Приятелят ми е "мамино синче"

  • 15 345
  • 204
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8
Казусът с ревящото момченце на маминка по телефона – инцест.
Има подобни жени, майки, не са прецедент, но не са наред с главата. Насаждат в синовете си болно чувство за вина и "длъжност" към тях. Така са възпитани и с промити мозъци от деца тези синове. Повечето мъже не го осъзнават дори, приемат за нормални подобни отношения. Просто не са имали възможност да сравнят.
Но ето, че идва моментът, когато нщкой трябва да замести маминка в сексуален план, за да не е инцестът пълен, появява се сгодна женичка. Тя трябва да е послушна и да изпълнява единствената си роля – да спи със синчето, защото на мама не е позволено и да си трае и слушка за всичко останало.
Иначе маминка смачква, както женицата, така и синчето.
Болно, та болно, чак гнусно.
При всички положения и на мен ми се стори всичко странно,но това ,че ме заплашваше със съобщения,понеже съм изоставила сина й,а не съм й казала на нея защо точно съм го направила,била съм го наранила,той бил страдал,отговорих й,че съм имала взаимоотношения с него ,а не с нея,казах му за тези заплахи,а той ми се разкрещя ,че съм й била държала тон...Коя съм била аз,всъщност накрая просто исках да ме оставят на мира и да си гледат турските сериали,такива мъже си търсят жени ,подобни на майка си ,за да ги контролират,понеже те вече отдавна са загубили посоката си,факт е също ,че тя е живяла в друг град с него и го е накрала да се приберат тук ,не знам защо.Битката е безсмислена.

# 91
  • София
  • Мнения: 17 857
По мои впечатления повечето от тези мъже обаче се държат гадно с жените си, те са си кастрирани от майка си и са мизогинисти дълбоко в себе си. Но се държат добре с мама, защото им е заложила бутончетата на синовен дълг. Много е изкривено. Потребителката е имала късмет, че нейният е бил като цяло по- мекушав.

Едит: хахаха, и после прочетох това. И той е щял да се държи лошо с теб, а на противната си "майка" да ѝ тича по задника.
казах му за тези заплахи,а той ми се разкрещя ,че съм й била държала тон...Коя съм била аз,всъщност

# 92
  • Мнения: 20 074
Каква битка? По-добре бягство, докато е възможно. Не битка, ами и полъх от подобни персони е зловещ.

# 93
  • София
  • Мнения: 24 839
И как бягат в различни коридори, като четвъртото измерение засега е едно? Като реши да си прекарва времето на телефона с маминка, взима от времето с жена си. Много ясно, че трябва да ѝ светят лампите и няма нищо комплексарско в това. Трябва да си без грам самочувствие, за да го играеш втора цигулка след макя му. Много ясно, че ще ѝ изчезне либидото. И на мен би ми. Такива типажи са ми от най- противните и влачат със сеебе си цяла дузина дефицити.

Така бягат- успоредно, без да се пресичат, ако имат акъл в главите си.
С теб до съгласие за това, що е то ако не свестен, то относително търпим мъж, няма да стигнем Peace
Че задължително да е сирак, е ясно. Simple Smile

# 94
  • Мнения: 8
Каква битка? По-добре бягство, докато е възможно. Не битка, ами и полъх от подобни персони е зловещ.
Познавам по-инати жени,или по-влюбени -не знам,които си водят битката с майката на мъжа до тях,колко адекватни са след всичко ,което обикновено не завършва добре,е друг въпрос.

# 95
  • София
  • Мнения: 17 857
Не могат да бягат успоредно, когато синът е включен в заниманията. Бягат една след друга по времевата линия. И ако синчето има акъл в главата, ще се редуват адекватно коя да "бяга", а няма да кара едната да седи в "коридора" с манджата, а другата да ѝ бяга по главата, хванала за ръчичка Сашенцето, Гошенцето или Чучко на 35+

# 96
  • Мнения: 8
Не могат да бягат успоредно, когато синът е включен в заниманията. Бягат една след друга по времевата линия. И ако синчето има акъл в главата, ще се редуват адекватно коя да "бяга", а няма да кара едната да седи в "коридора" с манджата, а другата да ѝ бяга по главата, хванала за ръчичка Сашенцето, Гошенцето или Чучко на 35+
Няма да забравя ,когато се запознах с нея,той ме държеше за ръка,влизайки у тях,а тя през зъби каза:”За ръката си държиш истински мъж!”,после си викам “ма от кадя на кадя” 😂

# 97
  • София
  • Мнения: 17 857
АбсурТ, да искаш някой да е сирак е ужасно. На мен човек, който трепери майка му като се разболее от грипче, ми каза, когато моята имаше сериозни проблеми и се притеснявах, че имало много хора по света, които са сираци. Така че съм далеч от мисълта да искам нормален човек, който се държи адекватно с партньорите си, да е сирак. Родителите ни са си родители, хубаво е да ги има и да споделяш част от времето си с тях, но е нездраво, когато не можеш да поставяш приоритети. Мани я/го съпруг/а, това е голям човек, ще се оправи, ама и за сметка на децата се случва това, което е най- страшно според мен.

Разбирам това за паралелните коридори, но смятам, че грешиш, защото в живота не са толкова рядко (полу)форсмажорните обстоятелства, при които трябва да решиш кого да приоритизираш.

Скрит текст:
П.П. Да, много добре помня какво съм писала и в коя тема, ако това ще цитираш, но то е във връзка точно с хора с двойни стандарти, които треперят над своите роднини, а другите- кучета ги яли.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 18:21 от The Catcher in the Rye

# 98
  • Мнения: X
Така бягат- успоредно, без да се пресичат, ако имат акъл в главите си.
За да бягат успоредно, трябва и мъжът да има акъл да знае коя е майка му и коя е спътницата му и кое им е различното. Говорим за мъж на 35+, не на 3.5. Хайде стига с това жалене и прехвърляне на топката от мъжа към двете жени. Нека всеки си поеме отговорности като зрял човек. Ако мъжът не съумява да бъде зрял човек, жена не му се полага. По същия начин, ако майката не съумява да загрее, че на този свят има и други хора, да си стои сама пред ТВ.

# 99
  • Мнения: X
Само гледай това да не е бъдещата ти сватбена снимка...

Скрит текст:

От патологии се бяга, не се навираш в тях.

# 100
  • Мнения: 7 424
Qrye, ужас! Много показателно.

# 101
  • София
  • Мнения: 4 359
Аз не можах да разбера снимката

# 102
  • София
  • Мнения: 24 839

За да бягат успоредно, трябва и мъжът да има акъл да знае коя е майка му и коя е спътницата му и кое им е различното. Говорим за мъж на 35+, не на 3.5. Хайде стига с това жалене и прехвърляне на топката от мъжа към двете жени. Нека всеки си поеме отговорности като зрял човек. Ако мъжът не съумява да бъде зрял човек, жена не му се полага. По същия начин, ако майката не съумява да загрее, че на този свят има и други хора, да си стои сама пред ТВ.

Права си- И мъжът трябва да знае.
Реално погледнато, той знае идеално- тая, която му е в леглото. Така ги разграничава. Mr. Green
Всичко останало- че го обичат, че се грижат за него, че го командват, му е общо и в 90% от случаите дори не може да схване защо се дърлят двете и защо всяка пробва да издърпа черджето под краката на другата.
Мъжете сами си казват, че са просто устроени, но ние все не вярваме.

# 103
  • София
  • Мнения: 19 341
Аз не можах да разбера снимката
Виждаш ли младоженецът groom как е хванат от жената mil

# 104
  • София
  • Мнения: 4 359

Виждаш ли младоженецът groom как е хванат от жената mil

 Това mil свекървата ли е?

Общи условия

Активация на акаунт