На море в България 2019г! - 3

  • 38 120
  • 741
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 1 489
Аз сложих негативни коментари във визит, като външни коментари. Единият е изтрит, а другият не го публикуваха.
Смятам следващата година да се надочим към хотел Калипсо в Слънчев бряг. Четох добри отзиви. Хем чета и хубави коментари за плажа и морето. Някой да има мнение?
Относно Томас, намерих профила във фейсбук на Инна Томова, която се води Мениджър. Писмата се подписват от нея и Тома Томов, който вероятно е баща й. Чудя се дали първо да не пиша на нея и да видя какво ще ми предложи.
Аз, снимките са точно от плажа в зоната на Калипсо. Той е един ред по-напред от Рена.
Каква е цената на чадърите и шезлонгите?
Рена не е ол инклузив, нали? Ние търсим ол инклузив заради децата.

# 571
  • Мнения: 2 524
Аз сложих негативни коментари във визит, като външни коментари. Единият е изтрит, а другият не го публикуваха.
Смятам следващата година да се надочим към хотел Калипсо в Слънчев бряг. Четох добри отзиви. Хем чета и хубави коментари за плажа и морето. Някой да има мнение?
Относно Томас, намерих профила във фейсбук на Инна Томова, която се води Мениджър. Писмата се подписват от нея и Тома Томов, който вероятно е баща й. Чудя се дали първо да не пиша на нея и да видя какво ще ми предложи.
Аз, снимките са точно от плажа в зоната на Калипсо. Той е един ред по-напред от Рена.
Каква е цената на чадърите и шезлонгите?
Рена не е ол инклузив, нали? Ние търсим ол инклузив заради децата.
10 лева чадър, 10 лева шезлонг. Рена е АИ. Има и водна пързалка със спасител. Хотелът е на 3 години и всичко е ново и чисто.

# 572
  • Мнения: 1 539
storm 76, можеш ли да споделиш нещо повече за храната? Търсим си място за началото на септември и след твоя отзив Рена ми влеза в списъка.

# 573
  • София
  • Мнения: 1 489
Аз сложих негативни коментари във визит, като външни коментари. Единият е изтрит, а другият не го публикуваха.
Смятам следващата година да се надочим към хотел Калипсо в Слънчев бряг. Четох добри отзиви. Хем чета и хубави коментари за плажа и морето. Някой да има мнение?
Относно Томас, намерих профила във фейсбук на Инна Томова, която се води Мениджър. Писмата се подписват от нея и Тома Томов, който вероятно е баща й. Чудя се дали първо да не пиша на нея и да видя какво ще ми предложи.
Аз, снимките са точно от плажа в зоната на Калипсо. Той е един ред по-напред от Рена.
Каква е цената на чадърите и шезлонгите?
Рена не е ол инклузив, нали? Ние търсим ол инклузив заради децата.
10 лева чадър, 10 лева шезлонг. Рена е АИ. Има и водна пързалка със спасител. Хотелът е на 3 години и всичко е ново и чисто.
Благодаря за инфото. Видях го Рена, но малко извънбюджетно ни идва. Ще видя зимата какви намаления ще предложат. Simple Smile

# 574
  • Мнения: 2 524
storm 76, можеш ли да споделиш нещо повече за храната? Търсим си място за началото на септември и след твоя отзив Рена ми влеза в списъка.
Ами незнам точно как да опиша. Асортиментът е по-беден, отколкото например Приморско Дел Сол, Жерави и други АИ. Снощи на вечеря имаше неща, като ризото, които не ми допаднаха. Но пък се наплюсках с рибни филенца и сотирани картофи с бекон и кис. краставички. Палачинки не видях, но сладолед - пет вида по време на храненията. Бирата е от по-разредената, но на мен точно такава ми допада. Закуската беше ок, колбасът беше само един вид, но не стигнах до него. Спечелиха ме гъбите с масло. Като цяло по-бедно, но се наяждам по-добре от Дел Сола миналата година. От храната в Томас Резидентс е в пъти по-добре.
Дано не те подвела, защото хранителните вкусове са различни.

# 575
  • София
  • Мнения: 1 489
Чудила съм се и за Приморско Дел Сол. Там как е плажът? Апартаментната част добре ли е?
Храната в Томас миналата година не беше, както тази. Миналата ми хареса, тази беше доста по-зле.

# 576
  • Мнения: 1 069
Снощи на вечеря имаше неща, като ризото, които не ми допаднаха. Но пък се наплюсках с рибни филенца и сотирани картофи с бекон и кис. краставички. Бирата е от по-разредената, но на мен точно такава ми допада.
[/quote]

Хехе, и аз с такова се наплюсках в Хермеса Grinning

# 577
  • софия
  • Мнения: 2 913
Чудила съм се и за Приморско Дел Сол. Там как е плажът? Апартаментната част добре ли е?
Храната в Томас миналата година не беше, както тази. Миналата ми хареса, тази беше доста по-зле.

Ние бяхме миналото лято там и бяхме доволни, но има и доста негативни мнения. Плажът по нашите критерии е далеч.

# 578
  • Мнения: 534
И ние бяхме там,много ни хареса.И на нас плажа ни се видя неудобен и не достатъчно близо и защото съм много  умна сегашния е по далеч.Но в момемнта имам две семейства в Приморско дел сол и въобще не са доволни.А бяха там миналата година.Казват че храната не става.Иначе според мен няма разлика между хотелскТа и апартаментната част.Догодина със сигурност ще търся първа линия.Повече от почивка няма да икономисвам.Нагодихме се тук.Ще изкараме.Само ни липсват разходките.

# 579
  • София
  • Мнения: 1 489
Че от снимките изглежда доста близо плажът. Минаваш някакви дюни и хоп - там. Зрителна измама Simple Smile))

# 580
  • Мнения: 22 432
Гледам, че се обсъждат основно хотели с ОИ, басейни и т.н. екстри.
Но все пак ще си напиша впечатленията за коренно различна почивка.

Наехме апартамент във Варна, на много удобно място за достъп както до центъра на града (такси, пеша), така и до плажовете (с колата).
Ходихме където решим на плаж, както и ядяхме където и каквото искаме.
Реално цената за 6нощувки, при положение че сме се хранили само навън и сме си плащали за чадъри и шезлонги, за 4членно семейство, е доста далеч от цитираните за ОИ. Единствено не сме имали басейн, но така или иначе аз вече драстично ги ограничих на децата, заради проблеми след това в предишни години.

Това вечно съобразяване с времето за хранене в предишни години ми беше дотегнало и определено не съжаляваме за избора си тази година.

# 581
  • Мнения: 1 429
И аз сега като отидем на море тази сметка ще правя.Ще отидем само със спане.За нашето семейство един приличен хотел  с АИ  излиза ок.300 лв.на ден.Мисля че съвсем спокойно ще може да се впишем в тази сума на свободна консумация.

# 582
  • София
  • Мнения: 5 952
И аз сега като отидем на море тази сметка ще правя.Ще отидем само със спане.За нашето семейство един приличен хотел  с АИ  излиза ок.300 лв.на ден.Мисля че съвсем спокойно ще може да се впишем в тази сума на свободна консумация.
Абе ще можете, даже ако човек си прави сметката ще кара и с по- малко...
Ама хамалогията е доста повече.... аз затова избирам ОИ... инак едва ли...

# 583
  • Мнения: 1 429
Най-кофтито е че докато дойде някой да те обслужи....децата подивяват.А сме с три,1 голямо и две малки и бебе на път.Обаче ММ и големия са такива претенции,че трябва ОИ да е само скара.Манджа няма да доближат.Да бе говорим за разните меса заляти със сосове.Миналата година синът ми изкара на пържени картофи,а ММ...Ами май на фотосинтеза 😂 или по-скоро на бира.Ама той АИ в Престиж сити 2 наистина беше гаден,първия ни АИ,нямам база за сравнение.Аз обаче съм добро прасе и всичко ям и харесвам.За сметка на самия хотел,претенциозна съм към място.
Извинявам се за отклонението...

# 584
  • Мнения: 936
Едно от нещата които много ми харесват на ОИ изхранването е, че не чакам сервитьор да дойде да ми вземе поръчката и да чакам и същевременно поне 5 пъти да ме питат децата кога ще е готово яденето, защото моите пък и аз,като съм гладна не мога да чакам, искам го веднага  Blush
Пък недай си Боже да не им хареса, трябва да поръчам друго или единия от нас двамата с мъжа ми да го яде защото иначе само за обяд не ми се мисли колко пари ще ни отиват.
Но това е за нашето семейство, разбира се всички са различни и всеки си намира това каето търси.

Общи условия

Активация на акаунт