10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 623
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 532
Значи си на зърнена диета. Каквото зърнеш, и го хапваш. И аз съм на нея Joy

# 256
  • София
  • Мнения: 1 210
Сега предварително се извинявам за off off topic-a.
Сънчо, да те питам за ония мухички дето се появиха преди да излязат резултатите, как се справихте? Joy Защото и при нас се появиха и голяма борба пада сега. Не знам от бЕлото ли са, от черешите ли, но са много досадни и верно влизат в устата. Joy Joy Joy

# 257
  • Sofia
  • Мнения: 926
Това са винарки Simple Smile Прекалили сме с бЕлото Grinning

Редактирам се - по едно време и у нас се появиха малки мушички, които страшно ме дразнеха. Оказа се, че са се появили в плик с боб (брр голяма гадост беше) и са налазили всикчи подправки , брашна и оризи... Наложи се да изхвърля всичко отворено в този шкаф и изчезнаха.

# 258
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Тези с диетите - еми казаха ви хората, наблегнете на рефреша, трябва и спорт, не става само с ядене!

# 259
  • Мнения: 2 400
Не съм Сънчо, но в аптеките има един препарат с пръскалка Biokill. Става за всякакви гадинки и го водят безопасен за деца и домашни животни.

# 260
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Аз си спомням, че някой даде акъл да се запали и угаси кибритена клечка в пръстта на саксията, но дали е имало ефект ще каже Сънчо 😜

В Пазарджик и Пловдив има бал. И по някоя намалена бройка на някои места.

Току-що се появиха баловете в Плевен.

Айде сега София и Варна 😎

# 261
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
Аз бях - при мен има ефект.

# 262
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аз си спомням, че някой даде акъл да се запали и угаси кибритена клечка в пръстта на саксията, но дали е имало ефект ще каже Сънчо 😜

Това последното, за да излезе по-бързо класирането ли да го правим?  hahaha

/ извинявам се, ама не се сдържах Laughing/

# 263
  • Мнения: 561
Аз да попитам, че признавам си, не ми се чете тази наредба. Баловете на класираните вече деца със СОП съизмерими  ли са с баловете на децата приемани по общ ред? Питам само за информация и от любопитство. Нямам нищо против тези деца и смятам, че никой не би искал да е на тяхно място.

Те не се класират по бал. Така че реалните им резултати от НВО може да са много по-ниски от тези на останалите деца, приети по общия ред.
И не всички са със СОП.

И става дума за конкретни случаи на СОП, които по принцип нямат оценки, т.е. по-тежки случаи. Останалите деца със СОП са си на общо основание, само имаха повече време на НВО-то

# 264
  • София
  • Мнения: 12 004
15:00 ч. мина. Дидева, да не спука гума? Joy

# 265
  • София
  • Мнения: 11 707
15:00 ч. мина. Дидева, да не спука гума? Joy
Разопакова багажа. Wink

# 266
  • София
  • Мнения: 12 004
Е, айде сега - багаж! Хората класиране чакат - тя багаж ще разопакова! Joy Пералня ще пускаш ли, че да знаят хората колко да пият? Joy

# 267
  • София
  • Мнения: 2 768
Ще го пуснат в 16, казвам ви.   Wink

# 268
  • София
  • Мнения: 6 173
Няма балове за нас - Няма класиране за вас
Ще ни чакате Sweat Smile 
А Дидева трябва първо да дърпа малко уши на тези размотаващите се подопечни ѝ.

# 269
  • Мнения: 132
Запалих няколко клечки, ама изглежда не съм ги бучнала където трябва Ill Няма още балове у наше село.

Общи условия

Активация на акаунт