10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 117 278
  • 2 335
  •   2
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 1 210
Защо не ни дадоха възможност сами да си изчислим баловете на децата. Щеше да стане доста по-бързо, че и по-малко грешки щеше да има. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 196
  • София
  • Мнения: 11 744
Аааа преди около час все още пътуваше Дидева.Вчера каза около и след 15 часа класиране.Такива спомени имам.

# 197
  • Мнения: 132
Погледнах в план - прием в системата и ми прави впечатление намалените вече бройки, но интересно защо ли са само в езиковите гимназии?!

# 198
  • Sofia
  • Мнения: 723
И в НПМГ местата са намалели с 2 . Ако са приети деца , които не са се явявали на изпита или олимпиада , не е честно някак си спрямо нашите деца . И моето дете е с АДХД и с ТЕЛК , но се яви на олимпиадите и техния изпит и си кандидатства по нормалния ред .

# 199
  • Мнения: 15
В 133  13/12 една паралелка, и две паралелки Първа АЕГ с едно място по-малко.

# 200
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 654
Аз заложих на 15.15, но не разбрах какво ще се спечели Rolling Eyes

# 201
  • София
  • Мнения: 7 074
Дидева, България сега Вази гледа! Joy

Нямаш ли GPS, нещо такова, да пускаш час по час, къде се намираш? JoyJoy

# 202
  • Мнения: 249
Здравейте,
Въпрос към завършилите езикова как се превежда на английски "класиране" как биха го написали. Давам пример оценки - marks; желания - wishes. Каква е думата за класиране на английски? Освен "Ranking"...

# 203
  • Мнения: X
Според мен Дидева се прибра, но забрави да уведоми МОН, че да пуснат класиране.
Много моля, обявила съм час - не по-рано от 15:00. Как така ще забравя? 😉

# 204
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 686
леле, цяла нощ и аз като jenap сънувах, то не бяха списъци с училища, сайтове, паралелки, чудооо - въртяха се напред назад на някаква машина, накрая излезе Хорейшио от CSI Маями и ги застреля. Голям екшън беше.

Сънчо, смях се от сърце, въпреки че на теб едва ли ти е било толкова...Даже и прочетох съня ти на колегите и те да се посмеят!

# 205
  • София
  • Мнения: 11 744
Много моля, обявила съм час - не по-рано от 15:00. Как така ще забравя? 😉
И аз това им казах по-горе,ама те не вярват и от сутринта чакат.Ами да чакат...

# 206
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 332
Rankings си е съвсем добре.

# 207
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Имам чувството, че така съм се втренчила в "БАЛ", че ще пропусна да видя "КЛАСИРАНЕ" Simple Smile

# 208
  • Мнения: 249
Rankings си е съвсем добре.

Добре е, но мисля, че в мон не са използвали нея (по-скоро проверих). Друга идея?

# 209
  • Мнения: 280
От МОН не можеха ли за толкоз време да си оправят граматическото недоразумение "синхОрнизация". Не е като да не е споменавано Х пъти.

Общи условия

Активация на акаунт