото пък от друга страна част от фамилията ще е на юг. Може да тръгнем първо на юг за 2/3 дена и после на север в разширен състав ... не знаем какво ще ни хрумне.
За сега това ни е резервацията във Варна през Букинг. Миналата година така букнахме в Одесос имат паркинг и закуска и пак не ни беше зле. Малко ни се налагаше да бързаме за тази закуска , но ... как да е.

# 298
  • Мнения: 215
Напоследък във визит бг, има доста лоши отзиви за храната в Белла Виста Синеморец. Има ли някой скоро бил там да сподели така ли е, че съм резервирала за там август и за сестра ми за семейството, да не се изложа. Интересува ме наистина ли за закуска няма палачинки, пържени филийки или бухтички, както и скара, наистина ли всичко е от ниско качество и безвкусно и дали наистина ресторанта приключва в 21.00 и след това трябва да освободиш масите и тези на терасата? Не съм ходила там до сега и също ме интересува, защо казват - пишат, че за напитките в ресторанта става опашка, не може ли да си вземеш от друг бар и да ги внесеш?
Има добри отзиви за храната, както във визит, така и в букинг.
Върнах се преди 4 дни и имам пресни отзиви, които са положителни, както и тези от миналогодишната ни почивка.
Палачинки има всяка сутрин, пържени филии и бухти няма, но има десетки други неща - кроасани 2-3 вида, кексове поне 4 вида, други сладкиши, зърнени закуски 4-5 вида, сирена 5 вида, кашкавали, колбаси, плодове, зеленчуци, яйца - пържени, варени и какво ли още не...
Скара има, храната е вкусна и продуктите са качествени.
В ресторанта има опашки за напитки от 3-4 човека, това при капацитет над 200 места, мисля е нормално. Напитки могат да се взимат и от лоби бара и този на басейна.
Ресторантът затваря в 21.00 часа, който иска - може да се премести на масичките на басейна или пред лоби бара - не виждам никакъв проблем.


Аз съм на противоположно мнение относно храната- изобщо не ни хареса. Да, има изобили, но качество не. Има палачинки, които са като гума и правени с вода- ужасни. Кроасани непригорвени от тях, единствено кекса ставаше. Киселото мляко също. Сиренето не е хубаво, даже мисля че е някакъв имитиращт продукт. Изобилието наистина е голямо и все се намира какво да хапнеш в крайна сметка.
Има тематични вечери всеки ден и храната е различна. Супите бяха ужасни.

Бургерите, които правят на момента(по време на следобедната закуска), както и пиците бяха вкусни.
Алкохола е на Савой, бирата Славена. Безалкохолните и кафето бяха гадни.
Постоянно има храна и напитки,сладолед. Дори и да се струпат хора не се чака много.
Не сме имали проблем с намиране на маса в ресторанта.
Чистеха ни стаята всеки ден.
Детските басеини не се отопляват(бил се развалил нагревателя или нещо такова ни казаха), а този най-бебешкия е и на сянка и водата беше напълно студена.
Анимация има постоянно, за възрастните и за децата, с много мили и симпатични аниматори.

Като цяло сме доволни от хотела, но мисля че могат да се постараят повече относно храната!

# 299
  • Сф
  • Мнения: 10 640
Русалка,до 21 ч  вечерята,но не те вдигат от масата да ходиш на бара,нали?

Общи условия

Активация на акаунт