10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 115 910
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 7 362

Ето такива самоотвержени баби са ни нужни. С гърди да предпазят внучетата от строгия, но справедлив гняв на изтерзаната майка Stuck Out Tongue Closed Eyes
                 Чак самоотвержена.....неееее!Просто знам какво точно иска внучето и какво майка му! Аз съм подкрепила децата си когато е трябвало и не съм определяла у-щето,в което искаха да учат.Дадох им пълното право на избор без включване на моите желания,като майка.Да,ама сега не се получава точно това и се стигна да чуя "Добре ,бе,където решиш там пиши...." Едва успях да пробутам в списъка единственото негово желание и сега стискам палци ....да се получи, а "изтерзаната" майка надявам се да укротя. Yum

# 361
  • Мнения: 263
Проблем с домашния интернет. Модемът ми е умрял. Но съм на линия вече.
По въпроса за насочването на ученици по документи. По адресатите на това писмо в София може да се ориентирате.
така де, ама кой определя колко деца със СОП или другите изредени предимства се приемат в паралелка? и въобще - не е ли редно тези места да са ясни в началото, да знаем, че се редим за още по-малко?
Наистина, наистина нямам нищо против децата със СОП, хронични заболявания и сираците! Но не мога да разбера какво ще прави дете със СОП в училище като СМГ, например, където част от учениците имат амбицията и се борят да влязат в националния отбор по математика?! А за другите (хронични заболявания, сираци)- какъв е проблемът сами да си отвоюват правото да учат в езикова или математическа гимназия, ако го искат? Единственият ефект от подобна привилегия, гарантирана в нормативната уредба, не е ли „отварянето на вратички“ за корупционни схеми? Какво ми убягва? Ако някой може да ми обясни каква е концепцията- ще го оценя високо!!!

# 362
  • София
  • Мнения: 33
Никой ли не е звънял в МОН да пита?

От сутринта се пробвам - не заради класирането, а по въпроса конкурират ли се гимназиите към МК и МОН. На нито един телефон не вдигат. Спи градът!
Шарлот, на страницата на МОН, на страницата с контактите има мобилен телефон. На този телефон звънях в понеделник, никой не отговори, но след 10 мин. ми върнаха обаждане.
Жената беше изключително любезна и отговори на всичките ми въпроси.

# 363
  • Мнения: 3 915
Гледам в сайта за прием и натискам F5, чета тук и натискам F5.
Междувременно работя и чета едни онлайн списъци. Натиснах и там F5,  презареди се, обнови и айде наново отначало. Angry
И аз имам постижение. Като видях, че цяла сутрин нито резултати, нито дъжд, хукнах към вилата да си спасявам чемшира. Изпръсках го обилно с отровен коктейл и запръска (дъжд). Увиснах с чадър над чемшира, белки подейства отровата, а целият квартал се извървя и всички ме питаха "как си?". Добре съм, а ако класирането излезе утре - ще съм още по-добре!

# 364
  • Мнения: 12
За Благоевград преди малко научих, че директорката на МГ е казала /личен разговор/, че няма никакъв шанс днес да излязат резултатите.

# 365
  • София
  • Мнения: 11 854
Шарлот, преди няколко години в голямата градушка в София, един човечец стоеше с чадър над колата си, за да я брани /или поне малка част от покрива й Joy /, а него яко го пукаха ледените топчета. Joy Не помня дали по това време се е чакало някакво класиране, но да знаеш, че си сравнително добре. Laughing

# 366
  • София
  • Мнения: 1 210
За Благоевград преди малко научих, че директорката на МГ е казала /личен разговор/, че няма никакъв шанс днес да излязат резултатите.

Това и аз го казвам без да съм директорка. Още от сутринта като започнахте да споделяте за внесени балове в графа бал и видях, че при повече от половината няма, ми стана ясно.  
Иначе се бях настроила за днес. Изведнъж ми стана много напрегнато и притеснено. Ще взема да пия една мента, глог и валериана.

А имаше и още по-самоотвержени, влюбени в колата си. Има и клип как маха с ръце и крака, с цел да защити по-голяма площ от градушката.  Joy

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 17:16 от jenap

# 367
  • София
  • Мнения: 11 854
Само ще изхАбиш ментата. Тя има по-добри приложения - мента с узо, мента със спрайт, мента в Мохито.. Joy

# 368
  • София
  • Мнения: 2 356
Никой ли не е звънял в МОН да пита?
[/

От сутринта се пробвам - не заради класирането, а по въпроса конкурират ли се гимназиите към МК и МОН. На нито един телефон не вдигат. Спи градът!
Шарлот, на страницата на МОН, на страницата с контактите има мобилен телефон. На този телефон звънях в понеделник, никой не отговори, но след 10 мин. ми върнаха обаждане.
Жената беше изключително любезна и отговори на всичките ми въпроси.
Не се конкурират звънях и на мейл ми отговориха

# 369
  • Мнения: 3 915
Остави глога и валериана. Един облак ще свърши по-добра работа.

# 370
  • София
  • Мнения: 1 808
Мента, глог и валериан е за аматьори. Ние сме професионалисти.

# 371
  • Мнения: 130
Аз викам да разваляме седянката и да ходим да си сипнем Simple Smile

# 372
  • Мнения: 1 722
Аз съм си приготвила маскарпоне с черен шоколад, дали върви повече с вино или с ликьор?

# 373
  • Мнения: 79
За София дали излезе бала?

# 374
  • София
  • Мнения: 1 210
Е, днес ако не си сипнем, то кога. Ама още съм в офиса, а нещо много ме стегнА изведнъж и затова за хапове си помислих.
Вечерта и аз имам излизане и ще пробвам друго питие, че нещо с бЕло не ми върви ни на резултати, ни на класирания. Joy

Общи условия

Активация на акаунт