Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 7

  • 46 363
  • 787
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 142
ооо задължиттелно звъни във фонда, не вярвам да не са измислили нещо за такива случаи.
Като със заповед от министерството са забранени в момента подобни процедури, а твоята заповед изтича, то ти нямаш вина.
Ще има отлагане и няма да има проблем.
Тук във форума има тема за фонда, може вече да се обсъжда, провери Simple Smile
Аз съм нова и въобще не знам тези теми къде да ги търся, много ми е объркано в този сайт всичко... Пет тъпи ми писаха, да не пиша под коменрарите си, че трябвало някой да е писал и чаккк тогава съм можела да пиша пак... Пълна безсмислица но...

# 631
  • Мнения: 157
Елислава , искрено ме развесели с тая "клетва". Нареждам се в първите редици на обречените. И пожелавам на всички с отложени процедури същото!:kissing_smiling_eyes:
Защо невинаги ми се получават емотиконите?Thinking

Поставяйте интервал преди да сложите емотиконите Simple Smile

# 632
  • Мнения: 38
здравейте момичета, моля за малко помощ. моят ЗЕТ трансфер беше онзи ден, като преди това бях на естрофем за лигавицата +прп+ пбмс. и пр. след трансфера докторът ми даде рецептата  с дуфастон и утрогестан и медрол..., но покрай лудницата около корона вируса забравих да го питам за естрофема - дали се продължава ? моля някой ако знае....че аз досега съм имала само свежи трансфери
мерси и здраве на всички!

# 633
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Продължава се по досегашната схема поне до теста.И ако е положителен-също.Успех!

# 634
  • Мнения: 38
Продължава се по досегашната схема поне до теста.И ако е положителен-също.Успех!

много много мерси Simple Smile успех и здраве

# 635
  • Мнения: 1 278
Моят ЗЕТ в Щерев се състоя. Добра организация са създали.
Тествах на своя глава прогестерон: 65 nmol/ml или 20 ng/ml. При предишните 2 ЗЕТ не съм го проверяла и нямам база за сравнение, но ми се струва добре.
Нямам естрофем, само кринон х1, АП, фраксипарин, ношпа 3х2, дуфастон 2х2, неофолик мета 3х1! и неоксид.
Успех на всички, които са се престрашили в тези тежки времена!:four_leaf_clover:

# 636
  • Мнения: 1 192
Здравейте, момичета,
Естрофема подтиска ли прогестерона в първата фаза? Все ми се повишава преди овулацията и ме притеснява. Предстои ми ЗЕТ.

# 637
  • Мнения: 157
Здравейте момичета, следващата седмица ще ми бъде ЗЕТ. Тъй като цикъла ми е 27-28 или 29 дни, а се е случвало и по-малко, малко се притеснявам дали не е късно да се направи трансфера - ще се пада 23 ден или 5 дни след овулация - доказана днес след таймиране преди 2 дни с инжекция..
За 1 път ще правя ЗЕТ и честно казано започнах да се притеснявам малко с тази математика на дните.

# 638
  • София
  • Мнения: 10 642
Важно е кой ден след овулацията, а не кой ден от МЦ

# 639
  • Мнения: 157
Благодаря Nandin, в такъв случай няма да се впрягам много. Simple Smile

# 640
  • София
  • Мнения: 10 642
Успех

# 641
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Успех и от мен.И моят ЗЕТ ще е след 20-21 ден,защото на ЕЦ ми е много дълъг и когато-тогава.Само да отворят клиниката,че в момента докторът ги спря повечето процедури.Мен ме вика през май...

# 642
  • Мнения: 85
Здравей, моят ЗЕТ е на 2 Е с различно качество. За първи път чувам да има отхвърляне и на двата Е заради по-лошо качество на единият. Дано не е вярно. В края на месеца, ще разбера как е при мен и ще ти пиша. Ако някой вече е минал през такъв Трансфер нека сподели резултата.
Момичета, въпрос. Имам останали 2 eмбриона, средно качество. В Англия съм. Лекарите ме карат да реша дали искам един, или два за трансфера. Чета навсякъде, че ако ембрионите са едно и също качество, има по-малка вероятност да се отхвърлят от организма, докато ако единият е добър, а другият среден, може да се получи отхвърляне и на двата, защото се разпознава само лошият. Оф, сложно е и объркано. Ясно ми е че в БГ не се коментира толкова качеството на ембрионите, но се опитвам да реша, и ще ми бъде полезно, ако някой е минал през подобна ситуация и може да сподели и даде съвет. Страх ме е че мога да изгубя и двата и кой знае кога ще имаме възможност за следваща стимулация- мислим в чужбина. Благодаря.

# 643
  • Мнения: 157
Успех и от мен.И моят ЗЕТ ще е след 20-21 ден,защото на ЕЦ ми е много дълъг и когато-тогава.Само да отворят клиниката,че в момента докторът ги спря повечето процедури.Мен ме вика през май...

Благодаря ви момичета.
Елислава, успех и на теб 🤗

# 644
  • Мнения: 29
Здравейте, след ЗЕТ на два 5дневни Е съм, като Т беше на 6ден от овулацията заради изместен импантационен прозорец. От болницата ми казаха на направя кръвен на 12 ден след Трансфера. Дали ако направя малко по-рано тест с урина би показал вярни стойности? В момента съм на утрогеста 2х3, фолиева к-на мета и Зарзио през 2 дни.

Здравей, аз бях от нетърпеливите и почнах пикливите от ден 6-ти и имаше бледа втора черта, която се появи по-късно обаче, на следващите дни се появяваше по-скоро (и аз като теб с 2 бр. замразени 5-дневни). Кръвния - на ден 10ти ми казаха.
Стискам палци!!!

Общи условия

Активация на акаунт