10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 361
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 768
Няма балове за нас - Няма класиране за вас
Ще ни чакате Sweat Smile 
А Дидева трябва първо да дърпа малко уши на тези размотаващите се подопечни ѝ.
Без балове ще ни класират, важното е да ни приемат  Joy

# 271
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Ще го пуснат в 16, казвам ви.   Wink

Ха дано 😎

Чакаме София, Варна... други?!🤔

# 272
  • Мнения: 9 481
Кога изписахте 19 страници!?!

# 273
  • Мнения: 722
Т.е. те се явяват на НВО и без значение от резултата си избират училище? вкл и от  най-високобаловите? А може ли да се правят шашми с това или изискванията са строги за доказване на СОП? И поне помежду им има ли някакво съревнование, макар че едва ли са съпоставими проблемите, местата ограничени ли са?
Благодаря за отговорите, явно е доста по-сложно отколкото си мисля ..Blush

# 274
  • Мнения: 1 722
Благоевград още е без бал също.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Запалих няколко клечки, ама изглежда не съм ги бучнала където трябва Ill Няма още балове у наше село.

Сега, аз се сещам за едно място, дето ми иде да ги набуча тези клечки, обаче ми е далеч, има няма на 500км. Обаче няма да го кажа де, че не е много прилично, пък и е още рано. Ще помисля за подходяща алтернатива в близката околия.

# 276
  • Мнения: 1 709
И Търговище  също.

# 277
  • Мнения: 1 032
е изрично пише *колонката бал щ бъде попълнена след приключване на класирането. т.е. защо някои имат, а други не? да не говорим, че има смисъл в нея преди класирането...

# 278
  • Мнения: 7 640
Т.е. те се явяват на НВО и без значение от резултата си избират училище? вкл и от  най-високобаловите? А може ли да се правят шашми с това или изискванията са строги за доказване на СОП? И поне помежду им има ли някакво съревнование, местата ограничени ли са?
Винаги ще има и съмнения, и злоупотреби

# 279
  • Пловдив
  • Мнения: 9 702
Т.е. те се явяват на НВО и без значение от резултата си избират училище? вкл и от  най-високобаловите? А може ли да се правят шашми с това или изискванията са строги за доказване на СОП? И поне помежду им има ли някакво съревнование, местата ограничени ли са?

за не знам за кой път се обяснява, че не всички са със СОП, има и с хронични заболявания, деца от домове и т.н. И да, могат да ги приемат и в паралелки с много висок бал, напр. Системно програмиране в МГ - Пловдив.
Има си наредба, изискват се документи и т.н. Те вече са класирани.

# 280
  • София
  • Мнения: 2 768
Т.е. те се явяват на НВО и без значение от резултата си избират училище? вкл и от  най-високобаловите? А може ли да се правят шашми с това или изискванията са строги за доказване на СОП? И поне помежду им има ли някакво съревнование, местата ограничени ли са?
Винаги ще има и съмнения, и злоупотреби
Ще извикаме Маркарян, тя ще ги разкости злоупотребите Laughing

# 281
  • София
  • Мнения: 1 210
Абе, хора, да  го даваме  по-дзен. Ние решихме, че ще е днес. Никой не е обещавал. Най-късно утре ще стане ясно. Да не говорим, че за повечето от нас ще има и второ и още 7дни напрежение.
Скрит текст:
И аз бучнах клечки. Ако не изчезнат мухичките, то поне класирането да излезе

# 282
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Приятелка от София има бял е секция Класиране, но празно още

# 283
  • Мнения: 1 032
Ще го пуснат в 16, казвам ви.   Wink

за пускане и спиране на някой компютър в церн трябва да става въпрос, щом така сериозно го обсъждаме и чакаме Grin

# 284
  • Мнения: 722
Благодаря още веднъж! Не се чувствам т.е. детето ми заплашено, но не ми се четат наредби и се опитах с простички въпроси да си изясня някои неща. Извинете ако някой съм подразнила, все още  ми е съвсем ясно, но проблемът си е мой Simple Smile

Влизам в морето...моля като изляза да има класиране Sunglasses макар, че сме без бал още....

Общи условия

Активация на акаунт