Странен проблем - става ми лошо след хранене

  • 9 892
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 89
Дами, знам за какво говорите!
Моето решение:
1. Истинска сол 80+ минерала сутрин под езика 1 кристал с една чаша топла вода. Може и Лим сок.
2. Противопаразитна програма билкова.
3. Ако се окаже ниска киселинност на стомаха. Опита със содата сутрин... Тогава Бетаин с пепсин след хранене.
4. Здравословно и пълноценно хранене т.е протеиново / месо, зеленчуци, ядки, семена+ картофи. Защо картофи? Вижте състава им...
Веганска диета, ако не е по религиозни причини за кратко, не е пълноценна. Има 2 АК, вит. Д3, Вит В12 и други..които няма как да се набавят с тези бедни и без това храни по магазините. Става системен дисбаланс! Особено зимата.
 Кето диета не е за всеки.

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Въпрос към авторката: Как е положението с проблема сега? Изследването на инсулин с обременяване с глюкоза ли беше, и трикратно ли беше или само на гладно?

# 47
  • Мнения: 296
Здравей! Проблема продължава, оказа се че е от ниското ми кръвно, сега ще ходя на кардиолог и май ще пия хапчета за ниско кръвно доживот. Изследването беше с глюкоза на гладно един път.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Здравей! Проблема продължава, оказа се че е от ниското ми кръвно, сега ще ходя на кардиолог и май ще пия хапчета за ниско кръвно доживот. Изследването беше с глюкоза на гладно един път.

Т.е. постпрандиална хипотония? Аз си мислех същото, но при мен се оказа висок инсулин, на няколко пъти си мерих кръвното след хранене и си беше добре. Успех ти желая! Simple Smile

# 49
  • Мнения: 296
На кардиолог трябва да отида нали? Вече чисто се обърках , но сега като прочетох май наистина е това. Благодаря много

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 691
На кардиолог трябва да отида нали? Вече чисто се обърках , но сега като прочетох май наистина е това. Благодаря много

Не съм сигурна дали проблемът е за кардиолог или по-скоро за гастроентеролог.

Общи условия

Активация на акаунт