10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 572
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 41

Дъщеря ти пуши, или не съм разбрала ?
                    Електронна цигара,но от стреса за внука по грешка запали обикновена и като установи това я бодна в саксията. Smiling Imp Не отдадох голямо значение и....за резултата писах. Дъщеря ми е на 30+ и мисля,че не мога да и казвам все още какво да прави! Yum

Благодаря, разбрах ви сега, стреснах се, че тийна у вас пуши...

# 316
  • София
  • Мнения: 11 998
Дъщеря ти пуши, или не съм разбрала ?
Не се стряскай! В картинката има и внуче.

Не мога да разбера, моля някой да ми обясни какво става

Сериозно ли това ти е най-важното в момента? Joy

Иначе, по-горе обясниха.

# 317
  • Мнения: 1 032
добре, а за бала ясно, че тука има-тука няма, ама за табчето 'класиране' какво се каза днес - има ли го? аз го нямам

# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 9 707
Проблем с домашния интернет. Модемът ми е умрял. Но съм на линия вече.
По въпроса за насочването на ученици по документи. По адресатите на това писмо в София може да се ориентирате.


така де, ама кой определя колко деца със СОП или другите изредени предимства се приемат в паралелка? и въобще - не е ли редно тези места да са ясни в началото, да знаем, че се редим за още по-малко?

И как да знаят колко деца ще решат да ползват това предимство? Те също имат право на избор и попълват желания. Има си наредба. Който желае, може да я прочете.

# 319
  • Мнения: 79
Май няма да е днес..... Много са зле тия...

# 320
  • Мнения: 1 812
Надебелях, въпреки рефреша, пропих се, а накрая и на бал няма да ме поканят днес. Ще ходя на бира за разнообразие, както ви споделих Smile

# 321
  • Мнения: 7 386

така де, ама кой определя колко деца със СОП или другите изредени предимства се приемат в паралелка? и въобще - не е ли редно тези места да са ясни в началото, да знаем, че се редим за още по-малко?
                  Ясни са още в началото и са определени с наредба,но обикновено само в някои у-ща се заемат по 1-2 места и то не във всички паралелки.Не знам колко деца са тази година,но преди не бяха много /за щастие,защото това все пак са деца с увреждания или хронични заболявания/ и мисля,че не ощетяват никого.Мисля си,че напрежението си казва думата след като вече се пресмята дали ощетяват децата ни.

# 322
  • Мнения: 293
Никой ли не е звънял в МОН да пита?

# 323
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Накрая точно ще се откажете и те ще го пуснат

# 324
  • Мнения: 184
Във Видин има вече балове - напредват, а моята надежда остава класирането да е за днес

# 325
  • София
  • Мнения: 11 998
Като гледам балкона, още никой не е тръгнал да се отказва. Wink

# 326
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Triger, чудесен текст за трасформиращ преразказ - може от името на този на съседния прозорец Satisfied

Аз искам да класират, да пускат мин.балове, да минава седмицата и пак да класират. Толкова съм убедена какво ще видя сега, че ако ме изненадат, ще падна по гръб - синко вика "представи си класиран в 18-то".... Persevere

# 327
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
Дидева какво казва по въпроса,м?

# 328
  • София
  • Мнения: 6 171
Никой ли не е звънял в МОН да пита?
И за какво да питаме? Срока за обявяване на класирането е до 11 юли, а днес все още е 10-ти.

# 329
  • Мнения: 7 386


Не се стряскай! В картинката има и внуче.

                  Така е! Надявам се при вас да разбера преди щерката за класирането и ако се получи фал да защитавам внучето от първоначалния гняв. Yum

Общи условия

Активация на акаунт