Как да си хвана приятелка?

  • 5 332
  • 99
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
Аз съм момче на 18 години и също не мога да си хвана приятелка. Какво да правя? С чатене не става абсолютно нищо, дори повечето не ми четат съобщението па кому ли да ми пишат. Може би аз съм си виновен, но моля някой да ми каже какво да правя.

# 46
  • Мнения: 29 925
Като първа стъпка да спреш да пишеш съобщения на непознати момичета.

# 47
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 801
Като първа стъпка да спреш да пишеш съобщения на непознати момичета.

А как тогава толкова много хора са се запознали в Елмаз? Сякаш са се познавали предварително...
Той ако не знае как да общува с жена и приятелски кръг да има, момичетата пак няма да го отразяват.

# 48
  • Мнения: 18 380
Някога бях изръсила следното: "Аз с непознати не се запознавам!" Blush Та и девойките сигурно така... Thinking

# 49
  • Мнения: 29 925
Като първа стъпка да спреш да пишеш съобщения на непознати момичета.

А как тогава толкова много хора са се запознали в Елмаз? Сякаш са се познавали предварително...

Сигурно се шегуваш!

# 50
  • Мнения: X
С извинение към майките на тийнки тук, но ако бях 18 годишен днес, надали щях да се занимавам с моите връстнички. Няма такива лигави и пресметливи Гери-Николчета. 😣
По-добре си хвани приятелка от форума, готини и морални каки, някои обичали агнешко с картофки разбрах. 😁 Почвай да им пишеш ЛС 😁

# 51
  • Мнения: 18 380
Момче, само внимавай каката да няма внучета. Joy Или, както би казал моят земляк от Добруджа, мустаци. Worried

# 52
  • Мнения: 2 478
Са, че шеги и бъзици постоянно се правят на чудж гръб, ок, ама големи простотии сте написали, да не визирам.
Да, има такива, които не се занимават или са предубедени към онлайн запознанства, но чак пък толкова, далеч не всички са такива, даже бих казал по-малката част.
Какво означава "с непознати не се занимавам"? Всички са непознати, докато по някаква линия и "случайност", станат познати. Казва се едно "здравей" и адекватно изречение след това.
Разбира се, че повечето 18 годишни хал хабер си нямат как да общуват, те сега прохождат. Според мен таргетът на момчето трябва да са по-малките 14-16 годишни, или ако е надарен, тренира и т.н., може и каки 22-25, въпреки че "обиграните" търсят друго.
Момчето надали е визирало БГ-мама, а онлайн общуването, като цяло.
За кифлеенето на 18-20 годишните сегашни, съм съгласен с Братан. Те просто нямат примери, именно гледат чалгиите и глупостите, с които ги заливат, Криско и тем подобни "екземпляри".
Има и свестни момичета от добри семейства, но са игла в купа сено, и не само на тази възраст, а и по-големи.

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 00:50 от FragranceFanatic

# 53
  • Мнения: 758
В библиотеката, в градския транспорт, в парка, на някакви уроци, курсове и прочие. Най-добре през деня, че нощем нищо не се вижда.

# 54
  • Мнения: 2 478
Хахах, Усмивко, на тъмно вика не, че не се виждало, умрях от смях Wink.

За библиотеката и уроците, добре, ама ГТ е creepy, и никой никой не заговаря. Как си го представяш - повечето са набичили носове в телефоните със слушалки, гъчканица, всеки намусен от сивия ден и т.н., анагажиран с ежедневие.
Когато съм ползвал редовно ГТ, грам не ми е било до "запознанства" и заговаряне точно там.
Сега от време на време се качвам в метрото, ходейки в центъра, и по същия начин - никак не ми е до заговаряне, или пък мен да ме заговарят, колкото и секси парчета с роклета и панталонки да има, нали лято е все пак Stuck Out Tongue.
Хората трябва да разберат, че всичко се случва непринудено, не да планираш, а ако толкова много харесаш някой и "не издържаш", действаш, друг начин няма, и вече, каквото сабя покаже, без значение от сценария и момента къде, било на живо или едно невинно "здравей" в анонимен форум.


Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 01:18 от FragranceFanatic

# 55
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Един политик навремето твърдеше,  че избирал жените мокри (басейн, плаж, спа). Нямали грим и излишен камуфлаж. Joy

# 56
  • Мнения: 2 478
Един политик навремето твърдеше,  че избирал жените мокри (басейн, плаж, спа). Нямали грим и излишен камуфлаж. Joy

Хахаха, еми прав е бил, Вивиана.
Няма да му се налага да чака след "сеанса" да се сваля камуфлажът на сутринта, за да види "става" ли или не, демек харесва ли я, или не. Ценил си времето човекът Laughing.

# 57
  • Мнения: 18 380
Как може човек толкова да се маскира, че с грим да е ок, а без него да не става. Simple Smile Всичко е ясно, визираният е избирал по Wear Bikini

# 58
  • Мнения: X
Напълно е възможно. Не забравяй и допълнителните внушения на мъжете, които карат мозъка им да не функционира нормално Simple Smile

# 59
  • Мнения: 18 380
Имам един съвет, но за по-възрастни от питащия мъже. Във форума има тема - "Какво сготви днес? Снимай и покажи!" Разглеждате ястията - има невероятно примамливи - и после пишете на ЛС на готвачката да я похвалите и да я питате дали е свободна. Те така хубавата мусака ще е гарантирана, защото тези жени явно готвят виртуозно!

Общи условия

Активация на акаунт