Как да си хвана приятелка?

  • 5 344
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 356
Аз на 16 бях девствена богиня😂,останалото описано си беше така.

# 31
  • Мнения: X
16-годишни секс богини...?!?1  hahaha Добър виц.  Mr. Green
Тогава на 15-16 масово се губеше девствеността и всеки даваше максимума - количествено и качествено, за да не се изложи пред другия. Не е имало и грам свенливост или притеснение. Може би тогава пуберските хормони са заблудили оценката за представянето им, но не е било зле при всички случаи. Моето поколение от края на 80-те може да е екзистенциално изгубено и социално неадекватно, ама поне в онези неща сме лесни и практични.

# 32
  • Мнения: 15 356
И аз съм от края на 80те и на 18 правих секс.Явно съм от задръстените.Не знам за качествено,ама количествено не бях кой знае какво.

# 33
  • Мнения: 30 119
16-годишни секс богини...?!?1  hahaha Добър виц.  Mr. Green
Тогава на 15-16 масово се губеше девствеността и всеки даваше максимума - количествено и качествено, за да не се изложи пред другия. Не е имало и грам свенливост или притеснение. Може би тогава пуберските хормони са заблудили оценката за представянето им, но не е било зле при всички случаи. Моето поколение от края на 80-те може да е екзистенциално изгубено и социално неадекватно, ама поне в онези неща сме лесни и практични.

Щом си рекъл!!!! Mr. Green

Това може би по платените канали след 24 ч.  Whistling

# 34
  • Мнения: X
16-годишни секс богини...?!?1  hahaha Добър виц.  Mr. Green
Тогава на 15-16 масово се губеше девствеността и всеки даваше максимума - количествено и качествено, за да не се изложи пред другия. Не е имало и грам свенливост или притеснение. Може би тогава пуберските хормони са заблудили оценката за представянето им, но не е било зле при всички случаи. Моето поколение от края на 80-те може да е екзистенциално изгубено и социално неадекватно, ама поне в онези неща сме лесни и практични.

Щом си рекъл!!!! Mr. Green

Това може би по платените канали след 24 ч.  Whistling

Явно за родените в края на 80-те е бил бум, докато за нас, родените в началото на 90-те - затишие Grinning

# 35
  • Мнения: X
Хахахаа... Е, много жалко тогава. Не сте случили на учебно заведение или пък сте имали строг родителски контрол. Учениците се награбваха за удоволствие, не за престиж, кинти или лайкове. 
Няма да се върне пак това, ама имате време да компенсирате Simple Smile

Натали, те тези канали сега са денонощни, нета е заринат с порнаци и всичко е достъпно за секунди и облъчва. Не знам как на младежите и девойките им остават флуиди за нещо различно. А и е малко разочароващо да си подрастваш и да зяпаш секс с перфектните модели и понякога да трябва да си легнеш с някоя посредствена съученичка без цици и наченки на целулит.

# 36
  • Мнения: 30 119
Слабо ме вълнува ничий сексуален живот.
Обаче на 16 г. момичетата не са никакви секс богини. Не мога да се съглася, сори.
Няма да влизам в обяснения, предполагам повечето жени ме разбират какво имам предвид.  Peace

# 37
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Заподозрях го, докато чета, че е някъде там.....и на моя син голям дерт му е как всички имали гаджета и били правили секс, само той горкия изоставал Joy
Съученичките само по батковци си падали, грозен бил, въобще драма. Успокояваме го, акъли даваме, ама тва е живота.
И тия от края на 60-те, и тия от края на 70те, и от следващите десетилетия, все по един и същи начин се развиват. Нормално е повечето млади да си мислят, че откриват топлата вода и че са единствени по рода си.
И аз съм се мъчила да си хвана гадже, ми не е лесно. Моташ се напред-назад с някакви, я ти хареса някой, я не. Осигуряване на терен, притеснения.А бе зор си е, ама не трябва да се сдухва човек. Трябва да не се притеснява от нови запознанства, това е начин да тренира как се води разговор и как се повдигат теми, как да се изразяваш.....практика му е майката и проблемът е че сам трябва да усетиш как се случват нещата. Някой отстрани колкото и да ти обяснява, не е същото.

Парфюмния фен добре е обяснил и формулирал нещата.

# 38
  • Мнения: 18 410
Ей като каже някой тийнейджър, че някоя тийнейджърка нямала бюст (в мола чух един да коментира с другари). Ами девойките са в процес на развитие де! До 20 г. поне не си прави изводи... Simple Smile

# 39
  • Мнения: 74
Terminator009 , започваш от т.нар. small talk, след като си набелязал обекта Wink.
Винаги има какво да се каже - теми колкото щеш - за времето, оглеждаш ситуацията около вас, опашки, магазини, абе навсякъде. Добавяш поддържана адекватна визия - не е нужно да си фитнес маниак, но се храни здравословно, бъди чист, спретнат, усмихнат, да си личи, че се наслаждаваш на живота и си "успял" посвоему, ако ме разбираш.
Ти самият ще се чувстваш по-добре.

Препоръка към теб имам - научи се да си сам, да не ти пука, млад си, жени колкото щеш. Дори в 20-те, началото на 30-те да нямаш много жени, да не те притеснява, апетитен ставаш с времето, не само това, а вече ще си натрупал и опит, акъл, някаква кариера, ниша, работа, както искаш го разбирай. Или поне е препоръчително.

Не се ограничавай в общуването, не прави грешка да имаш извънземни критерии и да подбираш, като малоумен за най-дребни неща, а имай горе-долу с какво би направил компромис и с кое - не. Запознавай се и кани всякакви жени - магазинерки, по-лачени, всякакви, където върже, все пак си в началото на процеса, а и така естественият подбор ще си каже думата. Имай някакви критерии за възраст с оглед ти какво искаш от жената до теб, и като времетраене, ако щеш.
Пример - ако искаш деца, няма да хващаш тепърва 37-40 и нагоре годишна, а търсиш в детеродна възраст - 22-28, че надолу е много зле положението.
Инфантилизацията, изкривените представи, незнаенето как да се общува сред по-младите жени, е повсеместно. Едно и също им е в главата на всички.

Социалните мрежи не са решение, 90% е фалшивост. Действай навън "в реала".

Като ти приеме поканата за излизане, бъди абсолютно непринуден и естествен, не насилвай нещата. Това не значи да не я опознаваш с въпроси, но да не е лексикон и тривиалните глупости, които и мен постоянно ме питат и ми стават ясни още от 1-ва, 2-ра среща.

Имай достойнство - каниш - винаги плащаш, 1-ва, 2-ра среща, задължително, след което, ако има акъл и интерес, тя самата ще ти каже нещо от сорта :" Сега съм аз" или "Поне да разделим", или "Другият път съм аз". Последното можеш да го кажеш и ти(към нея), като се предполага интересът за следващо виждане.

Хубаво е да се дава въздух на другия и да не се пише и чати постоянно, особено, ако се работи много, но това не значи да оставяш да се размиват нещата, а ако я харесваш, просто го декларираш, като пич, за да не си губиш времето и ресурсите напразно.

Това да немериш в днешното общество точния човек за теб е много трудно, така че не се отчайвай.
За излизания всеки е ок, черпене, ала-бала, разнообразие, но като се седне на масата и почнат да се водят сериозни разговори за живота, личността, опознаване, си проличава много бързо кое какво. Трудното идва после искам да кажа и ще го разбереш след 2-та, 3-тата, с която почнеш да излизаш и понатрупаш опит.

p.s. В България се котира простотията, батката, татусите, играча, шофера със стария изтърбушен неподдържан "премиум", високото говорене, големеене, лошият начумерен поглед, този с по-малко акъл, но повече от другите "активи", не свестният с потенциала. Ако си много свестен, ще ти е още по-трудно, защото изглеждаш "странен" в очите на масата БГ жени, несвикнали на джентълменство и отношение. Но и това да не те притеснява, защото тези жени, които си падат по въпросните, или не те "изберат" пред такъв, като наближат 30-так, ще ги е поочукал животът, и ще ти клекнат, но ти вече ще си на ниво да си хванеш по-млада и умна от "следващата смяна", така че споко Wink. Имай го предвид.
Желaя ти успех! Satisfied



Един път пробвах във FB с една на моята възраст да за вържа разговор и запознанство и не знам дали от липса на интерес, или просто аз нещо не подхожда добре, тя отговаряше само с по 1 дума. От тогава не съм се опитвал да го правя това. Беше доста неудобно и все още е, когато се сетя.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 14 569
Terminator 009, предимството ти е, че опознаваш теорията преди практиката.
Има доста заблудени бройкаджии, които перманентно повтарят грешките си. Отпадат им и критериите и личните принципи  само за да са с жена  . Следват пороци. Ако действително си на 16г., не изпреварвай естественото си развитие и осъзнаване. Ще имаш време за всичко.

# 41
  • Мнения: 74
Terminator 009, предимството ти е, че опознаваш теорията преди практиката.
Има доста заблудени бройкаджии, които перманентно повтарят грешките си. Отпадат им и критериите и личните принципи  само за да са с жена  . Следват пороци. Ако действително си на 16г., не изпреварвай естественото си развитие и осъзнаване. Ще имаш време за всичко.
Осъзнавам, че 16 не е точно възраст за това, но повечето вече се ориентират към връзки, а аз съм все още сам и нямам много контакти с момичета. Чувствам се някак си изостанал от връстниците си. Най-лошото е, че момичетата избират все момчета с бръснати глави, т.е. в мутренски стил. Характерът им не знам какъв е, но познавам лично такъв човек и впечатлението му относно него не е добро.

# 42
  • Мнения: X
Запиши се на пикап обучение.

# 43
  • Мнения: X
Последното не е вярно. Избират всякакви. Въпросът е в поведението.
Имаш някакъв проблем, вероятно със самочувствието ... или с майка си.

# 44
  • Мнения: X
Абе проблем няма човека, на 16 е. На тая възраст 99 % са девствени и сдухани, айде не го вкарвай във филма.

Общи условия

Активация на акаунт